Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Eρωτηση για DISCO II

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Δημοσίευσηαπό VAPOR » 07 Μάιος 2008, 11:14

ευχαριστω pantg για της πληροφοριες. καλημερα
Άβαταρ μέλους
VAPOR
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 20 Απρ 2007, 12:04
Τοποθεσία: Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΣΠΑΡΤΗ

Δημοσίευσηαπό pantg » 07 Μάιος 2008, 15:20

vagelis έγραψε:.......
Οχι δεν εχω το τηλεχειριστηριο ,δεν νομιζω να ειναι και απαραιτητο,εμενα προσωπικα δν μου εχει χρειαστει ποτε.



Δηλαδή φίλε Βαγγέλη σού ανεβοκατεβαίνει (το Disco εννοώ ε????) χωρίς τηλεχειριστήριο !!!!!!

(δεν φταίω εγώ. Τετοια ευκαιρία για πείραγμα να την αφήσω έτσι???? Γίνεται??? Δεν γίνεται !!!!)

----------------------

Σοβαρά τώρα,

δεν ξέρω στο Disco 2 πόση διαφορά υπάρχει ανάμεσα στην πιό κάτω και την ανώτερη ρύθμιση της αεροαναρτήσεως. ΟΜΩΣ στα P38A έχει ΟΝΤΩΣ τεράστια διαφορά.
Το τηλεχειριστήριο στο Disco 2 θα πρέπει να είναι πολύ γουστόζικο gadget πάντως. Και φυσικά όπως όλα τα αυθεντικά και γνήσια gadgets είναι ουσιαστικά άχρηστο...... (άρα όντως δεν πιστεύω ότι το χρειάζεσαι πραγματικά)

Γειά σου Βαγγέλη !!!!! (και ελπίζω να μην πειράζει η Αριστοφανική διάθεση για πείραγμα)

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό vagelis » 07 Μάιος 2008, 16:17

Και στο ντισκο ειναι αρκετη η διαφορα,πιστευω οτι και γιαυτο μονο αξιζει η αεροαναρτηση.
Και βεβαια ανεβοακατεβαινει (το ντισκο εννοω) χωρις τηλεχειριστηριο και διαφορα αλλα βοηθηματα.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 18 επισκέπτες