Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Δημιουργία συλλόγου ιδιοκτητών LAND ROVER

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Δημοσίευσηαπό DRAKOS » 22 Ιαν 2007, 21:54

Πολύ το χοντρίνατε λεβέντες.
110 V8 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
DRAKOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 14 Σεπ 2005, 11:37
Τοποθεσία: ATHINA

Δημοσίευσηαπό firelord » 22 Ιαν 2007, 21:56

μα παρα πολυ, ρηλαξ σ'λεω

ο ΜΑΟ ελεγε, 'αφηστε ολα τα λουλουδια να ανθισουν'......
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό samy » 22 Ιαν 2007, 21:59

Αν έμεινα νύχτα και βρέθηκαν άνθρωποι να με μαζέψουν ? μα φυσικά
Αν με έπιαναν κότσο στα συνεργεία και τις αντιπροσωπείες και τελικά βρήκα άκρη? Ασφαλώς αλλά δεν επαναπαύωμαι 8) και πάντα θα το ψάχνω όσο μου επιτρέπει ο χρόνος μου και όσο θεωρώ πραγματικά φίλους αυτούς που ξέρουν κάτι παραπάνω ή έχουν ασχοληθεί περισσότερο από μένα.
Αν μου χάρισαν ανταλλακτικά και εργασία φίλοι ή ακόμα και έμποροι? ναι και τους ευχαριστώ αλλά τουλάχιστον προσπαθώ κι εγώ να είμαι εντάξει μαζί τους και να ανταποδίδω στα ίσα και να μη καταντώ γραφικός και ζήτουλας.
Αν βρήκα παρέα να πάω εκδρομή?βόλτα? μα τι λέμε τώρα μιλιούνια τόσοι που δε τους προλαβαίνω.
Αν υποστηρίζω το blackchrish στη διαμάχη του με τον Παντελή????
Θα ήμουν ο τελευταίος γιατί πίστευα ότι είναι κάτι σα το θέμο αναστασιάδη όπως τον είχα αποκαλέσει πρόσφατα όμως ΄το ίδιο είχα πάθει κάποτε και με το Τζίμη Πανούση .Τελικά στη πορεία του χρόνου διαπίστωσα ότι ο Τζιμάκος δεν ήταν μ@λ@κ@ς απλά πολύ εξαντρίκ :lol: :lol:
Παντελή (δε σε γνωρίζω και συγνώμη για το συμβουλευτικό μου οίστρο) χαλάρωσε νομίζω ότι σε βλέπω σε ρόλο ακατανόμαστου εναντίον Πανούση :lol: :lol: άσε που με χαλάς αφάνταστα με την υπερβολική σου αγωνία για τον υποτειθέμενο ανταγωνισμό που θα σου δημιουργήσει ο μαυρόχριστος.Θεωρούσα κάποτε τον εαυτό μου μέλος του στενού κύκλου του ΜΠΡΑΤ τώρα δεν με θεωρώ και τα βλέπω όλα πιό ανάλαφρα.Σίγουρα δεν έκανα και πολλά πράγματα όσα εσύ για το σύλλογο των ρόβερ ή άλλοι για το Μπρατ αλλά τελικά τι΄σημαίνει αυτό? Τίποτα .Σίγουρα πονάμε για κάτι που έχουμε κοπιάσει αλλά εδώ μιλάμε για το χόμπυ μας και το χαβαλέ μας .Δε μας υποχρεώνει κανείς για να το κάνουμε και ούτε απαιτούμε κάτι από τους άλλους .Δε μπλέχτηκα ποτέ επαγγελματικά με το χώρο και δε πρόκειται να το κάνω ποτέ αλλά δε νομίζω ότι τελικά και κάτι που κάνουμε σα χόμπυ πρέπει να καταντάει εμμονή.Εκτός αν είμαστε χούλιγκαν ή έχουμε αλλότριους σκοπούς.
Γι αυτό λοιπόν σας καλώ όλους να γραφτείτε στο PRAT τη μόνη ομάδα που δεν έχει καταστατικό , δεν έχει προέδρους (μόνο ανθυποπροεδρο μόνιμο διορισμένο και ισόβιο ,εμένα :lol: :lol: ) δεν έχει άλλους τύπους αυτοκινήτου εκτός από Παράγκα που είναι μοναδική (έκλεισε το εργοστάσιο μετά τη παραγωγή της) και είναι η μόνη ομάδα που θα κερδίζει πάντα πρωτάθλημα γιατί ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει (άσχετο αλλά ενδιαφέρον)
Φιλικά και μετά τιμής εκ μέρους του ΔΣ του PRAT
SAMY PARAGA vice-vice president
ΑΝΘΥΠΟΠΡΟΕΔΡΟΣ PRAT
κι αυτό μόνο για λίγους φίλους
samy
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: 14 Ιαν 2005, 04:59
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 22 Ιαν 2007, 22:19

Ας τα ξεκαθαρίσουμε τώρα μια και έξω

1.Ο παντελής γνωρίζει σε θεωρητικό τουλάχιστον επίπεδο (σε πρακτικό δεν έχω στοιχεία για να πω) πάρα πολλά πράγματα.

2.Στα βουνά και στα λαγκάδια τα τέσσερα χρόνια που ασχολούμαι εγώ δεν τον έχω συναντήσει (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν το έκανε πιο παλιά).

3.Το ότι υφίσταται σύλλογος στα χαρτιά αλλά όχι στην πράξη αυτό δε θέλει και καμιά διάνυα για να το καταλάβει κανείς. Αν δραστηριοποιούταν προ δεκαετίας ούτε το γνωρίζω αλλά ούτε και με ενδιαφέρει.

4.Όταν αγόρασα το Disco , μου πρότεινε να με γράψει μέλος. Εγώ έκανα την εξής απλή σκέψη

a.Σύλλογος με την έννοια που τον κατανοώ εγώ τουλάχιστον δεν υπάρχει

b.Ο άνθρωπος αυτός βγάζει το μεροκάματο του κάνοντας τον μεσάζοντα και πουλώντας ανταλλακτικά.

c.Χρησιμοποιεί το σύλλογο ως μέσο για να αγοράζει φτηνότερα ή για άλλα οφέλη στο επάγγελμα του.

d.Ιδιαίτερα φορτικός δεν είναι

e.Συνδρομή δε ζητά για το σύλλογο που έχει φτιάξει

5.Έτσι κατέληξα στο συμπέρασμα ότι δεν με χαλάει καθόλου να τον ευχαριστήσω και να γίνω μέλος , από τι στιγμή που ούτε με ζημιώνει ούτε με ενοχλεί που βγάζει το μεροκάματο του.

6.Επίσης θεωρώ ότι και ο ίδιος καταλαβαίνει ότι όλοι καταλαβαίνουμε …….

7.Αυτό όμως απέχει παρασάγγας από το να θέλει να μπούμε σε κατάσταση παράκρουσης και να πιστεύουμε ότι υπάρχει σύλλογος . Μου θυμίζει το παραμύθι με τα ρούχα του βασιλιά, μέχρι που βρέθηκε ο τρελός (Ο μαυροχρήστος στην περίπτωση μας) και είπε ρε παιδιά βασιλιάς είναι τρελός.

8.Όλο αυτό τον καιρό ο άνθρωπος έκανε τη δουλεία του και έβγαζε τον επιούσιο του (και καλά έκανε) χωρίς να τον ενοχλεί καθένας. Πολλοί θα το θεωρούσαν λαμόγικο παρασιτισμό. Εγώ το θεωρούσα επιβιωση.

9.Από κει και πέρα όμως όλα έχουν τα όρια τους. Διαβάζοντας τις μακροσκελής διακηρύξεις τις ελευθερίας που έγραψε, άρχισα να βαράω κόκκινο. Να δουλεύουμε τους άλλους πάει καλά , αλλά όχι και να δουλευόμαστε μεταξύ μας. Κάνε τη δουλειά σου ρε άνθρωπε και μη γκαζώνεις. Και φυσικά απάνταγε με ευγένεια στις απορίες που είχαμε όλοι μας. Μάρκετινγκ έκανε ο άνθρωπος και καλά έκανε. Και φυσικά τον έχω πάρει τηλέφωνο για πληροφορίες , όπως έχω πάρει και άλλους εμπόρους. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι του χρωστάω και χάρη.

10.Έτσι όμως όπως εξελίχτηκαν τα πράγματα, θα βγω να του χρωστάω κιόλας αν αυτός ο σύλλογος έχει κάνει τόσα για μένα τον αχάριστο.

11.Για να είμαστε λοιπόν αγαπημένοι, εμένα θα με διαγράψεις από το σύλλογο σου , γιατί από αύριο θα γραφτώ στο σύλλογο Γκαμπλετσα που δεν θεωρεί ότι με έχει σώσει από την καταστροφή. Με τον παρά μου …………
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό alekosf » 23 Ιαν 2007, 00:18

:roll: :roll: :roll: παιδια........... brake για διαφημήσεις!!!............... μη τρελαίνεστε!!! :roll: :roll: :roll:
ΑΛΕΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ - ΑΘΗΝΑ
Άβαταρ μέλους
alekosf
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 16:19
Τοποθεσία: Γερακας- Αθηνα

Δημοσίευσηαπό pantg » 23 Ιαν 2007, 07:30

Φίλε giagoulas,

το μόνο που ζήτησε ο υπογράφων είναι να μην είναι ο blackchris τόσο ισοπεδοτικός (να χρησιμοποιήσω τον χαρακτηρισμό του firelord γιατί ήταν απολύτως επιτυχής).

Και να παραδεχθεί ότι είτε έκανε λάθος είτε είπε ψέματα.

Δεν μπορείς χωρίς να ξέρεις να βγαίνεις και να λες ότι θέλεις φίλε giagoulas.

To τελευταίο που με απασχολεί είναι ο "ανταγωνισμός".
Και αυτό γιατί εξ' αρχής έγραψα και το εννοώ ότι επιθυμώ να είμαι μαζί ΜΕ ΟΛΟΥΣ και με ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ θέλει να έχει σχέση και αγαπάει τα Landies.

H μοναδική περίπτωση που φάνηκε στην συζήτηση αυτή διάθεση αρνητική για συνεργασία και αλληλοβοήθεια είναι συγκεκριμένα από δικές σου καταχωρήσεις.

Αν δεν επιθυμείς να είσαι μέλος του ΗΔΗ υπάρχοντος και ΕΝΕΡΓΟΥ συλλόγου (τα κοινωνικά "τσαγάκια" και οι εκδρομούλες δεν χρειάζονται συλλόγους φίλε giagoulas) αυτό φυσικά και είναι εύκολο την στιγμή που το ζητάς. Με στεναχωρεί όμως ιδιαιτέρα και είναι κρίμα καθώς αποδεικνύεις με την πράξη και την φιλοσοφία που αυτή κρύβει το ότι όσοι μίλησαν για διάσπαση και διχόνοια στην κίνηση της πρότασης ίδρυσης και ΑΛΛΟΥ συλλόγου είχαν και έχουν δίκαιο τελικά.

Δώσε μου σε παρακαλώ το κανονικό σου όνομα με π.μ. για να διαγραφείς μετά την δική σου επιθυμία.

Χαιρετώ και σου επαναλαμβάνω ότι ο υπογράφων και όσοι πιστεύουν σε αυτόν δεν έχουν τίποτα να χωρήσουν με κανένα.
Ειναι όμως κρίμα το να αρχίζετε αυτό που θέλετε να κάνετε επάνω σε ψέματα ή συνειδητή άγνοια, αγνωμοσύνη και ισοπέδηση των πραγμάτων πριν εμφανισθείτε εσείς.

Να είσαι καλά
pantg
 

Δημοσίευσηαπό fatman » 23 Ιαν 2007, 08:14

Προτιμουσα τις ψιλοκοντρες firelord-pantg.
Ειναι σιγουρο οτι απο κοντα πχ σε μια συναντηση,δεν θα ηταν τοσο αγρια τα πραγματα,η οθονη δουλευει σαν οχυρο,για να εκτοξευουμε διαφορα!
Προσωπικα το μονο που με πειραξε ΗΤΑΝ ΤΑ ΥΠΕΡΤΟΝΙΣΜΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST - ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ Η ΦΩΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΩΡΟΠΟ.
Επι της ουσιας - αν ηταν-ειναι αγνα τα κινητρα γουσταρω τρελλα,γιατι και εγω τοσα χρονια φτιαχνω το Disco - να το δειξω και καπου,να μοιραστω και οτι εμαθα-πληρωσα και ξαναπληρωσα και οπως ειπα σε αρκετους στις προηγουμενες συναντησεις,οποιος θελει με παιρνει και τηλ. για ανταλλαγη ιδεων-τεχνογνωσιας,δεν εχω κατι να πουλησω..
Γουσταρω που ειμαι μελος αυτης της Land roverο παρεας,γουσταρω που παιρνω τηλεφωνο τον disco για τεχνο-κουςκους και τον Firelord να σχολιασω αυτο που εγραψε στο forum του difflock(λετε να παρεξηγηθει το off-road.gr??)
Οπως εχω ξαναγραψει,εχω αγορασει πραγματα ΚΑΙ απο το Παντελη ΚΑΙ σχεδον απο ολα τα μαγαζια της Αθηνας,εχω αγορασει ΚΑΙ απο εξωτερικο,δεν ειμαι κανενας ΜΑΛΑΚΑΣ και ΧΑΙΒΑΝΙ που να πρεπει να με προειδοποιητε συνεχως για αυτον τον pantg.
Γιατι για μια στιγμη μου φανηκε οτι προς τα εκει πηγε το πραγμα,στο ξεμπροστιασμα του pantg,ειχε ξαναγινει πριν λιγο καιρο,στα ΤΕΤΟΙΑ μου στο κατω-κατω ας υπερασπιστει τον εαυτο του αν θελει,εγω δεν εχω κανενα παραπονο απο αυτον και να ειχα,ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ 3 ΩΡΑΙΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.
Blackchris δειχνεις πορωμενος με το θεμα του Land roverορισμου(!!),ξεκινας δυνατα την σχεση σου με την μαρκα,γουσταρω να δοκιμασω και αυτο το αλλο που θα? δημιουργηθει. Ειμαστε παμφαγα οντα αλλωστε,δοκιμασαμε τον καννιβαλισμο(να φαγωθουμε μεταξυ μας),αλλα υπαρχουν και πιο νοστιμες γευσεις!!
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό fatman » 23 Ιαν 2007, 08:26

Γουσταρω που γνωρισα τον vagelis,τον ΚΤ4χ4,τον Pskoul,τον dipitrios,τον Γ.Δεδε,τον Ντινο,τον Παντελη,τον Gdod και πολλους αλλους - εχω μπερδεψει προσωπα ,ονοματα και nicknames,για αυτο ΠΡΕΠΕΙ να γινουν και αλλες συναντησεις.
Γουσταρω γιατι μιλησαμε εστω και λιγο,για τα οχηματα μας,τα λαδια,τις συνταγες,τις ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ πανω απο ολα και πηραμε και τα παιδια μας μαζι,γιατι δεν ειναι γηπεδο ποδοσφαιρου οι μαζωξεις για να φοβομαστε για αυτα(τα παιδια).
Γουσταρα που τα παιδια μας παιξανε στο Βουτημα και και γνωριστηκανε μεταξυ τους - ενταξει γαι εμας θα ερθουν και οι πιο αγριες εξορμησεις,αν γνωριστουμε-δεθουμε μεταξυ μας,γιατι δεν μπορεις να μπεις κατευθειαν στα χοντρα,με ουσιατικα αγνωστους συνταξιδιωτες.
Ας βαλει οποιος θελει την μαγια του,να φτιαξουμε το προζυμι,να γινει η ζυμη.... και παει λεγοντας(δεν ειμαι και μαγειρας - αλλα you know what i mean!!)
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό fatman » 23 Ιαν 2007, 08:37

Πες τωρα(δεν απευθυνομαι σε καποιον συγκεκριμενα) οτι τα βρονταει ο pantg,δεν ξαναγραφει o Firelord εδω,ο blackchris δεν κανει καμια κινηση, γενικως οι πιο πολλοι σταματανε να γραφουν εδω,ποιος θα ωφεληθει?
Απλως για να λεμε οτι με την υπονοια της δημιουργειας κατι καινουργιου,περασε ενα τσουναμι καταστροφης στα υπαρχοντα?
Θα μας μεινει μονο η πικρα του χαλασμενου στο στομα?
Γλυκανετε μας...
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό dimitrios » 23 Ιαν 2007, 08:48

Να πω και εγώ...
Γνωρίζοντας την κατάληξη που έχει οτιδήποτε ομαδικό στην Ελλάδα,κοίταζα με μισό μάτι το forum αρκετό καιρό πριν αποφασίσω να ''μπω''.Το επίπεδο της παρούσης ενότητας και τα παιδιά από δίπλα με τα μηχανάκια μου έδωσαν το ερέθισμα για να ασχοληθώ.
Η μαύρη τρύπα είναι οι κατά καιρούς αντιπαραθέσεις που λιδορούν,προσβάλουν και τελικά το μόνο που καταφέρνουν είναι να απωθούν αυτούς που θέλουν να πουν έστω τη γνώμη τους.
Στη συγκεκριμένη συζήτηση αυτό δεν έχει συμβεί ακόμη(με εξαίρεση την αναφορά στον Ελληνα κτηνοτρόφο και στα εργαλεία του) αλλά ''τραβιέται''πολύ ένα θέμα που για μένα είναι πολύ πολύ εύκολο να λυθεί.Και εξηγούμαι
Κατηγορείται ο Παντελής ότι έχει ένα σύλλογο φάντασμα και τον χρησιμοποιεί για τις εμπορικές του δραστηριότητες.Ο σύλλογος αυτός θεωρώ ότι έχει νομική υπόσταση και δέχεται καινούρια μέλη. Το ερώτημα μου είναι, θέλησε κανείς να διοργανώσει εκδρομή ή άλλη εκδήλωση του συλλόγου και ο Παντελής τον απέτρεψε? θέλησε κάποιος να τύχει προνομιακής μεταχείρησης για μια επίσκεψη στο Solihul π.χ. ή να χρησιμοποιήσει την ιδιότητα του σαν μέλος σε κάποια συναλαγή και αυτό δεν έγινε?Αν ο σύλλογος είναι ανενεργός τα καινούρια τουλάχιστον μέλη θέλησαν ποτέ να δραστηριοποιηθούν και ο περί ου ο λόγος τους έκοψε τα φτερά?
Ο αγαπητός Μαυροχρήστος έχει το αναφαίρετο δικαίωμα να κάνει τον σύλλογο του χωρίς να πρέπει απαραίτητα να τον χτίσει πάνω στις στάχτες του παλιού.
Τώρα αν τίθεται θέμα ''brand name'' και εμπορικής εκμετάλευσης αυτού, ας κάνει ο κάθε ενδιαφερόμενος την προσπάθεια του , με χτυπήματα πάνω απ' την μέση και εμείς (οι landroveristi) είμαστε εδώ για να περνάμε καλά με όλους σας (μας).

Υ.Γ.Ακούστε τα μυνήματα των ''νέων'' που σοφά συστήνουν ψυχραιμία.
BE NICE, IT'S NICE TO BE NICE!!
dimitrios
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2006, 08:17
Τοποθεσία: Αγιος Δημητρης

Δημοσίευσηαπό dimitrios » 23 Ιαν 2007, 08:49

......είμαι (συντάσωμαι) με τον fatman
BE NICE, IT'S NICE TO BE NICE!!
dimitrios
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2006, 08:17
Τοποθεσία: Αγιος Δημητρης

Δημοσίευσηαπό NIKOSXIOS » 23 Ιαν 2007, 09:02

Εγω αυτό που εχω να πω σαν ποιώ νεος εδώ μεσα είναι ότι ο Παντελής από την
πρώτη στιγμή που έγινα ιδιοκτήτης Disco χωρίς να με γνωρίζει η να με έχει ξαναδεί ποτε
μου απάντησε τηλεφωνικά σε ολες της απορίες και προβλήματα που ειχα με προθυμία και ευχαρίστηση χωρίς να επιδιώκει κάτι από εμένα και στο κάτω κάτω χωρις να είναι υποχρεωμένος απέναντι μου. Για εμένα αυτό είναι πολύ σημαντικό
και με κάνει να νιώθω μια αφάλια το ότι εχω το τηλεφωνο του καταχωρημένο στο δικο μου τηλέφωνο και ο λογος είναι ότι εδώ στο νησί το σέρβις είναι ανύπαρκτο για αυτό το αμάξι.
Κανείς άλλος, καλος η κακος δεν το έκανε εδώ μεσα αυτό έστω και αν είχε συμφέρων σαν έμπορος η κατι άλλο.
Είναι κακό πράγμα η ζήλια η συκοφαντία και ο αθέμιτος ανταγωνισμός
Άβαταρ μέλους
NIKOSXIOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 30 Μάιος 2006, 07:48
Τοποθεσία: XIOS

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 23 Ιαν 2007, 10:39

Μ' αρέσει που μετά από τόσα χρόνια στα φόρα δεν έχετε μάθει ακόμα τον Μαυροχρήστο... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Καλά να πάθετε... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 23 Ιαν 2007, 10:39

fatman έγραψε:...Θα μας μεινει μονο η πικρα του χαλασμενου στο στομα?
Γλυκανετε μας...
Fatman ήρθε η ώρα να γλυκαθούμε επιτέλους ΟΛΟΙ :P

Ο Blackchris ξεκίνησε με αγνές προθέσεις μια "πλάκα" η οποία όμως δυστυχώς πήρε πολύ άσχημη τροπή. Γράφτηκαν βαρειές εκφράσεις από μερικούς, ανέβηκε η πίεση σε όλους μας (και ειδικά στον, φίλο ελπίζω, pantg) και τελικά έπαψε να είναι "πλάκα".

Πιστεύω ότι ήρθε ο καιρός να λήξει αυτό το αστείο, χωρίς να καταλογίσουμε σε κανέναν ευθύνες και να πορευτούμε όλοι μαζί για καλύτερο offroad (ανεξαρτήτως οχημάτων).

Μπορεί μέχρις ενός σημείου η πλάκα να ήταν διασκεδαστική αλλά έπαψε πλέον. Ετσι σας παρακαλώ όλους να αναθεωρήσετε τις απόψεις σας, να ξαναδόσετε τα χέρια και να αναγνωρίσετε ότι ήταν μια καλοστημένη "πλάκα" και τίποτα περισσότερο.

με εκτίμηση

Σπυράκος Γιάννης
(για εσένα φίλε pantg)
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό alp » 23 Ιαν 2007, 11:04

Dr.Format έγραψε:.......................................Ο Blackchris ξεκίνησε με αγνές προθέσεις "πλάκα" .....................................................Πιστεύω ότι ήρθε ο καιρός να λήξει αυτό το αστείο.........................................Μπορεί μέχρις ενός σημείου η πλάκα να ήταν διασκεδαστική αλλά έπαψε πλέον.
.......................................................να αναγνωρίσετε ότι ήταν μια καλοστημένη "πλάκα" και τίποτα περισσότερο.....


:?: :shock: :?:
Άβαταρ μέλους
alp
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 15 Σεπ 2004, 09:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες