Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευσηαπό ilias » 14 Μάιος 2007, 07:29

Καλημέρα σε όλους του φίλους .
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον φίλο freelander για το cd servise που μου έστειλε . Πολύ εξυπηρετικό . Με βοήθησε αρκετά , σε θεωρητικό επίπεδο , γιατί σε πρακτικό επίπεδο απέχω αρκετά ( δεν είμαι fun στο να επισκευάζω μόνος μου τις ζημιές ) . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!!!
Φυσικά και εγώ , όπως και οι περισσότεροι , πρέπει να αλλάξω καπάκι, διότι επαληθευθήκατε πλήρως . Ευτυχώς , το γατόνι ο μάστορας , παρατήρησε μια μικρή ρωγμή στο καπάκι ( σχεδόν μισή τρίχα ) . Μου είπε οτι είναι στην αρχή και καλό θα είναι να το αλλάξουμε τώρα .Και για να μην έχω " κακές σεξουαλικές εμπειρίες " :assshaking: στο μέλλον το έβαλε στον "τάκο" .
Για άλλη μια φορά θα ήθελα να ευχαριστήσω άπαντες για τις συμβουλές τους , οι οποίες για έμας που δεν έχουμε μηχανικές γνώσεις είναι φέρμακο .
Άβαταρ μέλους
ilias
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 07 Μάιος 2007, 11:41
Τοποθεσία: Λαμία , Φθιώτιδα

Δημοσίευσηαπό Freelander » 15 Μάιος 2007, 09:37

Συνάδελφε παρακαλώ, δεν κάνει τίποτα. Το σιντάκι έχει ταξιδέψει σε αρκετά μέρη της Ελλάδας.

Κοίτα να σου βάλουν οπωσδήποτε το σετ με τη νέα φλάντζα και αφού ανοιχτεί το μοτέρ σου να ελέγξουν προσεκτικά τα εμβολοχιτώνια για ξεκόλημα ή μετακίνηση.
Mέλος ελληνικού TataClub
Άβαταρ μέλους
Freelander
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: 06 Δεκ 2004, 13:10
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ


Επιστροφή στο Freelander

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες