Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Κατι περισσοτερο απο αυτοκινητο, κατι περισσοτερο απο club

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Κατι περισσοτερο απο αυτοκινητο, κατι περισσοτερο απο club

Δημοσίευσηαπό Mudnolis » 27 Δεκ 2012, 01:11

Σημερα χαρηκα παρα πολυ καθως ολοι οι φιλοι εδω μεσα απο το Club μου τηλεφωνησαν η μου ποσταραν για την γιορτη μου, πραγμα που με συγκινησε καθως βλεπω πως με τον καιρο εχουμε δεσει σαν ομαδα που ξεπερνα τις συμβατικες και πολλες φορες ανταγωνιστικες σχεσεις που επικρατουν σε πολλα Club (οποιος ηταν μελος σε αλλα καταλαβαινει). Μαλλον βεβαια εχει να κανει και με τα Landy που δεν ειναι απλο αμαξι αλλα τροπος ζωης :-) Σας ευχαριστω ολους και περιμενω να τα πουμε σε κανα βουνο συντομα. Καλες γιορτες και καλη χρονια να εχουμε!!
Άβαταρ μέλους
Mudnolis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 28 Μαρ 2007, 22:06
Τοποθεσία: Πεντελη

Re: Κατι περισσοτερο απο αυτοκινητο, κατι περισσοτερο απο cl

Δημοσίευσηαπό superspy » 27 Δεκ 2012, 09:48

Με υγεία ο νέος χρόνος! Τα άλλα θα τα βρούμε στη διαδρομή. Οσο για τα των Club έτσι όπως τα λες είναι, αυτό που έχουμε ας το διαφυλάξουμε :thumbright:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Κατι περισσοτερο απο αυτοκινητο, κατι περισσοτερο απο cl

Δημοσίευσηαπό Discoequipe » 27 Δεκ 2012, 19:10

Mudnolis έγραψε:Σημερα χαρηκα παρα πολυ καθως ολοι οι φιλοι εδω μεσα απο το Club μου τηλεφωνησαν η μου ποσταραν για την γιορτη μου, πραγμα που με συγκινησε καθως βλεπω πως με τον καιρο εχουμε δεσει σαν ομαδα που ξεπερνα τις συμβατικες και πολλες φορες ανταγωνιστικες σχεσεις που επικρατουν σε πολλα Club (οποιος ηταν μελος σε αλλα καταλαβαινει). Μαλλον βεβαια εχει να κανει και με τα Landy που δεν ειναι απλο αμαξι αλλα τροπος ζωης :-) Σας ευχαριστω ολους και περιμενω να τα πουμε σε κανα βουνο συντομα. Καλες γιορτες και καλη χρονια να εχουμε!!

Εγκω αγκαπαω φιλο απο GERMANY \:D/ :twisted: :twisted:
Εικόνα
Discoequipe
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 348
Εγγραφή: 05 Απρ 2009, 20:25
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΘΗΝΑ

Re: Κατι περισσοτερο απο αυτοκινητο, κατι περισσοτερο απο cl

Δημοσίευσηαπό workshop_rover » 28 Δεκ 2012, 00:17

Mudnolis έγραψε:Σημερα χαρηκα παρα πολυ καθως ολοι οι φιλοι εδω μεσα απο το Club μου τηλεφωνησαν η μου ποσταραν για την γιορτη μου, πραγμα που με συγκινησε καθως βλεπω πως με τον καιρο εχουμε δεσει σαν ομαδα που ξεπερνα τις συμβατικες και πολλες φορες ανταγωνιστικες σχεσεις που επικρατουν σε πολλα Club (οποιος ηταν μελος σε αλλα καταλαβαινει). Μαλλον βεβαια εχει να κανει και με τα Landy που δεν ειναι απλο αμαξι αλλα τροπος ζωης :-) Σας ευχαριστω ολους και περιμενω να τα πουμε σε κανα βουνο συντομα. Καλες γιορτες και καλη χρονια να εχουμε!!


Φίλε Μανώλη, από τότε που ανακάλυψα την παρέα και έγινα μέρος της, δεν ένιωσα ούτε μια στιγμή σαν μέλος ενός κλαμπ, ενώ ένιωσα αμέσως το αγκάλιασμά της. Αυτό, για 'μενα, είναι επιτυχία. Και δε νομίζω πως ζορίζεται κανείς για να βγάλει καλή συμπεριφορά. Είμαι σίγουρος πως βγαίνει αυθόρμητα.

Καλή χρονιά να έχουμε και να τα εκατοστίσουμε
:Freelander: :D90Grey: :RRC: :SIII-Yellow: :def110green: :discoIblue:
workshop_rover
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2006, 13:45

Re: Κατι περισσοτερο απο αυτοκινητο, κατι περισσοτερο απο cl

Δημοσίευσηαπό laspomenos1 » 29 Δεκ 2012, 15:05

Φίλοι του LANDROVER CLUB, θα ήθελα να σας Ευχηθώ Καλή Χρονιά, υγεία, δύναμη (κυρίως ψυχική) και βέβαια να έχετε ευχάριστες και γεμάτες ένταση διαδρομές.. όπως εσείς ξέρετε να κάνετε! .
Φιλικά Θοδωρής ...
Άβαταρ μέλους
laspomenos1
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 28 Οκτ 2009, 22:09
Τοποθεσία: κιατο


Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες