Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Μυστικός Δείπνος

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Δημοσίευσηαπό discogirl » 23 Μάιος 2007, 07:11

ωραια να ερθω με το βιταρα του γειτονα τοτε :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
discogirl
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 18 Φεβ 2006, 14:35

Δημοσίευσηαπό DRAKOS » 23 Μάιος 2007, 08:13

Mια που θα έχει και απαγόρευση σε πολλούς δρόμους σήμερα, μάλλον θα πέσουμε με αλεξίπτωτο. Δώστε συντεταγμένες.
110 V8 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
DRAKOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 14 Σεπ 2005, 11:37
Τοποθεσία: ATHINA

Δημοσίευσηαπό Amateur » 23 Μάιος 2007, 08:32

Πάντως μόνο και μόνο που έχετε κανονίσει φαγοπότι την ημέρα και ώρα του τελικού του Champions League που περιμένει το 98% του αντρικού πληθυσμού σε όλη την Ευρώπη....σας έχω κατασυμπαθήσει πριν σας γνωρίσω καν....
Μπορεί να είμαστε και οι μόνοι άντρες στο μαγαζί απόψε......
(ελπίζω να μην το θύμισα σε κάποιον που το είχε ξεχάσει και τώρα έχουμε εγκαταλείψεις)
Άβαταρ μέλους
Amateur
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 07 Απρ 2007, 12:15
Τοποθεσία: Βριλήσσια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό vagelis » 23 Μάιος 2007, 08:38

Amateur έγραψε:Πάντως μόνο και μόνο που έχετε κανονίσει φαγοπότι την ημέρα και ώρα του τελικού του Champions League που περιμένει το 98% του αντρικού πληθυσμού σε όλη την Ευρώπη....σας έχω κατασυμπαθήσει πριν σας γνωρίσω καν....
Μπορεί να είμαστε και οι μόνοι άντρες στο μαγαζί απόψε......
(ελπίζω να μην το θύμισα σε κάποιον που το είχε ξεχάσει και τώρα έχουμε εγκαταλείψεις)

Μπα δεν νομιζω οτι το ποδοσφαιρο εχει μεγαλυτερη αξια απο το off-road ειδικα αν συνοδευεται κι'απο μασα.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό ekarpod » 23 Μάιος 2007, 09:36

DRAKOS έγραψε:Mια που θα έχει και απαγόρευση σε πολλούς δρόμους σήμερα, μάλλον θα πέσουμε με αλεξίπτωτο. Δώστε συντεταγμένες.


N 37° 50' 37", E 23° 55' 46" το δημαρχείο
N 37° 54' 43", E 23° 55' 43" ο Κόλλιας

Για κάντε μιά ανακεφαλαίωση, πόσοι θα είμαστε, να δώ και για τραπέζι μέσα για backup μήπως βρέχει ή έχει πολλή υγρασία και δεν μπορούμε έξω...
Άβαταρ μέλους
ekarpod
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 14 Απρ 2006, 14:12
Τοποθεσία: Λαγονήσι, Αττική

Δημοσίευσηαπό vagelis » 23 Μάιος 2007, 10:15

Δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα τραπεζιου,ολοι μπαλα θα βλεπουνε,φοβαμαι μηπως υπαρχει προβλημα φαγητου,μηπως δεν μαγειρεψει λογω μπαλας.
Εμεις σιγουρα 2 και πιθανον τεσσερεις αν ερθει ο Γκαλοπερ.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό ekarpod » 23 Μάιος 2007, 10:22

Δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα φαγητού. Το επιβεβαίωσα. Και τα απαγορευμένα θα είναι διαθέσιμα όπως κάθε ημέρα...
Άβαταρ μέλους
ekarpod
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 14 Απρ 2006, 14:12
Τοποθεσία: Λαγονήσι, Αττική

Δημοσίευσηαπό ollram » 23 Μάιος 2007, 20:01

δυστυχώς...τώρα ξεμπερδεψα απο δουλεια κ.λπ...... :cry:
θα περιμένω τουλαχιστον να μαθω τα ..κατορθωματά σας...
Άβαταρ μέλους
ollram
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: 10 Μάιος 2006, 14:18

Δημοσίευσηαπό pantg » 24 Μάιος 2007, 10:01

ΚΑΛΟΣ Ο ΚΟΛΛΙΑΣ !!!!!!!
(και το μπιφτέκι όντως εξαιρετικό)

Ελπίζω όλοι να γυρίσαμε σπίτια μας εντάξει.

Παναγιώτη όλα εντάξει?

Το παγωτάκι στην Δωδώνη ήταν στην κυριολεξία το κερασάκι.

Οσοι δεν μπόρεσαν να έρθουν δεν πειράζει. Θα βρούμε πάλι κάποια Τετάρτη με μάτς για να έχουμε την ταβέρνα για εμάς μόνο.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό ekarpod » 24 Μάιος 2007, 10:14

Γιατί το κοκορέτσι τι ήταν?

Η τα λουκάνικα, παρότι δεν ήταν τα νοστιμότερα αυτήν την φορά - μπορεί και να χάθηκαν και με τις άλλες γεύσεις - κατάλαβε κανείς την επόμενη ημέρα ότι είχε φάει λουκάνικο?

Για δε τα παιδάκια δεν λέω τίποτε, ας μιλήσουν οι ειδικοί...

Το σημαντικό είναι ότι από ότι κατάλαβα δεν στεναχωρήθηκαν καθόλου οι ψαροφάγοι, οπότε και θ΄αντέξουν μέχρι την επόμενη, που είπαμε θα είναι η πρόταση του Βαγγέλη για Λαύριο και είμαι σίγουρος ότι ούτε εκεί θα στεναχωρηθούν οι κρεατοφάγοι...
Άβαταρ μέλους
ekarpod
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 14 Απρ 2006, 14:12
Τοποθεσία: Λαγονήσι, Αττική

Δημοσίευσηαπό vagelis » 24 Μάιος 2007, 10:29

Οντως ολα ηταν πολυ ωραια και το σερβις αψογο,οτι ζητουσες ερχοταν αμεσως,θα τον ξανατιμησουμε.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό ekarpod » 24 Μάιος 2007, 10:39

Mόνο μην το επιχειρήσετε ημέρες και ώρες αιχμής, γίνεται το σώσε...

Καθημερινές είναι καλά, επίσης Σαββατοκύριακα μόνο μεταξύ 17:00-20:00...
Άβαταρ μέλους
ekarpod
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 14 Απρ 2006, 14:12
Τοποθεσία: Λαγονήσι, Αττική

Δημοσίευσηαπό pantg » 24 Μάιος 2007, 11:53

Για το σερβις βοήθησε και το ματς. Ειδατε που το ποδόσφαιρο έχει και τα καλά του? Αφήνει εμάς που δεν μας ενδιαφέρει ήσυχους να απολαύσουμε εξυπηρέτηση μερικές ημέρες το χρόνο σε μαγαζιά που αλλιώς είναι δύσκολα τα πράγματα.

Μανώλη και πάλι μπράβο για την πρόταση και τη σύσταση.

Το ψαράδικο έχει και ψαρονέφρι??? (αστειάκι)

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό Amateur » 24 Μάιος 2007, 12:36

Παιδιά πραγματικά πέρασα πολύ ωραία και σας ευχαριστώ όλους για αυτό!

Ομολογώ ότι υπήρξα λιγομίλητος σχετικά με το συνηθισμένο μου αλλά δεν σας ξέρω ακόμη καλά και ένοιωθα λίγο περίεργα- επιφυλάσσομαι για το μέλλον όμως.
Νομίζω ότι το αποκορύφωμα του δείπνου ήταν τα παϊδάκια - ήταν απλά υπέροχα....κάθε φορά που τα ρευόμουν στην διαδρομή προς το σπίτι μπουρμπ... μία αγαλλίαση και ένα χαμόγελο γέμιζε το μούτρο μου... :D :D
Τα μπιφτέκια και το λουκάνικο ήταν πραγματικά υπέροχα αλλά πολύ "καθαρά" βρε παιδί μου....ήθελε λίγο βρωμιά μέσα...έτσι να τα θυμάσαι....
Η επιλογή της Ταβέρνας καταπληκτική - Μανόλη μπήκε ήδη στις επιλογές μου. θα μεταφέρω και άλλους σαρκοφάγους εκεί στο μέλλον.
Και ενώ το αποκορύφωμα του δείπνου ήταν τα παϊδάκια ...αυτό της βραδιάς ήταν η είσοδός μας στην Δωδώνη με τον Ναργιλέ στα χέρια του Παντελή...πραγματικά η πιο αρχοντική είσοδος που έχει γίνει σε Δωδώνη επί της Αττικής...
Παντελή ....φυσικά έφτασα στο σπίτι κανονικά....οδηγώντας στο ηλεκτρικά ρυθμιζόμενο κάθισμά μου, ...έβαλα και τον αυτόματο πιλότο στην Αττική Οδό και παρακολουθώντας μία ταινία στο dvd player...σε 20 λεπτά πάρκαρα στο σπίτι :o
Παρόλα αυτά με τα μπιφτέκια και τα κρεατικά που με είχατε «φορτώσει» σκέφθηκα να κάνω μία βραδινή στάση για κολλατσο αλλά σύντομα το ξεπέρασα...μιάς και εάν έτρωγα κι άλλο θα έπρεπε να διανυκτερεύσω στο πίσω μέρος του defender.

Ευχαριστώ για την παρέα όλους και για το ότι με έκαναν να νοιώσω γρήγορα κομμάτι αυτής της διανοητικά διαταραγμένης ομήγυρης...
Ελπίζω να τα ξαναπούμε από κοντά στην επόμενη μάζωξη - εκδρομή....
Και μέχρι τότε από εδώ..
Την καλησπέρα μου,
Πάνος
Άβαταρ μέλους
Amateur
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 07 Απρ 2007, 12:15
Τοποθεσία: Βριλήσσια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό pantg » 24 Μάιος 2007, 13:58

Πάνο να είσαι καλά.

1. Ευτυχώς μπόρεσα να χωρέσω από την στενή πόρτα της εισόδου στην Δωδώνη. (τι πόρτα και αυτή βρε συνάδελφοι...... Για άνοιγμα γραμματοκιβωτίου έκανε περισσότερο παρά για πόρτα....)

2. Το μπιφτέκι και τα παϊδάκια μπορείς άνετα να τα ζεστάνεις βάζοντάς τα με το αλουμινόχαρτο ανάμεσα στο V του 3.5άριου. Μιά βολτίτσα και θα είναι ζεστά - ζεστά και ζουμερά - ζουμερά (με κολάζεις άτιμε και είχαμε μακαρόνια με κρέμα γάλακτος και σολωμό σήμερα....)

3. Δηλαδή αν εχθές ήσουν συγκρατημένος καταλαβαίνω τί μας περιμένει όταν "ανοιχτείς". (χιχιχιχιχι)

4. Ομολογώ ότι δεν περίμενα να μην κάνεις και μια βουτιά στο jacuzzi στο πίσω μέρος του Defender. Αλλωστε με την χθεσινή βροχούλα θα πρέπει να ήταν έτοιμο και γεμάτο (χιχιχιχιχιχι)

-------------

Οντως ήταν πολύ όμορφα εχθές.
Αλήθεια τον Μανώλη ποιός τον κάλεσε????? (μπουχαχαχαχαχα)

Χαιρετώ
pantg
 

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες