Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΛΠΑ - ΑΜΟΤΟΕ - Promoter - Λέσχες - Εταιρείες

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό tagre » 31 Μαρ 2007, 19:23

Περασαν τουλαχιστον 3 ημερες απο τοτε που ο Αϊρτος και ΅γω θεσαμε καποιες ερωτησεις σχετικα με το τι ΅παιζει΅ στην ΑΜΟΤΟΕ.
Κανεις αρμοδιος-επισημος-αρχων-κοπτομενος της Αμοτοε, δεν φιλοτιμηθηκε μεχρι τωρα να απαντησει. Κανεις δεν διαψευδει η επιβεβαιωνει τα οσα εγραψε ο Μοντεσα. Αρα λεει αληθεια;
Και δυο νεες ερωτησεις: 1) Τι συμβαινει μεταξυ Σιαφαρικα και Σιουλη;
2) Ποσα ειναι τα χρηματα που παιζουν με το Σουπερσπορτ; Ποοοσααααα;;;
Α! Μηπως ξερει κανεις τι σημαινουν τα αρχικα ΚΤΜ;
Ταγκρε

Θερμη παρακληση προς οσους αποπροσανατολιζουν το θεμα να πανε αλλου να γραψουν!
Άβαταρ μέλους
tagre
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 05 Απρ 2005, 18:24
Τοποθεσία: iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό nifitsa » 31 Μαρ 2007, 19:53

emerald έγραψε:
tagre έγραψε:Δημητρη, ισχυει και για την Καλαματα η εντολη της ΚΤΜ, προς τους αναβατες για ΜΗ συμμετοχη, η κατα συμπτωση δεν υπαρουν στη λιστα μοτο της ΚΤΜ;


δεν υπαρχει εντολη απο την εταιρεια για να μη τρεξει κανεις.
απλα ο γιαννης ο μπουστας που ετρεχε περσι δε τρεχει φετος για λογους που δε χρειαζεται να σχολιαστουν.
μη ξεχνας οτι αυτο το σαββατοκυριακο στο τυμπακι θα κατεβουν ολοι οι πρωτοκλασσατοι οδηγοι ταχυτητας(οπως και ο ιδιος) για αγωνα φιλικο και αναλογως θα αποφασισουν αν του χρονου δοθει καποιος αγωνας εκει.
η οργανωση εκει θα δωσει πραγματικες εξετασεις ασχετα απο τον ταπητα του αεροδρομιου.
και κατι αλλο που πρεπει να καταλαβουν ''μερικοι'' οτι οι οδηγοι οπως και οι ανθρωποι του καθε αγωνα δεν ειναι ερμαια κανενος για να υποκυπτουν σε οδηγιες και κατα καποιο τροπο σε εκβιασμους.
εγω ειμαι αισιοδοξος για το (μετα απο 6 μηνες)μελλον και φυσικα ευχομαι παντα καλους αγωνες σε ολους!!!

εκτος λοιπον απο τη καλαματα το σαββατο θα ειμαι και στη χαλκιδα τη κυριακη για βοηθεια στην οργανωση που εχει κατακλυστει απο συμμετοχες(περιπου 170).

μαυροφιδε θα βρεθουμε η παλι θα εισαι διπλα μου και δε θα με βλεπεις?
να φοραω κανενα βοα για κασκολ για αναγνωριση???

:riding: :riding: :riding:


Πες μας,πες μας...Τρέχουν πολλοί πρωτοκλασσάτοι? Πάνω απο 2? Και ο Μπούστας? :lol:
Νεώτερο ανακοινωθέν απο Χαλκίδα:
Η ΕΛΠΑ λόγω των πολλών και διαφόρων προβλημάτων των αγώνων της ΟΜΕ αποφάσισε μετά απο πολλή σκέψη να εξολοθρεύσει μόνη της τους αγωνιζομένους και όχι σε συνεργασία με την συγκεκριμένη ομοσποδία.Γι αυτό διοργανώνει τον 2ο αγώνα Βαλκανικού πρωταθλήματος.Τα χρονομετρημένα ολοκληρώθηκαν σήμερα ανεπιτυχώς με μόλις 15 θύματα και οι αγώνες θα ξεκκινήσουν αύριο στις 11:00 ελπίζοντας να αγγίξουν τον στόχο του 100%.
Άβαταρ μέλους
nifitsa
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 22 Μαρ 2007, 20:12
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 31 Μαρ 2007, 20:44

tagre έγραψε:Περασαν τουλαχιστον 3 ημερες απο τοτε που ο Αϊρτος και ΅γω θεσαμε καποιες ερωτησεις σχετικα με το τι ΅παιζει΅ στην ΑΜΟΤΟΕ.
Κανεις αρμοδιος-επισημος-αρχων-κοπτομενος της Αμοτοε, δεν φιλοτιμηθηκε μεχρι τωρα να απαντησει. Κανεις δεν διαψευδει η επιβεβαιωνει τα οσα εγραψε ο Μοντεσα. Αρα λεει αληθεια;
Και δυο νεες ερωτησεις: 1) Τι συμβαινει μεταξυ Σιαφαρικα και Σιουλη;
2) Ποσα ειναι τα χρηματα που παιζουν με το Σουπερσπορτ; Ποοοσααααα;;;
Α! Μηπως ξερει κανεις τι σημαινουν τα αρχικα ΚΤΜ;
Ταγκρε

Θερμη παρακληση προς οσους αποπροσανατολιζουν το θεμα να πανε αλλου να γραψουν!


δεν αντεχω, δεν αντεχω.....
θα απαντησω.
για τις αρχικες ερωτησεις,
1. οχι δεν φταινε οι Αμερικανοι, μαλλον ο Σιουλης φταιει για ολα.
2. ρε συ, ολο το χρημα της Ελλαδας στο enduro παιζει?
ο επομενος αγωνας εκκινηση στο Κολωνακι και ειδικες Ψυχικο και Εκαλη...

τελος, μετα απο πολυ προσπαθεια βρηκα τι σημαινει ΚΤΜ.
σημαινει: Κοψε Τακη τις Μ@#@%!*ς.

φιλακια πολλα
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό Papasouzas » 01 Απρ 2007, 05:12

KTM σημαίνει Καίω Την Μίζα!
Από προσωπική εμπειρία!
Και επειδή καίει και σηνεχώς την μίζα,Κάθε Τρίτη Μάστορα!
Όσο υπάρχει τράπουλα,θα βγένουνε ρηγάδες
κι όσο υπάρχουν δάσκαλοι θα βγαίνουν μαθητάδες!

TEAM 65- !!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Papasouzas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: 18 Ιαν 2007, 18:36
Τοποθεσία: Κάτω από τις λάσπες και το μηχανάκι απο πάνω!

Δημοσίευσηαπό doc » 01 Απρ 2007, 19:44

montesa έγραψε:Προς Doc:
-Οι αγώνες είναι αγωνιζόμενοι που θα ξεκινήσουν ανά τετράδες; Ή θα γίνουν 4 αγώνες μαζί;
-Τα Φώτα με κεφαλαίο Φ, όσο γνωρίζω, αφορούν στην γιορτή των Θεοφανείων. Που κολλάνε τα Θεοφάνεια (και μάλιστα κόκκινα….) με το Σουπερμότο;
-Η κατηγόρια τι είναι; (ο ορθογράφος δεν λειτούργησε; ). Συμπαθάτε με αλλά πώς πραγματοποιείται μια κατηγόρία (βάζω 2 τόνους για να είμαι μέσα);
-Το κυριότερο. Οσο ξέρω εγώ, ένας ειδικός κανονισμός, δεν μπορεί να αλλάζει ή να αγνοεί τον Γενικό Κανονισμό, άρα πως επιτρέπεται να μην γίνει Superpole στον συγκεκριμένο αγώνα; Και ποιος το αποφασίζει αυτό; Ο Πρόεδρος της Οργανωτικής Επιτροπής; Ο Αλυτάρχης; Το Συμβούλιο των αγωνοδικών; Εχει να κάνει αυτό με την αποχή των ΚΤΜ από τον αγώνα; Η με την συμμετοχή των Suzuki; Μπερδεύομαι.
Στα παλιά χρόνια, οι Ειδικοί Κανονισμοί ελέγχονταν από την ΕΘΕΑ, τώρα τι γίνεται; Αναρχία; Δεν υπάρχει ΕΘΕΑ; Αν υπάρχει, θα τιμωρήσει τον Πρόεδρο των Αγωνοδικών που δεν φρόντισε να εφαρμόζονται οι κανονισμοί;
Μήπως έχει δίκιο τελικά ο nodebear περί θεώρησης των αγωνιζομένων ως τετράποδα;



Ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις... διορθώνομαι...

Έχεις δίκιο σε όλα...

Είμαι αγράμματος, επικρατεί αναρχία, και θεωρώ τους αναβάτες τετράποδα....

Για του λόγου το αληθές, ρώτησέ τους για το πως τους φάνηκε ο αγώνας στην Καλαμάτα...

Υ.Γ.1 Σε στεναχώρησε που δεν είδες Superpole???

Y.Γ.2 Της κοντής ψολής, οι τρίχες της φταίνε...

Υ.Γ.3 Καλά θα έκανες μας μας συστηθείς πρώτα και μετά να αρχίζεις τις ειρωνίες
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό nodebear » 02 Απρ 2007, 10:13

nifitsa έγραψε:Νεώτερο ανακοινωθέν απο Χαλκίδα:
Η ΕΛΠΑ λόγω των πολλών και διαφόρων προβλημάτων των αγώνων της ΟΜΕ αποφάσισε μετά απο πολλή σκέψη να εξολοθρεύσει μόνη της τους αγωνιζομένους και όχι σε συνεργασία με την συγκεκριμένη ομοσποδία.Γι αυτό διοργανώνει τον 2ο αγώνα Βαλκανικού πρωταθλήματος.Τα χρονομετρημένα ολοκληρώθηκαν σήμερα ανεπιτυχώς με μόλις 15 θύματα και οι αγώνες θα ξεκκινήσουν αύριο στις 11:00 ελπίζοντας να αγγίξουν τον στόχο του 100%.




ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΕΛΑΪΔΟΥΝ Κ Η ΣΚΟΝΗ ΕΚΑΤΣΕ, ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ PLEASE?
brushteeth
Άβαταρ μέλους
nodebear
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 25 Μαρ 2007, 02:31

Δημοσίευσηαπό Berg » 03 Απρ 2007, 13:02

Οι περισσότεροι βλέπω ότι έχετε προσωπικές αντιπαραθέσεις παρά απόψεις τεκμηριωμένες. Περίμενα να δω γνώμες για το τι δεν πάει καλά και τι προτείνετε, παρά να κατηγορείτε ο ένας τον άλλο.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 03 Απρ 2007, 22:04

nifitsa έγραψε:
emerald έγραψε:
tagre έγραψε:Δημητρη, ισχυει και για την Καλαματα η εντολη της ΚΤΜ, προς τους αναβατες για ΜΗ συμμετοχη, η κατα συμπτωση δεν υπαρουν στη λιστα μοτο της ΚΤΜ;


δεν υπαρχει εντολη απο την εταιρεια για να μη τρεξει κανεις.
απλα ο γιαννης ο μπουστας που ετρεχε περσι δε τρεχει φετος για λογους που δε χρειαζεται να σχολιαστουν.
μη ξεχνας οτι αυτο το σαββατοκυριακο στο τυμπακι θα κατεβουν ολοι οι πρωτοκλασσατοι οδηγοι ταχυτητας(οπως και ο ιδιος) για αγωνα φιλικο και αναλογως θα αποφασισουν αν του χρονου δοθει καποιος αγωνας εκει.
η οργανωση εκει θα δωσει πραγματικες εξετασεις ασχετα απο τον ταπητα του αεροδρομιου.
και κατι αλλο που πρεπει να καταλαβουν ''μερικοι'' οτι οι οδηγοι οπως και οι ανθρωποι του καθε αγωνα δεν ειναι ερμαια κανενος για να υποκυπτουν σε οδηγιες και κατα καποιο τροπο σε εκβιασμους.
εγω ειμαι αισιοδοξος για το (μετα απο 6 μηνες)μελλον και φυσικα ευχομαι παντα καλους αγωνες σε ολους!!!

εκτος λοιπον απο τη καλαματα το σαββατο θα ειμαι και στη χαλκιδα τη κυριακη για βοηθεια στην οργανωση που εχει κατακλυστει απο συμμετοχες(περιπου 170).

μαυροφιδε θα βρεθουμε η παλι θα εισαι διπλα μου και δε θα με βλεπεις?
να φοραω κανενα βοα για κασκολ για αναγνωριση???

:riding: :riding: :riding:


Πες μας,πες μας...Τρέχουν πολλοί πρωτοκλασσάτοι? Πάνω απο 2? Και ο Μπούστας? :lol:
Νεώτερο ανακοινωθέν απο Χαλκίδα:
Η ΕΛΠΑ λόγω των πολλών και διαφόρων προβλημάτων των αγώνων της ΟΜΕ αποφάσισε μετά απο πολλή σκέψη να εξολοθρεύσει μόνη της τους αγωνιζομένους και όχι σε συνεργασία με την συγκεκριμένη ομοσποδία.Γι αυτό διοργανώνει τον 2ο αγώνα Βαλκανικού πρωταθλήματος.Τα χρονομετρημένα ολοκληρώθηκαν σήμερα ανεπιτυχώς με μόλις 15 θύματα και οι αγώνες θα ξεκκινήσουν αύριο στις 11:00 ελπίζοντας να αγγίξουν τον στόχο του 100%.

Φιλε μου απο οτι θα ειδες την κυριακη η οργανωση ηταν αψογη ,οι αγωνιζωμενοι μονο καλα λογια ειχαν να πουν , κατι που θα πρεπει να κανεις και εσυ!
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό montesa » 04 Απρ 2007, 08:21

mihav έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΝΤΕΣΑ
490 Η 370?

ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΟΤΕ?
ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ?
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ?

ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΒΡΑΔΥ ΚΙ ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ!!!


Συμπάθα με mihav αλλά η δουλειά με αναγκάζει να μένω μακριά από την ψηφιακή συνάθροιση για μέρες.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους τεχνικούς του ΟΤΕ, το αντίθετο, απλά άλλοι εδώ μέσα «απείλησαν» πως με τις διασυνδέσεις τους στον Οργανισμό θα κλείσουν στόματα…. Αν δεν ξεκαθαρίσει αυτό, λέω …. να προσέχω.
Δύσκολο να είμαι εγώ λάθος στον τεχνικό έλεγχο, η μοτοσυκλέτα μου μπορεί αλλά, έχετε ομολογκασιόν από Rapita;

Υ.Γ. Με όλο το θάρρος αγαπητέ, αν είχα 490 θα υπέγραφα σαν Yamaha ή έστω Maico. Με 370 θα το ‘παιζα Suzuki ή Bultaco Frontera. Οι αριθμοί, 49, 123, 247, 248, 348, 349 μου ταιριάζουν. Η Montesa, όσο ξέρω εγώ σταμάτησε στα 360 αλλά εκεί είχαν ήδη φτάσει και άλλοι (Bultaco, Yamaha, Husqvarna κ.λ.π.) που όμως σύντομα προχώρησαν στα 370 (Bultaco), στα 390 (Husqvarna) ή στα 400 (Yamaha) και πάει λέγοντας.
If it moves, race it!!!
Άβαταρ μέλους
montesa
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 25 Μαρ 2007, 09:22
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό montesa » 04 Απρ 2007, 08:25

tagre έγραψε:Περασαν τουλαχιστον 3 ημερες απο τοτε που ο Αϊρτος και ΅γω θεσαμε καποιες ερωτησεις σχετικα με το τι ΅παιζει΅ στην ΑΜΟΤΟΕ.
Κανεις αρμοδιος-επισημος-αρχων-κοπτομενος της Αμοτοε, δεν φιλοτιμηθηκε μεχρι τωρα να απαντησει. Κανεις δεν διαψευδει η επιβεβαιωνει τα οσα εγραψε ο Μοντεσα. Αρα λεει αληθεια;
Και δυο νεες ερωτησεις: 1) Τι συμβαινει μεταξυ Σιαφαρικα και Σιουλη;
2) Ποσα ειναι τα χρηματα που παιζουν με το Σουπερσπορτ; Ποοοσααααα;;;
Α! Μηπως ξερει κανεις τι σημαινουν τα αρχικα ΚΤΜ;
Ταγκρε

Θερμη παρακληση προς οσους αποπροσανατολιζουν το θεμα να πανε αλλου να γραψουν!


1. Αυτό ούτε εγώ δεν το ‘ξερα που θεωρούμαι κοντογείτονας. Υπάρχει τρίτος;
2. Σύμφωνα με τα http://www.contra.gr/Motorsport/Hellas/148467.html , http://www.sport-fm.gr/news.jsp?newsID=80952 κ.λ.π., ο Ολυμπιακός κατεβαίνει στην Φόρμουλα 1. Το Supersport βλέπει την στροφή και ξεκινάει από το ελληνικό Εντούρο και Σούπερμοτο όπου και δικαίως χώνει άφθονο χρήμα. Βλέπουν μπροστά οι άνθρωποι.
Εύκολο: Και Τώρα ΜΟΤΟΕ
If it moves, race it!!!
Άβαταρ μέλους
montesa
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 25 Μαρ 2007, 09:22
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό montesa » 04 Απρ 2007, 08:35

doc έγραψε:
montesa έγραψε:Προς Doc:
-Οι αγώνες είναι αγωνιζόμενοι που θα ξεκινήσουν ανά τετράδες; Ή θα γίνουν 4 αγώνες μαζί;
-Τα Φώτα με κεφαλαίο Φ, όσο γνωρίζω, αφορούν στην γιορτή των Θεοφανείων. Που κολλάνε τα Θεοφάνεια (και μάλιστα κόκκινα….) με το Σουπερμότο;
-Η κατηγόρια τι είναι; (ο ορθογράφος δεν λειτούργησε; ). Συμπαθάτε με αλλά πώς πραγματοποιείται μια κατηγόρία (βάζω 2 τόνους για να είμαι μέσα);
-Το κυριότερο. Οσο ξέρω εγώ, ένας ειδικός κανονισμός, δεν μπορεί να αλλάζει ή να αγνοεί τον Γενικό Κανονισμό, άρα πως επιτρέπεται να μην γίνει Superpole στον συγκεκριμένο αγώνα; Και ποιος το αποφασίζει αυτό; Ο Πρόεδρος της Οργανωτικής Επιτροπής; Ο Αλυτάρχης; Το Συμβούλιο των αγωνοδικών; Εχει να κάνει αυτό με την αποχή των ΚΤΜ από τον αγώνα; Η με την συμμετοχή των Suzuki; Μπερδεύομαι.
Στα παλιά χρόνια, οι Ειδικοί Κανονισμοί ελέγχονταν από την ΕΘΕΑ, τώρα τι γίνεται; Αναρχία; Δεν υπάρχει ΕΘΕΑ; Αν υπάρχει, θα τιμωρήσει τον Πρόεδρο των Αγωνοδικών που δεν φρόντισε να εφαρμόζονται οι κανονισμοί;
Μήπως έχει δίκιο τελικά ο nodebear περί θεώρησης των αγωνιζομένων ως τετράποδα;


Ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις... διορθώνομαι...
Έχεις δίκιο σε όλα...
Είμαι αγράμματος, επικρατεί αναρχία, και θεωρώ τους αναβάτες τετράποδα....
Για του λόγου το αληθές, ρώτησέ τους για το πως τους φάνηκε ο αγώνας στην Καλαμάτα...
Υ.Γ.1 Σε στεναχώρησε που δεν είδες Superpole???
Y.Γ.2 Της κοντής ψολής, οι τρίχες της φταίνε...
Υ.Γ.3 Καλά θα έκανες μας μας συστηθείς πρώτα και μετά να αρχίζεις τις ειρωνίες

Παρακαλώ, αλλά αλλού στόχευα. Δικαιολογημένα σαν γιατρός δεν «ακουμπάς» την ταμπακιέρα (το κάπνισμα βλάπτει σοβαρά την υγεία), αλλά η ερώτηση παραμένει: υπάρχει ΕΘΕΑ; Κανονισμοί; Τι έγραψε ο Παρατηρητής του Αγώνα; Θα δημοσιευθεί η έκθεσή του;;;;;
Φυσικά και από την άλλη….πρόεδρος με 39,2 cm μούσι….. Απαράδεκτο!
Υ.Γ.1 Καθόλου, καλύτερα.
Υ.Γ.2 Σύμφωνα με τον Τεγόπουλο-Φυτράκη αλλά και το Βικιλεξικό (http://el.wiktionary.org) γράφεται με ωμέγα.
Υ.Γ.3 Pedro Permanyer Puigjaner
Αλλά, μια που το thread ξεκίνησε από ορθογραφικές ανησυχίες, μπείτε στο http://www.ethea.elpa.gr/?cat_id=24&page_id=396 για να δείτε 3 «μαργαριτάρια» για Γκίνες. Δίκαιο το ερώτημα λοιπόν γιατρέ μου, υπάρχει ΕΘΕΑ;
____________________
If you can move, race!
Άβαταρ μέλους
montesa
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 25 Μαρ 2007, 09:22
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό montesa » 04 Απρ 2007, 08:38

Βλέπω προβληματίστηκαν αλλά και αμφισβήτησαν πολλοί τα όσα παρέθεσα. Επικοινωνήστε με τον Σιούλη ή τον Κορέλλη και ρωτήστε τους πότε και που συναντήθηκαν με τον Pierer. Αν το αρνηθούν, θα έχετε την τρανή απόδειξη ότι αποκαλύφθηκε η αλήθεια!! Θα παραδέχονταν ποτέ τέτοια συνομωσία;

Υ.Γ. Αναγνωρίζω δημόσια, ότι ο drMel έχει 50% δίκαιο για τα λογότυπα στο www.youthstream.org. Το Airoh δεν είναι μικρότερο του ΚΤΜ, λάθος μου, απαράδεκτο! Το Sidi όμως;

___________________
If you can move, race!
Άβαταρ μέλους
montesa
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 25 Μαρ 2007, 09:22
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες