Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΟΡΓΑΝΩΣΗ - ΕΦΟΔΙΑ (για την συνάντηση)

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

ΟΡΓΑΝΩΣΗ - ΕΦΟΔΙΑ (για την συνάντηση)

Δημοσίευσηαπό pantg » 11 Νοέμ 2008, 14:08

Αγαπητοί φίλοι,

μιάς και η καλή οργάνωση είναι παλαιό χαρακτηριστικό των συναντήσεων των LandRoverάδων του παρελθόντος προτείνω όποιοι έχουν την διάθεση και την επιθυμία να πουν τι θα φέρουν μαζί τους για να περάσουμε όλοι πιό άνετα και πιό όμορφα.

Αφού στείλαμε τις προσκλήσεις ας πούμε τώρα πώς θα οργανωθούμε για να μην έχουμε ελλείψεις μιας και η οργάνωση δεν είναι μόνο προσκλήσεις και δελτία τύπου ή προσχέδια.

Ο Σπύρος μας είπε ήδη ότι έχει ετοιμάσει ωραίες διαδρομές. Απλώς ας μας πει αν αυτές θα αφορούν και τις δύο ημερομηνίες.

Ο υπογράφων θα φέρει αυτή την Κυριακή γύρω στα 10 κιλά χοιρινά μπριζολάκια λαιμού, καθαρισμένα από κόκκαλο και μαριναρισμένα, έτοιμα για ψήσιμο. Και φυσικά σπιτικά λουκάνικα που ήδη έχουν αναφερθεί (είναι όμως λίγα)

Η Κωνσταντία θα ετοιμάσει browny/ies (δεν μου αποκαλύπτει ακόμη αν θα είναι σε μεγάλη έκδοση ή μικρά ατομικά) Πάντως όσοι αγαπάτε την σοκολάτα ετοιμαστείτε.....

Θα έρθει επίσης ένα αρκετά μεγάλο πτυσσόμενο περίπτερο για να μας καλύψει από την βροχή, κάρβουνα και τουλάχιστον τρεις πτυσσόμενες καρέκλες.

Επίσης θα έρθει και ψύκτης για βαρελάκι μπύρας. Το βαρελάκι νομίζω το ανέλαβε άλλος συνάδελφος από ότι προφορικά μου είπε.
----------------------------------------

Κάποιος να φέρει αυτή την Κυριακή ΦΤΥΑΡΙ και αξίνα για να δημιουργηθεί και ο κατάλληλος χώρος υγιεινής.

========================

Για την συνάντηση στις 30 ισχύουν παρόμοια μόνο σε μεγαλύτερη ποσότητα μιας και τα χοιρινά μπριζολάκια θα είναι περισσότερα μιας και δεν νομίζω να έχουν μείνει σπιτικά λουκάνικα αλλά όλοι περιμένουμε στις 30 να είναι και περισσότερος ο αριθμός των συναδέλφων που θα ανηφορίσουν έως το Καλλίδρομο.

Ενα σετ σκαπανικά θα υπάρχει σίγουρα τότε μιάς και θα έρθει η καμήλα στις 30 (ο μπέμπης δεν έχει πλέον την σχάρα οροφής άρα και τις βάσεις για τα σκαπανικά)

======================================

βοηθήστε την καλύτερη οργάνωση και πείτε πότε και τί θα φέρετε ή θα θέλατε οπωσδήποτε να βρείτε επάνω αλλά δεν μπορείτε να φέρετε. Ολο και κάποιος θα μπορέσει ίσως να εξυπηρετήσει την κατάσταση για όλους μας.
(τις Ινδες χορεύτριες?????)

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό nofear » 11 Νοέμ 2008, 16:45

Τεντα μεγαλη υπαρχει, κοιταμε για τραπεζακι με καρεκλακια ,βαρελακια μπυρας θα ερθουν και αναψυκτικα, μεχρι τωρα αυτα μεχρι την κυριακη ολο και κατι ακομα θα ερθει.
face your fears live your dreams

Ελληνικος Συλλογος LAND ROVER
www.-
Άβαταρ μέλους
nofear
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 16 Δεκ 2006, 22:52
Τοποθεσία: athens

Re: ΟΡΓΑΝΩΣΗ - ΕΦΟΔΙΑ (για την συνάντηση)

Δημοσίευσηαπό yannis24 » 11 Νοέμ 2008, 16:55

pantg έγραψε:Αγαπητοί φίλοι,

Θα έρθει επίσης ένα αρκετά μεγάλο πτυσσόμενο περίπτερο για να μας καλύψει από την βροχή, κάρβουνα και τουλάχιστον τρεις πτυσσόμενες καρέκλες.
Χαιρετώ



περιμενετε πολυ κοσμο ε?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
yannis24
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 550
Εγγραφή: 13 Ιαν 2006, 12:02
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό nofear » 11 Νοέμ 2008, 17:11

αρκετες ινδες χορευτριες
face your fears live your dreams

Ελληνικος Συλλογος LAND ROVER
www.-
Άβαταρ μέλους
nofear
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 16 Δεκ 2006, 22:52
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό pantg » 11 Νοέμ 2008, 17:25

φίλε Γιάννη να είσαι καλά με έκανες και γέλασα, όντως εξαιρετικό το αστείο και πολύ έξυπνο το πείραγμα όπως είχε γραφτεί το για τις καρέκλες !!!!! (χιχιχιχιχιχιχι)

Ομως των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν.

Φροντίζω λοιπόν να υπάρχουν τρεις καρέκλες για την σύζυγο, τον μικρό και τον δικό μου ποπό και νομίζω ότι όσοι θέλουν να έχουν καρέκλα θα σκεφθούν πλέον να φέρουν και την δική τους.

Για τον Βαγγέλη μπορεί και να σηκωθώ για να κάτσει αλλά αφού τελικά θα πάει για γαρίδες δεν βλέπω να υπάρχει πρόβλημα με την καρέκλα του. (Πρόεδρε Βαγγέλη το ταντούρι γίνεται καλό και με γαρίδες !!!!)

Το θέμα άλλωστε της παρέας δεν είναι το πόσοι μαζεύονται αλλά το πόσο καλά περνάνε.......

και είναι σίγουρο ότι όλοι θα κάνουμε ό΄τι καλύτερο μπορούμε για να περάσουμε καλά στην συνάντηση και στις δύο ημερομηνίες.

Το θέμα είναι να είμαστε και σωστά οργανωμένοι από οργάνωση εκτός από το να φροντίζουμε οργανωμένα για το να μαθευτεί ότι μαζευτήκαμε, ε????

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό nofear » 11 Νοέμ 2008, 18:01

Φιλε μου Παντελη την οργανωση για να μαθευτει οτι θα μαζευτουμαι το εχουν αλλοι εμεις εχουμε την υποχρεωση να οργανωσουμε τον εαυτο μας και οτι μπορουμε να προσφερουμε για την παρεα. (Ινδες χορευτριες)
face your fears live your dreams

Ελληνικος Συλλογος LAND ROVER
www.-
Άβαταρ μέλους
nofear
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 16 Δεκ 2006, 22:52
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό vagelis » 11 Νοέμ 2008, 18:47

Εγω παντος και για καμια ανατολιτισα χορευτρια της κοιλιας δεν θα ελεγα οχι.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 11 Νοέμ 2008, 19:02

vagelis έγραψε:Εγω παντος και για καμια ανατολιτισα χορευτρια της κοιλιας δεν θα ελεγα οχι.


εσυ δεν θες χορευτρια...... αποκλειστικη νοσοκομα θες :P :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό vagelis » 11 Νοέμ 2008, 19:19

Lonely_Wolf έγραψε:
vagelis έγραψε:Εγω παντος και για καμια ανατολιτισα χορευτρια της κοιλιας δεν θα ελεγα οχι.


εσυ δεν θες χορευτρια...... αποκλειστικη νοσοκομα θες :P :lol: :lol: :lol:


Kαλα μικρε ,βγαζεις γλωσσα εε,πισω εχει η αχλαδα την ουρα.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό pantg » 11 Νοέμ 2008, 20:33

Lonely_Wolf έγραψε:
vagelis έγραψε:Εγω παντος και για καμια ανατολιτισα χορευτρια της κοιλιας δεν θα ελεγα οχι.


εσυ δεν θες χορευτρια...... αποκλειστικη νοσοκομα θες :P :lol: :lol: :lol:


Moναχικέ λύκε συνάδελφε τετρακίνητε τώρα γιατί μας τον πειράζεις ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ το Πρόεδρο????

αν και εδώ που τα λέμε ποιός θα έλεγε όχι σε μιά όμορφη τσαχπίνα σουηδέζα (παραδείγματος χάριν....) αποκλειστική νοσοκόμα??? Ε????

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό xtrail » 11 Νοέμ 2008, 21:35

Ο μοναχικός λύκος ούτε καν τετρακίνητος δεν είναι πιά. Το μόνο που τον ενδιαφέρει ειναι το φαί (ακόμα και φακές θα φάει στα δύσκολα) και καμιά χορευτρια (και αυτή από μακρια, μην φάει παντόφλα αντί φακές).
Τον Βαγγέλη μάλλον τον ζηλευει!!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 11 Νοέμ 2008, 22:19

vagelis έγραψε:
Lonely_Wolf έγραψε:
vagelis έγραψε:Εγω παντος και για καμια ανατολιτισα χορευτρια της κοιλιας δεν θα ελεγα οχι.

εσυ δεν θες χορευτρια...... αποκλειστικη νοσοκομα θες :P :lol: :lol: :lol:


Kαλα μικρε ,βγαζεις γλωσσα εε,πισω εχει η αχλαδα την ουρα.

αμα η αχλαδα ειναι σαν αυτη που περιγραφει ο pantg τοτε ευχαριστως να δω που την εχει την ουρα αλλα αμα ειναι σαν εσενα τοτε ευχαριστω δεν θα παρω :lol: :lol:


xtrail έγραψε:Ο μοναχικός λύκος ούτε καν τετρακίνητος δεν είναι πιά. Το μόνο που τον ενδιαφέρει ειναι το φαί (ακόμα και φακές θα φάει στα δύσκολα) και καμιά χορευτρια (και αυτή από μακρια, μην φάει παντόφλα αντί φακές).
Τον Βαγγέλη μάλλον τον ζηλευει!!!!

ψεματα και κακοηθιες για το ονομα μου..... αλλος τρωει την παντοφλα και τριβει πατωματα :lol: :lol:


pantg έγραψε:
Lonely_Wolf έγραψε:
vagelis έγραψε:Εγω παντος και για καμια ανατολιτισα χορευτρια της κοιλιας δεν θα ελεγα οχι.


εσυ δεν θες χορευτρια...... αποκλειστικη νοσοκομα θες :P :lol: :lol: :lol:


Moναχικέ λύκε συνάδελφε τετρακίνητε τώρα γιατί μας τον πειράζεις ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ το Πρόεδρο????

αν και εδώ που τα λέμε ποιός θα έλεγε όχι σε μιά όμορφη τσαχπίνα σουηδέζα (παραδείγματος χάριν....) αποκλειστική νοσοκόμα??? Ε????

Χαιρετώ

Παντελή μ'αρεσει να τον πειραζω γιατι παρολο το προχωρημενο της ηλικιας του το σηκωνει το humor :lol:
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό ollram » 13 Νοέμ 2008, 21:17

Ετοιμαστείτε (όσοι θα είστε εκεί από το Σάββατο....)

ΚΑΙΡΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Σάββατο 15/11/2008 20:00 12 °C 87% 2 Μποφόρ A ΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗ
Κυριακή 16/11/2008 02:00 11 °C 97% 2 Μποφόρ A ΒΡΟΧΗ
Κυριακή 16/11/2008 08:00 12 °C 95% 2 Μποφόρ A ΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗ
Κυριακή 16/11/2008 14:00 13 °C 85% 2 Μποφόρ NA ΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗ



ΚΑΙΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Σάββατο 15/11/2008 20:00 12 °C 78% 3 Μποφόρ A ΑΡΑΙΗ ΣΥΝΝΕΦΙΑ
Κυριακή 16/11/2008 02:00 11 °C 82% 3 Μποφόρ A ΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗ
Κυριακή 16/11/2008 08:00 11 °C 86% 3 Μποφόρ A ΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗ
Κυριακή 16/11/2008 14:00 12 °C 82% 3 Μποφόρ A ΒΡΟΧΗ
LR3 - TDV6
Άβαταρ μέλους
ollram
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: 10 Μάιος 2006, 14:18

Δημοσίευσηαπό nofear » 13 Νοέμ 2008, 21:34

Ωραια τα μαγιο και βουρ για λασποθεραπεια
face your fears live your dreams

Ελληνικος Συλλογος LAND ROVER
www.-
Άβαταρ μέλους
nofear
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 16 Δεκ 2006, 22:52
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό pantg » 14 Νοέμ 2008, 08:03

Χάρη ευχαριστούμε (πώς φαίνονται όσοι έχουν τα μέσα!!!!!!) Αν και μας τα χάλασε ο καιρός γιατί οι βροχές τελικά θα είναι κανονικές και ασθενείς. Περιμέναμε ισχυρές βροχοπτώσεις με βάση αυτα που λένε στην TV.

Ινδες χορεύτριες δεν ξέρω αν θα έρθουν τελικά, πάντως ο "βούδας" θα είναι εκεί !!!!!!

Αρβύλες, δύο αλλαξιές ρούχα και πολλά και καλά ξύλα και κάρβουνα (κάποιος να θυμηθεί να φέρει λίγο απορρυπαντικό για να φουντώσουμε την φωτιά)

Χαιρετώ
pantg
 

Επόμενο

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες