Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Γνώμες για Evoque

Γνώμες για Evoque

Δημοσίευσηαπό Candlemass » 31 Μάιος 2018, 14:08

Καλησπέρα,

θα ήθελα να συγκεντρώσω κάποιες γνώμες για το RR Evoque, πιο πολύ για θέματα προβλημάτων,αξιοπιστίας, γενικά πού πονάει.

Το σκέφτεται για αγορά στενό μου πρόσωπο και κοιτάμε τι μπορεί να προκύψει στο μέλλον, τώρα οδηγεί Huyndai Tucson του 2006. Κοιτάει για diesel 2.200cc με 190hp.

Εγώ έχω και LR Freelander 1, και ξέρω τα κουσούρια του, για το Evoque δεν βρήκα κάτι ιδιαίτερο από ψάξιμο στο νετ.

Ευχαριστώ.
Land Rover Freelander SE 1.8 3D Cabrio-Hardtop 2006
Άβαταρ μέλους
Candlemass
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 22 Αύγ 2015, 16:11
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Re: Γνώμες για Evoque

Δημοσίευσηαπό superspy » 01 Ιουν 2018, 17:28

Είναι αξιόπιστο. Μην το συγκρίνεις με το Free 1.
Απο εκεί και πέρα είναι και αρκετά ικανό (σε σχέση πάντα με τον προσανατολισμό του) και εκτός δρόμου.
Τα τελευταία χρόνια όταν έρχεται το Land Rover Experience απο την Ιταλία (απο 25-35 Land Rover καθε φορά) για την καθιερωμένη εβδομαδιαία περιήγηση στην Ελλάδα, πάντα έχουμε 2-3 μαζί μας.
Στα πολύ δύσκολα σημεία επιλέγουν παράκαμψη αλλά απο το ίδιο σημείο έτσι και αλλιώς πηγαίνουν και τα Free II (Free I είχαμε μόνο μια φορά)

Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Γνώμες για Evoque

Δημοσίευσηαπό Candlemass » 02 Ιουν 2018, 16:11

Έγινε, ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Ενημερωτικά, πήγαμε σήμερα Τζώρτζη για προσφορά και μας είπαν ότι σε μερικές εβδομάδες θα ανακοινωθεί νέα γενιά Evoque.
Land Rover Freelander SE 1.8 3D Cabrio-Hardtop 2006
Άβαταρ μέλους
Candlemass
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 22 Αύγ 2015, 16:11
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή


Επιστροφή στο Range Rover

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες