Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Εντυπώσεις 2ου tr της E-75.

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό jdelis » 19 Απρ 2007, 15:29

drMel έγραψε:Αλλαξαν τα ωράρια της Εκάλης κατόπιν συννενόησης. Και συναντήθηκαν οι δύο αγώνες πίσω απο το Γερμανικό νεκροταφείο σε ένα κομμάτι με ορατότητα και αυτό γιατί η Ε-75 καθυστέρησε την εκκίνηση κατά 45 λεπτά περιμένοντας 4 συμμετοχές που καθυστέρησαν.


Συγγνώμη για την παρέμβαση, αλλά νομίζω πως εν δυνάμει με αφορά το θέμα, αφού θα μπορούσα να τρέχω στο enduro. Λέτε πως άλλαξαν τα ωράρια της Εκάλης, αφού διαπιστώθηκε το πρόβλημα. Προφανώς για να μη συναντηθούν αυτοκίνητα με μηχανές και μάλιστα ανάποδα. Αλλά τελικά αυτό συνέβη γιατί η οργάνωση καθυστέρησε την εκκίνηση λόγω αργοπορημένων μηχανών!! :banging:

Πώς ακούγεται αυτό ρε παιδιά...; Σε εμένα τουλάχιστον κωμικοτραγικό.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό drMel » 19 Απρ 2007, 15:41

jdelis έγραψε:
drMel έγραψε:Αλλαξαν τα ωράρια της Εκάλης κατόπιν συννενόησης. Και συναντήθηκαν οι δύο αγώνες πίσω απο το Γερμανικό νεκροταφείο σε ένα κομμάτι με ορατότητα και αυτό γιατί η Ε-75 καθυστέρησε την εκκίνηση κατά 45 λεπτά περιμένοντας 4 συμμετοχές που καθυστέρησαν.


Συγγνώμη για την παρέμβαση, αλλά νομίζω πως εν δυνάμει με αφορά το θέμα, αφού θα μπορούσα να τρέχω στο enduro. Λέτε πως άλλαξαν τα ωράρια της Εκάλης, αφού διαπιστώθηκε το πρόβλημα. Προφανώς για να μη συναντηθούν αυτοκίνητα με μηχανές και μάλιστα ανάποδα. Αλλά τελικά αυτό συνέβη γιατί η οργάνωση καθυστέρησε την εκκίνηση λόγω αργοπορημένων μηχανών!! :banging:

Πώς ακούγεται αυτό ρε παιδιά...; Σε εμένα τουλάχιστον κωμικοτραγικό.


Εχεις απόλυτο δίκιο, ελπίζω η λέσχη να αναγνωρίζει το λάθος της.
drMel
 

Δημοσίευσηαπό epital » 19 Απρ 2007, 22:22

Διαβάζει κανείς όλα αυτά,διαβάζει και 5-6 σελίδες μανούρας μετά το τελευταίο rally, βλέπει και το βιντεάκι απο τον Πύργο,και τον πιάνει κατάθλιψη!

...πόσο μαλάκες πρέπει να ΄μαστε τελικα που δεν το ρίχνουμε
στο ψάρεμα.....
Άβαταρ μέλους
epital
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: 01 Φεβ 2004, 23:07
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευσηαπό iatrodikastis » 19 Απρ 2007, 22:47

Το σκέφτομαι αλλά μάλλον κυνήγι με γεράκι θα αρχίσω εγώ.
1 χρόνο μπροστά τουλάχιστον.

iatrodikastis
Άβαταρ μέλους
iatrodikastis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3389
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2005, 16:52
Τοποθεσία: n.smirni

Δημοσίευσηαπό ktmakis » 19 Απρ 2007, 22:48

Για εκει το βλέπω.....τουλάχιστον αυτο το Σαββατοκύριακο. Ευχομαι και πολλα άλλα.
Άβαταρ μέλους
ktmakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 14:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Μελίσσια

Δημοσίευσηαπό tagre » 19 Απρ 2007, 22:57

Παντως για οσους ενδιαφερονται να παρακολουθησουν, υπαρχει αγωνας Σκαμπλ Π.Π. στο Κυριακι Βοιωτιας με πανω απο 100 συμμετοχες.
Το γραφω εδω, γιατι οπως και παρα πολλοι αλλοι αγωνες δεν αναφερονται πουθενα στο site, και δεν ξερω που αλλου να το γραψω.
Ταγκρε
Άβαταρ μέλους
tagre
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 05 Απρ 2005, 18:24
Τοποθεσία: iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό dimitrios » 20 Απρ 2007, 06:44

tagre έγραψε:
Το γραφω εδω, γιατι οπως και παρα πολλοι αλλοι αγωνες δεν αναφερονται πουθενα στο site, και δεν ξερω που αλλου να το γραψω.
Ταγκρε


...μπορείς να ανοίξεις ένα νέο θέμα στην ενότητα ''αγώνες'' και να το γράψεις.
Οταν ξεκίνησα να ασχολούμαι από την ''μέσα'' πλευρά του φόρουμ μου δημιουργήθηκε και εμένα η απορία σχετικά με την μη ανακοίνωση αγώνων και γενικότερα εκδηλώσεων που έχουν σχέση με το off road.
Aυτό που είδα είναι ότι, πολύ απλά για πολλούς και διαφορετικούς λόγους οι λέσχες-διοργανωτές δεν στέλνουν ένα δελτίο τύπου για να το δημοσιεύσουμε, ούτε καν να κάνουν ένα ποστ για να το ανακοινώσουν μόνοι τους.
BE NICE, IT'S NICE TO BE NICE!!
dimitrios
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2006, 08:17
Τοποθεσία: Αγιος Δημητρης

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες