Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Defender 90

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Δημοσίευσηαπό varemaras » 05 Ιαν 2011, 11:14

Ναι, τα πισω καθισματα ειναι ανακλινομενα αντικρυστα οποτε εχεις 4 αβολα καθισματα πισω, συν 3 εμπρος, ενα "παιδικο στην μεση" και οδηφο/συνοδηγο. Απο ΙΚΕΑ εχω κουβαλησει τον τριπλο καναπε του ΙΚΕΑ δεμενο στην οροφη, 3 3μετρα μεγαλα ραφια, ενα τραπεζι, 4 καρεκλες και τα γνωστα συμπραγκαλα + ενα ζευγαρι και χωρουσαμε μια χαρα. 3 μετακομισεις, η μια σε μια βολτα μονο απο αθηνα για αιγινα φορτωμενο μεχρι τα μπουνια μεσα/πανω, χωραει απλα τα παντα. η θυσια στην αεροδυναμικη αποπληρωνεται με χωρους και στυλ...
Άβαταρ μέλους
varemaras
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: 08 Ιουν 2009, 13:55
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό varemaras » 05 Ιαν 2011, 11:15

για να παρεις μια εικονα, το παλιο μου 90αρι http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/741654/
Άβαταρ μέλους
varemaras
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: 08 Ιουν 2009, 13:55
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό Jugulator » 05 Ιαν 2011, 14:49

Εντάξει παιδιά , έχω κάνει και εγώ στο παρελθόν αρκετά χιλιόμετρα με 90 άρι . 7 καθίσματα...........είναι διάταξη αυτοκινήτου εργασίας . Πάντως τα 7 άτομα (ιδίως τα πίσω 4 ) μέσα , έχουν ένα πλεονέκτημα : δεν κουνιούνται στις στροφές ! :D
Δώστου πάντως κωλ@@ρομο ή .....μη δρόμο και πάρτου την ψυχή ! :D Δεν μασάει.
Από ότι θυμάμαι , είχε ένα μικρό θέμα με την στεγανότητα του λαδιού...... μαρκάριζε την περιοχή του 8)
Άβαταρ μέλους
Jugulator
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2004, 12:43
Τοποθεσία: Βέροια

Δημοσίευσηαπό varemaras » 07 Ιαν 2011, 16:34

και ομως, 2 χρονια που το ειχα, δεν μου εσταξε λαδια πουθενα. βενζινη ομως ναι, οταν το πηρε ειχε μπαλωμενο κακην κακως το ντεποζιτο και παλι καλα που δεν εγινα πυροτεχνημα... και εχεις δικιο, σαν σαρδελες, αλλα εχω κανει ταξιδι με 7 και 2 πιτμπουλ μεσα... σαρδελες τελειως, αλλα γινεται!
Άβαταρ μέλους
varemaras
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: 08 Ιουν 2009, 13:55
Τοποθεσία: athens

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες