Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

quad-ageleies-diafora

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Το θέλουμε ή όχι? Απο περιέργια...

Ναι
14
82%
Όχι
3
18%
 
Σύνολο ψήφων : 17

Δημοσίευσηαπό superspy » 05 Μαρ 2007, 10:09

Εεεε.... Για ηρεμήστε.... Τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά.

Ναι οι αγγελίες πρέπει να μεταφερθούν στο χώρο τους. Τα post σε όλο το forum καθημερινά είναι αρκετά και πρέπει να τηρηθούν κάποιοι ελάχιστοι κανόνες για να μπορούμε να το συντηρήσουμε. Αυτό γίνεται παντού. Δεν υπάρχει λόγος να το τραβάτε τόσο... Μην βλέπετε φαντάσματα...
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 05 Μαρ 2007, 10:49

Λόγω τις γνωριμίας μου με των Αlexandros έλεγα να μήν το χοντρίνω και να κρατήσω το στόμα μου κλειστό.
Συγνώμη, αλλά δεν θα τα καταφέρω άλλο. Ο Ζman είπε τα περισότερα στο post παραπάνω και εγώ θα συμπλιρώσω τα εξής. Τα κορόϊδα είναι ΔΥΟ. Με Α κεαφαλαία η KYMCO που ήταν η μόνη αντιπροσωπεία που έδωσε λεφτά στη χώρα μας για να προωθήσει το hobby-sport των quad (μη βγει κανεις να πεί το αντίθετο γιατί εκεί που ΕΚΛΑΣΕ η KYMCO, είναι μαζεμένα τα λεφτά και ο κόπως ΟΛΩΝ των αλλων μαζί), Β είναι ή παρέα μερικών φίλων που βοήθησε να ανέβει η ψυχολογία, το επίπεδο σε μηχανάκια, ανταλακτικά και γνώσης κατα το γνωστό πάθημα-μάθημα. Noμίζω οτι αρκετά κάναμε όσα κάναμε και όσοι καναμε, ως εδώ. Τα περι χρημάτων και διαφήμισεις στο site να τα πουν σε κανέναν ΑΛΛΟ βλάκα, γιατί δεν γράφει κανείς Υamaha, Extra products, YMC και Εγγλεζόπουλος για τσάμπα. Δείτε και κανένα site στο εξωτερικό, γιατί άλλο το specialize section και άλλο το bourdelize (όχι απο το μπούρδες αλλά απο το [edit moderator]).
Απο τσαμπατζίδες μαγαζάτορες και αντιπροσωπείες χορτάσαμε και δεν θέλουμε άλλο. Το off-road ήταν ένα μέρος για να λέμε νεα, σχόλια και καμιά χαζομάρα να περνάει η ώρα. Αλλά μάλλων τα πράγματα αλλάζουν, γίνονται πιο σοβαρά και οι αλλαγές είναι τόσο αναγκαίαις που καλύτερα να τις κάνουν, άσχετα με το αν κανείς απο το section δεν τις θέλει και σας κράζουν με πολύ ευγένια εδώ και μέρες. Τα φαντασματα δεν ξέρω ποιος τα βλέπει, αλλά καλά θα κάνουν να ανοίξουν τα μάτια τους αυτοί που τα βλέπουν γιατι μάλλων ονειρεύονται ΒΑΘΙΑ.
Οσο για την "καψούρα" μου για τις αγγελίες και την "επιμονή" μου που ερωτήθηκα νωρίτερα, θα πώ το εξής; τα οικονομικά μου είναι μια χαρά, έχω 10 quad-ATV, το Σαββατοκύριακο μετρισά 14 spare καρμπυρατερ και 19 set γραφικά για quad και ΔΕΝ περιμένω τις αγγελίες του off-road για να κάνω λεφτάκια = ----------->
ΤΙΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΕΣ [edit moderator] ΜΟΥ.
Ολά καλά τώρα?
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό rum » 05 Μαρ 2007, 11:09

4-stroke=tampones έγραψε:Λόγω τις γνωριμίας μου με των Αlexandros έλεγα να μήν το χοντρίνω και να κρατήσω το στόμα μου κλειστό.
Συγνώμη, αλλά δεν θα τα καταφέρω άλλο. Ο Ζman είπε τα περισότερα στο post παραπάνω και εγώ θα συμπλιρώσω τα εξής. Τα κορόϊδα είναι ΔΥΟ. Με Α κεαφαλαία η KYMCO που ήταν η μόνη αντιπροσωπεία που έδωσε λεφτά στη χώρα μας για να προωθήσει το hobby-sport των quad (μη βγει κανεις να πεί το αντίθετο γιατί εκεί που ΕΚΛΑΣΕ η KYMCO, είναι μαζεμένα τα λεφτά και ο κόπως ΟΛΩΝ των αλλων μαζί), Β είναι ή παρέα μερικών φίλων που βοήθησε να ανέβει η ψυχολογία, το επίπεδο σε μηχανάκια, ανταλακτικά και γνώσης κατα το γνωστό πάθημα-μάθημα. Noμίζω οτι αρκετά κάναμε όσα κάναμε και όσοι καναμε, ως εδώ. Τα περι χρημάτων και διαφήμισεις στο site να τα πουν σε κανέναν ΑΛΛΟ βλάκα, γιατί δεν γράφει κανείς Υamaha, Extra products, YMC και Εγγλεζόπουλος για τσάμπα. Δείτε και κανένα site στο εξωτερικό, γιατί άλλο το specialize section και άλλο το bourdelize (όχι απο το μπούρδες αλλά απο το [edit moderator]).
Απο τσαμπατζίδες μαγαζάτορες και αντιπροσωπείες χορτάσαμε και δεν θέλουμε άλλο. Το off-road ήταν ένα μέρος για να λέμε νεα, σχόλια και καμιά χαζομάρα να περνάει η ώρα. Αλλά μάλλων τα πράγματα αλλάζουν, γίνονται πιο σοβαρά και οι αλλαγές είναι τόσο αναγκαίαις που καλύτερα να τις κάνουν, άσχετα με το αν κανείς απο το section δεν τις θέλει και σας κράζουν με πολύ ευγένια εδώ και μέρες. Τα φαντασματα δεν ξέρω ποιος τα βλέπει, αλλά καλά θα κάνουν να ανοίξουν τα μάτια τους αυτοί που τα βλέπουν γιατι μάλλων ονειρεύονται ΒΑΘΙΑ.
Οσο για την "καψούρα" μου για τις αγγελίες και την "επιμονή" μου που ερωτήθηκα νωρίτερα, θα πώ το εξής; τα οικονομικά μου είναι μια χαρά, έχω 10 quad-ATV, το Σαββατοκύριακο μετρισά 14 spare καρμπυρατερ και 19 set γραφικά για quad και ΔΕΝ περιμένω τις αγγελίες του off-road για να κάνω λεφτάκια = ----------->
ΤΙΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΕΣ [edit moderator] ΜΟΥ.
Ολά καλά τώρα?


Θέλω και εγώ ένα θα μου κάνεις δώρο???

:roll:
Άβαταρ μέλους
rum
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 04 Οκτ 2005, 16:41
Τοποθεσία: Κυψέλη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kfx » 05 Μαρ 2007, 14:54

Κατι ελεγε για τσαμπαντηδες πιο πανω, εσεις στα αλλα κολλησατε?
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευσηαπό superspy » 05 Μαρ 2007, 16:14

4-stroke=tampones έγραψε:Λόγω τις γνωριμίας μου με των Αlexandros έλεγα να μήν το χοντρίνω και να κρατήσω το στόμα μου κλειστό.
Συγνώμη, αλλά δεν θα τα καταφέρω άλλο. Ο Ζman είπε τα περισότερα στο post παραπάνω και εγώ θα συμπλιρώσω τα εξής. Τα κορόϊδα είναι ΔΥΟ. Με Α κεαφαλαία η KYMCO που ήταν η μόνη αντιπροσωπεία που έδωσε λεφτά στη χώρα μας για να προωθήσει το hobby-sport των quad (μη βγει κανεις να πεί το αντίθετο γιατί εκεί που ΕΚΛΑΣΕ η KYMCO, είναι μαζεμένα τα λεφτά και ο κόπως ΟΛΩΝ των αλλων μαζί), Β είναι ή παρέα μερικών φίλων που βοήθησε να ανέβει η ψυχολογία, το επίπεδο σε μηχανάκια, ανταλακτικά και γνώσης κατα το γνωστό πάθημα-μάθημα. Noμίζω οτι αρκετά κάναμε όσα κάναμε και όσοι καναμε, ως εδώ. Τα περι χρημάτων και διαφήμισεις στο site να τα πουν σε κανέναν ΑΛΛΟ βλάκα, γιατί δεν γράφει κανείς Υamaha, Extra products, YMC και Εγγλεζόπουλος για τσάμπα. Δείτε και κανένα site στο εξωτερικό, γιατί άλλο το specialize section και άλλο το bourdelize (όχι απο το μπούρδες αλλά απο το [edit moderator]).
Απο τσαμπατζίδες μαγαζάτορες και αντιπροσωπείες χορτάσαμε και δεν θέλουμε άλλο. Το off-road ήταν ένα μέρος για να λέμε νεα, σχόλια και καμιά χαζομάρα να περνάει η ώρα. Αλλά μάλλων τα πράγματα αλλάζουν, γίνονται πιο σοβαρά και οι αλλαγές είναι τόσο αναγκαίαις που καλύτερα να τις κάνουν, άσχετα με το αν κανείς απο το section δεν τις θέλει και σας κράζουν με πολύ ευγένια εδώ και μέρες. Τα φαντασματα δεν ξέρω ποιος τα βλέπει, αλλά καλά θα κάνουν να ανοίξουν τα μάτια τους αυτοί που τα βλέπουν γιατι μάλλων ονειρεύονται ΒΑΘΙΑ.
Οσο για την "καψούρα" μου για τις αγγελίες και την "επιμονή" μου που ερωτήθηκα νωρίτερα, θα πώ το εξής; τα οικονομικά μου είναι μια χαρά, έχω 10 quad-ATV, το Σαββατοκύριακο μετρισά 14 spare καρμπυρατερ και 19 set γραφικά για quad και ΔΕΝ περιμένω τις αγγελίες του off-road για να κάνω λεφτάκια = ----------->
ΤΙΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΕΣ [edit moderator] ΜΟΥ.
Ολά καλά τώρα?


Αν και το post σου είναι μάλλον άσχετο με το θέμα, θα πρέπει να σου επισημάνω τα εξής:

Α. Κανείς δε σου είπε ότι οι διαφημιζόμενοι είναι δωρεάν. Από κάπου πρέπει να βγάλουμε τα έξοδα του χώρου.
Ο dimitrios σου είπε ότι δεν πληρωνόμαστε για τη δουλειά στο site η οποία είναι μεγαλύτερη κατά πολύ από τα έσοδα των διαφημίσεων.

Β. Καλώς έκανε ο Alexandros και μετακίνησε τις αγγελίες. Το κλείδωμα το έκανε απλά για να μην συνεχισει το θέμα.
Εσύ απο την πλευρά σου δημιουργείς ένα θέμα, το οποίο αφορά την ταξινόμηση των post ανά τομέα - ενότητα που ανήκουν. Οι αγγελίες έχουν το χώρο τους. Εκτός και αν το πρόβλημα σου είναι αλλού και θες να μας πεις κάτι άλλο. Τώρα τα φαντάσματα περι εταιριών και λοιπά δεν ξέρω πως τα συνθέτεις στο μυαλό σου....
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 05 Μαρ 2007, 17:37

dimitrios έγραψε:Τα περί χρημάτων-διαφημήσεων και άλλων τέτοιων σεναρίων να μην τα θίξω καλύτερα , απλά να πω πως όποιος νομίζει ότι πληρωνόμαστε για την δουλειά στο site πλανάται πλάνην οικτράν.


Mη παίξουμε την κολοκυθιά τώρα δεν έχει νοημα. Μάτια και μυαλό έχουμε και οι δυο. Το αν κάποιοι ασχολούνται με το site αφιλοκερδός ΜΠΡΑΒΟ τους και ειλικρινά τους βγάζω το καπέλο. Μην μας γράφεται όμως "Τα περί χρημάτων-διαφημήσεων και άλλων τέτοιων σεναρίων να μην τα θίξω καλύτερα" γιατί αηδιάζω.

alexandros έγραψε:το παραπανω που κανουμε για να λεγομαστε (και καλα) συντονιστες ειναι απλως να γνωριζουμε την ''γραμμη'' που δινεται και να φροντιζουμε στον συντονισμο αυτης. τιποτα παραπανω.

αυτο το forum πρεπει να ειναι το ιδιο προσιτο σε όλους τους χρηστες-επισκεπτες και δεν γινεται απλα καποια πραγματα να παραμενουν αιωνιως ιδια προς την εξυπηρετηση των λιγων (βαζω και τον εαυτο μου μεσα σε αυτους)[/size]


superspy έγραψε:Β. Καλώς έκανε ο Alexandros και μετακίνησε τις αγγελίες. Το κλείδωμα το έκανε απλά για να μην συνεχισει το θέμα.


Όταν καταλάβεται ποιός απο το off-road πήρε αυτή την αποφασή, παρακαλώ να μας το πείτε για να ξέρουμε και να μην κακολογούμαι αδίκος άλλους που δεν φταίνε ίσως. Σας πήρε κοντά 2 χρόνια, 84 post και 19177 αναγνώσεις για να καταλάβεται ότι έπρεπε να κουνήσετε το 2ο popular topic στα quad?

superspy έγραψε:Εσύ απο την πλευρά σου δημιουργείς ένα θέμα, το οποίο αφορά την ταξινόμηση των post ανά τομέα - ενότητα που ανήκουν. Οι αγγελίες έχουν το χώρο τους. Εκτός και αν το πρόβλημα σου είναι αλλού και θες να μας πεις κάτι άλλο.


Είσαι σίγουρος για αυτό που γράφεις? Εγώ απλά το είπα πιο ΔΥΝΑΤΑ απο τους άλλους, μιας και αν διαβάσεις τις 3 σελιδες ίσως δεις οτι κανείς απο τους γραφικούς αυτού του section δεν θα συμφωνήσει. Βέβαια είναι και άλλοι τρεις τυφλοπόντικες που δεν μπορούν να μιλήσουν φόρα και να πούνε οτι "ρε φίλε, οχι γιατί... το μακρι και το κοντό μου". Ισως να είναι απο άλλο section και απλά να είδαν φώς και μπήκαν!?
Το πρόβλημά μου το είπα στιν τελευταία παραγραφό του προηγόυμενου post, εκεί που λέει
4-stroke=tampones έγραψε:Οσο για την "καψούρα" μου για τις αγγελίες και την "επιμονή" μου ..... και ΔΕΝ περιμένω τις αγγελίες του off-road για να κάνω λεφτάκια = ----------->
ΤΙΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΕΣ [edit moderator] ΜΟΥ.
Ολά καλά τώρα?

Δεν φταίω, αλλά όταν με ρωτάνε απαντάω και αν χρειαστεί ξάνα απαντάω.

superspy έγραψε:Τώρα τα φαντάσματα περι εταιριών και λοιπά δεν ξέρω πως τα συνθέτεις στο μυαλό σου....


Αν δεν ξέρεις τι γίνεται στον χώρο των quad είναι ένα θέμα. Το αν συνθέτο στο μυαλό μου είναι αλλό θέμα, αλλά αν ρωτούσες ή παρακολουθόυσες θα γνώριζες περισότερα. Για φαντάσματα δεν ξέρω μιάς και δεν βλέπω θρίλερ (είμαι χεστάκος), αλλά ισως να κάνεις εσύ κράτη, για τι μάλλον βλέπεις πολλά! (ΟΧΙ φαντασματα... ΘΡΙΛΕΡ!!!)
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό skarface » 05 Μαρ 2007, 18:22

Ειμαι μαζι σου ρε μαικ μεχρι τον θανατο.
Γι αυτο σε παο γιατι εγω θσ ειχα βαρεθει να τους τα ψαλω και τοσο σημασια που εδωσα σε αυτο το θεμα και ακομα δεν εχουν καταλαβει γιατι μιλαμε τοτε πιστευω οτι κρυβετε κατι αλλο απο πισω.


ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ !!!!!!

Και να πω οτι σασ αγαπω ολουσ τους καβλιαριδες τους γουρουνιαδεσ αλλα μεχρι εδω το θεμα σοβαρεψε πολυ και πιστευωοπως λενε και οι ναυτικοι ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΨΑΡΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ .
Απλα με πικρανατε και οταν πικρανετε και τον φιλο μου τον μαικ παει πολυ .
Ρε Μαικ σου εχο πει τι ασχολεισαι εδω εχουν μεινει ακομι στον Καραισκακη που καβαλαγε το αλογο , παμε καμια βολτα βραδινι σαν την προχθεσινη και αστους να μας λενε οτι βαζουν και απο την τσεπη τους !!!!!!
Άβαταρ μέλους
skarface
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 02 Μαρ 2005, 22:18

Δημοσίευσηαπό superspy » 05 Μαρ 2007, 21:25

Τελικά πρέπει να πίνετε πολύ.... :-) :shock: :shock: :shock:
Δεν εξηγείται αλλιώς...


Ας δούμε μερικά πράγματα, όχι τίποτα άλλο αλλά γιατί έχετε πάρει φόρα και αφήνετε απαίδευτα ότι σας έρθει...

Α. Αν ΔΕΝ το παρατηρήσατε, σας ενημερώνω ότι τελευταία γίνονται αλλαγές, λόγω του μεγάλου μεγέθους πλέον του forum.
Δεν υπάρχει πλέον "ο συντονιστής" αλλά ΟΙ συντονιστές, που ενεργούν ομοιόμορφα. (Τουλάχιστον προσπαθούμε :-) )
Άρα το "Όταν καταλάβετε ποιός απο το off-road πήρε αυτή την αποφασή, παρακαλώ να μας το πείτε για να ξέρουμε και να μην κακολογούμαι αδίκος άλλους που δεν φταίνε ίσως." αφορά όλους τους συντονιστές.
Αλλά φυσικά μην περιμένεις ότι πάρθηκε καμιά απόφαση επι στρογγυλής τραπέζης ειδικά για το θέμα "αγγελίες quad". Απλά το είδε ο Alex ταίριαζε με τις οδηγίες συμμαζέματος και προχώρησε. Καλώς.

Β. Αναφέρεις " Σας πήρε κοντά 2 χρόνια, 84 post και 19177 αναγνώσεις για να καταλάβεται ότι έπρεπε να κουνήσετε το 2ο popular topic στα quad? "
Ίσως... κάλιο αργά παρά ποτέ....

Γ. "Αν δεν ξέρεις τι γίνεται στον χώρο των quad είναι ένα θέμα. Το αν συνθέτο στο μυαλό μου είναι αλλό θέμα, αλλά αν ρωτούσες ή παρακολουθόυσες θα γνώριζες περισότερα. "
Πιθανώς να γνωρίζω περισσότερα από όσα νομίζεις... Πιθανώς επίσης, να είμαι καθημερινά, δέκτης περισσότερων απόψεων από ότι νομίζεις...
Πιθανώς επίσης αρκετοί να έχουν διαφορετική άποψη απο τη δικιά σου, αλλά να μην θέλουν να ασχοληθούν.... Πιθανώς...


Δ. "ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ !!!!!! "
Λυπάμαι που συνεχίζετε και βλέπετε φαντάσματα... και πολύ περισσότερο λυπάμαι που νομίζετε οτι υπάρχει διάθεση αντιπαράθεσης....
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό alexandros » 05 Μαρ 2007, 21:45

ρε σεις αυτο καταντησε κωμωδια, απο ποτε ειναι θεμα οι ειπραξεις του forum ? και τι σχεση εχει η μεταφορα των αγγελιων με ολα αυτα τα δις$$$$$δολλαρια ??? λες και επαιζαν ρολο ολα αυτα μεχρι σημερα.

ρε για χαλαρωστε λιγακι !! Μιχαλη, χαλαρωσε επιτελους !!

ειναι υπερβολικες οι αντιδρασεις μας παιδια, πιστευω πως υπαρχουν πιο σημαντικα πραγματα να ασχοληθουμε απο την μεταφορα των αγγελιων στον αρμοδιο χωρο.

δεν θα αλλαξει ουτε τον τροπο που καβαλαμε την γουρουνα μας ουτε μας ζητηθηκε προμηθεια (χιουμορ)

ας συνεχισουμε αυτο που καναμε με κεφι διχως να προσπαθουμε να ''φτιαχνουμε'' καταστασεις με φαντασια ή και θριλερ που λεει και ο Μιχαλης.
το μονο που μπορουμε να καταφερουμε ειναι να πικραθουμε λες και ξαφνικα εχουμε να χωρισουμε τιποτα !

σκαρη, ενταξει εισαι γαμω τα παιδια και ο πρωτος χαβαλες, (και χερι) αλλα μην το ξηλωνεις, αλλιως ηχουν αυτα που γραφεις οταν λεγονται αλλιως οταν γραφονται.
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό skarface » 05 Μαρ 2007, 22:06

Φιλαρακια μην ριχνετε λαδι στην φωτια και ξερω οτι το πηγαμε λιγο μακρια γι αυτο λεω και προτεινω να κανουμε μια κοντριτσα και οποιος νικηση πληρωνει φαγητο για ολους και οτι επακολουθησει ... αααα και ξεχασα οτι γινετε και για μια βδομαδα το πουτανακι του Μαικ.
Οσο για μενα ξερετε οτι σας γουτσταρω αλλιως δεν θα ειμουν εδω να γραφω με ελληνικους χαρακτηρες( που μου την σπαει)
αλλα δεν μπορουμε και να τα ισοπεδωνουμε και ολα .
Με φιλια πολλα
Σας χαιρετω και θα τα πουμε σε κανα 2μηνο γιατι φευγω για Γαλλια Παιδες αυριο.
ONCE U GO DOWN U CAN ALWAYS GET UP AND RUN !!!!
Άβαταρ μέλους
skarface
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 02 Μαρ 2005, 22:18

Δημοσίευσηαπό skarface » 05 Μαρ 2007, 22:08

Α και ξεχασα χαιρετισμους Αλεξακο καποια στιγμη να συναντηθουμε αφου ειμαστε και γειτονες. ντροπη μας.
χαιρετησμους στον doc.
Άβαταρ μέλους
skarface
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 02 Μαρ 2005, 22:18

Δημοσίευσηαπό alexandros » 05 Μαρ 2007, 22:32

γεια σου τρελο αγορι !!!!! εισαι και γαμω τα παιδια !!! :wink: :wink: :wink:

αντε να πιουμε κανα καφε απο κοντα !!

αααα !! πρωτα ομως.... καλες σπουδες.... :boobs: :boobs: :boobs: :boobs:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 06 Μαρ 2007, 09:38

Δεν νομίζω οτι θα βγεί κάτι απο τι συνέχεια αυτής τις κουβέντας και γι' αυτο σταματάω και αποχορώ. Όχι επειδή δεν μου κάνατε το χατίρι, αλλά επειδή εκπέμπουμε σε άλλο μήκος κυμάτων.
Φιλικά και μόνο σας λέω, οτι ο εχθρος του καλού ειναι το καλύτερο.
Γεια σας.
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό kfx » 11 Μαρ 2007, 16:19

και ελεγα πως θα συνεχισει αυτο θεμα???....
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευσηαπό blaster33 » 26 Μαρ 2007, 14:07

Το ξερω πως ειναι καπως αργα τωρα που γραφω και θεμα εχει ληξει αλλα sorry δεν εφταιγα εγω (ας ειναι καλα ο μ@λ@κ@ς με τα μπαζα)

Αληθεια ρε παιδια γιατι ετσι? και χωρις εξηγησεις ?
Κριμα γραφτηκαν πολλα και χοντρα, ο καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του.

ΥΓ scarface εισαι μεγαλος χαβαλες
Εγω πηγαινα κανονικα ο αλλος ηθελε να ξεφορτωσει τα μπαζα

vakis
Άβαταρ μέλους
blaster33
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 13 Ιουν 2005, 10:18
Τοποθεσία: melissia

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες

cron