Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Δέν γλίτωσα...

Δημοσίευσηαπό pantg » 17 Μαρ 2005, 15:38

Aπαίσιε φιλοσοβιετικέ μπολσεβίκε !!!!!!

θα σου πιεί το αίμα ο εγλλέζος καπιταλιστής τον οποίο υιοθέτησες. Προδότη του κινήματος.......

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό discoman » 17 Μαρ 2005, 21:23

firelord έγραψε:ωπ...τώρα μου τα λέτε αυτά...

ευτυχώς που κράτησα και τον αγριόνιβα!
Κατι δηλαδη σαν αγριογουρουνο ας πουμε?
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό discoman » 17 Μαρ 2005, 21:25

pantg έγραψε:Aπαίσιε φιλοσοβιετικέ μπολσεβίκε !!!!!!

θα σου πιεί το αίμα ο εγλλέζος καπιταλιστής τον οποίο υιοθέτησες. Προδότη του κινήματος.......

Χαιρετώ
Αλλο τσαι και αλλο βοτκα :twisted:
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό kostaskyr » 11 Ιούλ 2005, 07:01

Καλημέρα σας, σάς βρήκα στο Δίκτυο και ομολογώ ότι με τρομάξατε. Έχω αποφασίσει να αναζητήσω ένα μεταχειρισμένο Freelander καθώς είναι ένα αυτοκίνητο που μού αρέσει πάρα πολύ. Αναζητώντας διάφορες πληροφορίες "έπεσα" πάνω σας και άρχισα να διαβάζω για τα διάφορα και πολύ σοβαρά προβλήματα που προκύπτουν μετά από κάποια χιλιόμετρα. Ως ειδικούς, θα ήθελα να σας ρωτήσω αν πρόκειται για ένα είδος καταδίκης, κανείς δεν ξεφεύγει από τα προβλήματα αυτά; Ομολογώ ότι μερικοί γνωστοί που έχουν Freelander λένε ότι είναι πολύ ευχαριστημένοι, χωρίς προβλήματα και διάφορα άλλα τέτοια αιδσιόδοξα για έναν υποψήφιο κάτοχο. Εσείς τι λέτε; Θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας και τις συμβουλές σας αν έχετε τη διάθεση και το χρόνο να μου τις δώσετε. Σας ευχαριστώ πολύ.
Άβαταρ μέλους
kostaskyr
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 06:48
Τοποθεσία: Voula - Athens

Δημοσίευσηαπό freelanderas » 11 Ιούλ 2005, 12:46

καλώς ήθες φίλε,
είναι όμορφα τα άτιμα ε?
λοιπόν πρωτα από όλα για τι μοντέλο ενδιαφέρεσαι...κατα την κρίση του υποφαινόμενου μοντέλο μετά το 2002...αν και φίλοι θα σου πουν πολλά και διάφορα (πολύ πολύ χρήσιμα) εγώ θα αρκεστώ να σου πω ότι σίγουρα ο ιπποτομάκος έχει προδιάδεση να αρρωσταίνει...
Άβαταρ μέλους
freelanderas
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 15 Φεβ 2005, 19:10

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 11 Ιούλ 2005, 19:59

Χωρις να εχω διαθεση να προσβαλω την ποιοτητα και την προσωπικοτητα του αυτοκινητου θα σε συμβουλευα κατι αλλο να αγορασεις....κατι αλλο οτιδηποτε.....παρε Ραβ μεταχειρισμενο,Βιταρα Μαβερικ, Εξ τρειλ,,,Σι αρ βι οτι ναναι αλλα μακρια απο Φριλαντερ.....ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ εκτος απο το νεο που μαλλον σε αυτο δεν βιαστηκαν και οπως τα προηγουμενα μοντελα και προσεξαν την ποιοτητα κατασκευης του ...
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

freelander 2002 petrelaio automato

Δημοσίευσηαπό ntdim » 13 Ιαν 2009, 18:02

δηλαδή η επιλογή μου να το πάρω πετρελαιο ήτανε καλη μάλλον!
και η αλήθεια είναι ότι έχω 105.000 κμ χωρίς να αλλάξω ούτε Λάμπα!!

φτου μου! και απο την μετάδοση είμαι ευχαριστημένος (αυτόματο )
Άβαταρ μέλους
ntdim
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 13 Ιαν 2009, 17:47
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

freelander 2002 petrelaio automato

Δημοσίευσηαπό freeandrew » 16 Ιαν 2009, 12:07

Dim μήπως είσαι απο Αλεξάνδρεια? Γιατι είδα ενα diesel στην Αλεξάνδρεια το οποίο πωλείται...Να και ένας ικανοποιημένος κάτοχος λοιπόν. Όχι οτι εγώ είμαι δυσαρεστημένος. Είναι πολύ καλό αυτοκίνητο, ιδίως το δικό σου που είναι diesel και αυτόματο πρέπει να είναι άπόλαυση
Άβαταρ μέλους
freeandrew
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 05 Ιουν 2006, 23:24

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Freelander

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες