Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Κινητοποίηση για την εθνική τραγωδία της Πάρνηθας.

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό dimitris-series2a » 09 Ιούλ 2007, 14:56

φιλε μου το τσουτσουνι μου δεν το μετρησα συγκρινα ποτε γιατι ειναι μικρουλι.
φιλε GFiotakis απο τους 5.500.000 αθηναιους παραυρεθηκαν μονο 4.000-5.000. αναρωτηθηκες που ησαν οι υπολοιποι.
εγω αναρωτιεμε ποιοι ειναι οι ηττημενοι.
γιατι αυτο που κανατε χθες δεν το κανατε τοσα καλοκαιρια που καινε την πεντελη?
γιατι δεν το κανατε περυσι που εκαψαν την χαλκιδικη?
γιατι δεν το κανατε τοσα καλοκαιρια που καινε συστηματικα και μεθοδικα ολη την ελλαδα απο ακρη σε ακρη?
αυτοι ειναι οι μαχητες?
αυτοι ειναι οι νικητες?
επρεπε δηλαδη να καουν ολα για να γινει κατι τετοιο.
δυστηχως εμεις οι ελληνες δεν εχουμε μαθει να προλαβαινουμε το κακο οποιο και αν ειναι αυτο οχι μονο οι φωτιες.
εχουμε μαθει να κοντραριζομαστε για αυτο ΜΕΤΑ.
το θεμα φιλοι μου ειναι το ΠΡΙΝ.
ολο το καλοκαιρι δεν διαβασα τιποτα για δασος για φωτια απολυτος τιποτα.
ΜΕΤΑ ομως?!
μετα οποιος παει να φυτεψει ενα δεντρο πρεπει να το κανει κρυφα.
γιατι? γιατι το δασαρχειο θα του κοψει τα χερια κλπ κλπ κλπ.
ΠΡΙΝ ομως μπορεις να πας με την παρεα σου μια βολτα στο δασος και να βαλεις χερι στους φυσιολατρες που το γεμιζουν σκουπιδια που ψηνουν μπριζολες κλπ κλπ κλπ.
μπορεις να πας στο δασαρχειο και να βαλεις χερι και σε αυτους για τα ελειπη μετρα και ειναι πολλα παρα πολλα. μπορεις να πας στην νομαρχια σε υπουργειο και να καταγκειλεις ολα αυτα.
ποιος θα τα ακουσει? αλλη ιστορια αυτη.
ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΠΡΙΝ
εγω φιλοι δεν σας ειπα να σταυρωσετε τα χερια και να πειτε δεν γ@μιετε τωρα εγινε.
να φωναξουν ολοι πριν
να βγουν στους δρομους πριν
τοτε θα υπαρχει καλυτερο αποτελεσμα.
οποιος θελει μπορει να μου στειλει το mail του με πμ και θα του στειλω φωτο απο πευκοδασος που καηκε στην περιοχη μου πριν 20 χρονια. να δει πως ειναι αυτα που γλιτωσαν και πως ειναι ο τοπος που καηκε.

ΥΓ. πρωτευουσα σε αυτη τη χωρα δεν ειναι μονο η αθηνα. υπαρχουν και αλλες πολλες με λιγοτερα ντουμανια. νοοτροπια ομως εχει η πλειψηφια την ιδια.
Άβαταρ μέλους
dimitris-series2a
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 22 Δεκ 2006, 19:37
Τοποθεσία: πατρα

Δημοσίευσηαπό GFiotakis » 09 Ιούλ 2007, 21:08

Βρε φιλε Αβραμοπουλε παλι τα ιδια λες
και σε ρωτησα ….το κακο εγινε ……το τι εκανε ο καθενας ειναι παρελθον ….εγω σε ρωτω ….για το μετα εχεις καποια προταση ???
Τα υπολοιπα ειναι μοιρολατριες …..τους συναδελφους σου τους μελισσοκομους που εκμεταλλευοντουσαν την Παρνηθα δεν τους ειδα να κανουν τιποτα …..που να σωσει την Παρνηθα …
Αν μπουμε σε αυτο το στυλ συζητησης δεν βγαινει ακρη …
το θεμα ειναι προτασεις που να μπορουν να γινουν ..εφικτες …

Τωρα οσο για τους ηττημενους αστο αυτο ….ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ …χωρις καμια εξαιρεση…ουτε εμενα ουτε εσενα ουτε κανενα ….απο την στιγμη που ολοι εμεις εκλεγουμε τις κυβερνησεις που τοσα χρονια καινε και ξεπουλανε τα δαση ….οποτε μην ζεις στην πλανη πως εσυ δεν εισαι ηττημενος ….η οτι εισαι λιγοτερο ηττημενος απο τον πολιτη που ζει στις μεγαλουπολεις ….μια απο τα ιδια ειμαστε


ΥΓ. εγω δεν θα ρωταγα τι εκανες για το βουνο αλλα τι ψηφισες στις εκλογες ????
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GFiotakis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 12 Δεκ 2006, 01:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Περιστέρι

Δημοσίευσηαπό dimitris-series2a » 09 Ιούλ 2007, 23:32

φιλε GFiotakis το μονο που μπορει να γινει τωρα ειναι ο εθελοντισμος οποτε και αν αποφασισουν αυτοι να φυτεψουν καποιο δεντρο.
βλεπεις ακομα και το δασος εχει τον νταβατζη του (δασαρχειο).
δεν μοιρολατρω ουτε προσπαθω να σας απογοητευσω - αποθαρυνω.
ειναι πραγματα τα οποια εχω ζησει απο μικρο παιδι και γνωριζω καλα την κατασταση.
αντε λοιπον και το πηραν αποφαση να φυτεψουν. μαζευονται και 1.000.000 εθελοντες και φυτευει ο καθενας απο 1,2,3,4 δεντρα. πολυ ωραια μεχρι εδω. παρακατω? αυτο ηταν? τα δεντρα αυτα ως δια μαγειας θα μεγαλωσουν και θα σκεπασουν με τον ισκιο τους την γυμνη γη?
αυτα τα δεντρα θελουν φροντιδα οπως ενα μικρο παιδι. θελουν ποτισμα εντατικο, λιπασμα, θελουν, θελουν... αυτα ποιος θα τα κανει το δασαρχειο? οχι φιλε μου. οτι λεφτα, συγνωμη ψιλα ηθελα να πω πεσουν στα ταμεια τους θα χαθουν εν ριπη οθφαλμου.
θα το κανουν πολιτες? δυσκολο.
ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να βγω ψευτης.
εδω θα ειμαστε και θα το παρακολουθουμε το θεμα και θα δουμε το αποτελεσμα.
οσον αφορα την ψηφο μου μεχρι τωρα στα 35 μου δεν την εχει δει κανεις ακομα. και να εισαι σιγουρος πως δεν θα την δει.
Άβαταρ μέλους
dimitris-series2a
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 22 Δεκ 2006, 19:37
Τοποθεσία: πατρα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 10 Ιούλ 2007, 07:44

κύριοι,

παρακαλω οπως περιορισετε τους χαρακτηρισμους προσωπικου επιπεδου διοτι χαλατε την εικονα της πολυ σοβαρης κουβεντας που εχετε δημιουργησει.


αλεξανδρος
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό sacram » 10 Ιούλ 2007, 08:45

Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Δημοσίευσηαπό Papasouzas » 10 Ιούλ 2007, 20:19

sacram έγραψε:http://www.youtube.com/watch?v=TiD79GBazMw


...
Άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε είναι ο τύπος...
Όσο υπάρχει τράπουλα,θα βγένουνε ρηγάδες
κι όσο υπάρχουν δάσκαλοι θα βγαίνουν μαθητάδες!

TEAM 65- !!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Papasouzas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: 18 Ιαν 2007, 18:36
Τοποθεσία: Κάτω από τις λάσπες και το μηχανάκι απο πάνω!

Δημοσίευσηαπό sacram » 12 Ιούλ 2007, 15:37

Avrio Paraskevi 13/7, stin plateia Sintagmatos, tha ginei megali sinavlia gia tin PARNITHA.

Enarksi: 19.00

Steilte to se osous mporeite.


Meikoi apo tous opoious tha paiksoun:
Χρόνης Αηδονίδης
Καλλιόπη Βέττα
Φοίβος Δεληβοριάς
Ελελεύ
Χρήστος Θηβαίος
Γυμνά Καλώδια
Γιάννης Ιωάννου
Αλκίνοος Ιωαννίδης
Κίτρινα Ποδήλατα
Γιάννης Κούτρας
Κώστας Λειβαδάς
Locomondo
Σωκράτης Μάλαμας
Λαυρέντης Μαχαιρίτσας
Μανόλης Μητσιάς
Θάνος Μικρούτσικος
Ανδριάνα Μπάμπαλη
Δανάη Παναγιωτοπούλου
Μιλτιάδης Πασχαλίδης
Ορφέας Περίδης
Σπυριδούλα
Διονύσης Τσακνής
Ελένη Τσαλιγοπούλου
Μανώλης Φάμελος
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Οργανωθείτε γιατί χανόμαστε!

Δημοσίευσηαπό skarow » 13 Ιούλ 2007, 13:38

Για χαρά σας φίλοι μου,

Συμφωνώ με όλα τα γραφόμενα, αλλά είμαι λίγο απογοητευμένος διότι έχω καταλάβει ότι όπως είναι τελείως ανοιργάνοτος ο κρατικός μηχανισμός, αλλό τόσο ανοργάνωτοι είναι οι πολίτες. Επί μια εβδομάδα ανέβαινα στην Πάρνηθα και ως εθελοντής δασοπυροσβέστης κατάφερα να σβίσω πολλές εστίες αναζοπύρωσης. Δυστυχώς όμως είμασταν ελάχιστοι οι εθελοντές που ίδρωναν και χιλιάδες αυτοί που βρίζουν παρακολουθώντας τηλεόραση...
Πήγα και στις δύο συγκεντρώσεις που έγιναν στο κέντρο της πόλη και απογοητεύτικα τελείως. Αυτή που έγινε την Τρίτη 3/7 ήταν σχετιθκά καλά οργανωμένη, αλλά το κομματικό στοιχείο υπερίσχυσε, έτσι είδα άτομα με κόκκινες συμαίες και πανώ να αποχωρούν πριν την έναρξη της πορείας, ενώ ήμασταν λιγότεροι από 500 άτομα.
Στο συλλαλητήριο της Κυριακής υπήρχε πολύ κόσμος, αλλά οργάνωση μηδέν! Όλοι κάθονταν σα χαζοί και κοιτούσαν. Ούτε έξυπνα συνθήματα, ούτε παλμός, ούτε δυναμισμός, ούτε τίποτα.
Πρέπει πρώτα απ' όλα εμείς οι πολίτες να μάθουμε να λειτουργούμε συλλογικά και στην συνέχεια να διεκδικήσουμε αυτά που μας αξίζουν...
Προσοχή λοιπόν η δράση να μην μείνει κουβέντα στο Forum και να προσπαθήσουμε να κάνουμε κάτι δυνατό και οργανωμένο.
Πρέπει να δόσουμε στους πολιτικούς να καταλάβουν ότι δεν είμαστε χαζοί γι' αυτό και δεν συμπεριφερόμαστε σα χαζοί.

Πρόθυμος σε όλα και με ελπίδα για ένα καλύτερο και με περισσότερο πράσινο μέλλον...

Ελπίζω να τα πούμε σύντομα!
Άβαταρ μέλους
skarow
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 28 Ιουν 2007, 15:04
Τοποθεσία: Μαρουσι Αθηνα

Δημοσίευσηαπό GFiotakis » 14 Ιούλ 2007, 03:51

Η πλατεια αρχισε να γεμιζει μετα τις εφτα το απογευμα , η συναυλια ξεκινησε γυρω στις οκτω.
Ο κοσμος ηταν πολυς πολυ περισσοτερος απο την συγκεντρωση τηΣ Κυριακης.
Πολυ νεολαια πολυς κοσμος πολοι καλλιτεχνες
Τα μηνυματα αναμεσα στους καλλιτεχνες που ανεβαιναν στην εξεδρα ηταν καυστικα , εντονα επικριτικα και παρα πολλα αιτηματα που ο κοσμος εδειχνε να τα αποδεχεται και φωναζε αρκετα συνθηματα.
Ηταν μια συναυλια – διαδηλωση και ολοι οι καλλιτεχνες ειχαν να πουν κατι υπερ της προστασιας του περιβαλλοντος κατι που ειναι δυναμικο μιας και οι καλλιτεχνες επηρεαζουν αρκετα τους νεους
Επισης ανακοινωθηκαν και αλλες αρκετες κινητοποιησεις που θα υπαρχουν μεσα στην βδομαδα
Ελπιζω ο κοσμος να αρχισει να αφυπνιζεται και να καταλαβει την σοβαροτητα του θεματος και να κατεβει στους δρομους.
Εγω ετσι οπως το ειδα απο την εξεδρα πανω η πλατεια Συνταγματος ηταν γεματη και υπολογιζω πανω απο 10.000 κοσμο.
Ανθρωποι ολων των ηλικιων με πλειοψηφια την νεολαια με πολυ κεφι και δυναμη και απο τις δυο πλευρες και του κοσμου και των καλλιτεχνων
Εντυπωση μου εκανε οταν ανεβηκε να τραγουδησει ο Χρόνης Αηδονίδης με ποσο ενθουσιασμο τον δεχτηκε ο νεαροκοσμος και ποσο συμμετειχε στα δυο δημοτικα τραγουδια που ειπε.
Η παρεα που κατεβηκαμε ηταν ο Γρηγόρης (gmeles) και Γιωτης (Yotis)
Οι καλλιτεχνες που συμμετειχαν ηταν οι :
Χρόνης Αηδονίδης, Καλλιόπη Βέττα ,Φοίβος Δεληβοριάς, Ελελεύ, Χρήστος Θηβαίος
Γυμνά Καλώδια , Γιάννης Ιωάννου, Κίτρινα Ποδήλατα, Γιάννης Κούτρας, Κώστας Λειβαδάς, Locomondo, Σωκράτης Μάλαμας, Λαυρέντης Μαχαιρίτσας, Μανόλης Μητσιάς, Θάνος Μικρούτσικος, Ανδριάνα Μπάμπαλη, Δανάη Παναγιωτοπούλου
Μιλτιάδης Πασχαλίδης, Ορφέας Περίδης, Σπυριδούλα, Διονύσης Τσακνής
Ελένη Τσαλιγοπούλου, Μανώλης Φάμελος

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GFiotakis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 12 Δεκ 2006, 01:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Περιστέρι

Δημοσίευσηαπό GFiotakis » 14 Ιούλ 2007, 03:52

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GFiotakis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 12 Δεκ 2006, 01:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Περιστέρι

Δημοσίευσηαπό blackchris » 14 Ιούλ 2007, 10:44

Επιτέλους κάτι αρχίζει να κινείται κάτι ξεκίνησε, αρκεί να το συντηρήσουμε

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό DOUK » 16 Ιούλ 2007, 18:31

Ρε παιδιά,
Σας παρακολουθώ εδώ και μέρες να λέτε την μία παπαριά πίσω από την άλλη και τελικά βγάλατε το συμπέρασμα ότι «επιτέλους κάτι κινείτε» τώρα που οι χοντροκώλυδες κελεμπιοφώροι μουσάτοι αοιδοί τραγούδησαν στο Σύνταγμα?
Απ’ όλους αυτούς που συντηρείτε ρε κορόιδα έχει κανένας άποψη για το τι σημαίνει δάσος?
Έχει κανένας από αυτούς που προσκυνάτε και χειρωκροτάτε ανέβει ποτέ στην Πάρνηθα? (εξαιρείτε το καζίνο που τελικά το σώσανε ευτυχώς!!!)
Πολλά παχιά λόγια αφορισμοί νταβατζιλίκια παπαρολογία και διαφήμιση πέφτει στη φάση απ’ όλους σας.
Εντάξει το καταλάβαμε ότι ο ένας πουλάει υπολογιστές, ο άλλος φωτογραφίες και ο «τρίτος» το κορμί του για να πουλήσει περισσότερα cd’s
Τα πέντε λεπτά δημοσιότητας που δικαιούστε τα εξαντλήσατε.. .αλλάξτε θέμα

Πρόταση: ξεστραβωθείτε με το άρθρο του Σπύρου στην αρχική σελίδα.

Douk
Άβαταρ μέλους
DOUK
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 21 Μαρ 2006, 13:40
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Δημοσίευσηαπό alexandros » 16 Ιούλ 2007, 23:22

κύριοι,

παρακαλω φιλτραρετε λιγακι τις υπερβολικες αυτες εκφρασεις που ευκολα μπορουν να παρεξηγηθουν.


αλεξανδρος
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό gtsit » 16 Ιούλ 2007, 23:43

DOUK έγραψε:Ρε παιδιά,
Σας παρακολουθώ εδώ και μέρες να λέτε την μία παπαριά πίσω από την άλλη και τελικά βγάλατε το συμπέρασμα ότι «επιτέλους κάτι κινείτε» τώρα που οι χοντροκώλυδες κελεμπιοφώροι μουσάτοι αοιδοί τραγούδησαν στο Σύνταγμα?
Απ’ όλους αυτούς που συντηρείτε ρε κορόιδα έχει κανένας άποψη για το τι σημαίνει δάσος?
Έχει κανένας από αυτούς που προσκυνάτε και χειρωκροτάτε ανέβει ποτέ στην Πάρνηθα? (εξαιρείτε το καζίνο που τελικά το σώσανε ευτυχώς!!!)
Πολλά παχιά λόγια αφορισμοί νταβατζιλίκια παπαρολογία και διαφήμιση πέφτει στη φάση απ’ όλους σας.
Εντάξει το καταλάβαμε ότι ο ένας πουλάει υπολογιστές, ο άλλος φωτογραφίες και ο «τρίτος» το κορμί του για να πουλήσει περισσότερα cd’s
Τα πέντε λεπτά δημοσιότητας που δικαιούστε τα εξαντλήσατε.. .αλλάξτε θέμα

Πρόταση: ξεστραβωθείτε με το άρθρο του Σπύρου στην αρχική σελίδα.

Douk


Επειδή από όσο βλέπω έχεις μυαλό ξυράφι σε ενημερώνω πως αν ήταν να λέω ότι λέω για να πουλήσω υπολογιστές θα το είχα κάνει καιρό τώρα. Είμαι γραμμένος σε αυτό το forum εδώ και 3 χρόνια. Είχα να γράψω κάτι πάρα πολύ καιρό και αυτοί που με γνωρίζουν το ξέρουν. Αν ήθελα απλά να πουλήσω υπολογιστές θα έμπαινα σαφώς συχνότερα και θα έγραφα συνέχεια. Μπήκα όταν έγινε ο χαμός στην Πάρνηθα μετά από πολύ καιρό.
"Έξυπνε" φίλε μου θα έβλεπες τα post μου και θα διαπίστωνες πότε ήταν το τελευταίο πριν από τα γεγονότα στην Πάρνηθα. Αλλά δεν μου κάνει εντύπωση το ποιόν σου το αποδυκνείουν τα λόγια σου.
Αν ήθελα να πουλήσω δεν θα έπαιρνα ξεκάθαρες θέσεις ούτε θα διάλεγα στρατόπεδο. Θα ήμουν διπλωμάτης. Γιατί να χάσω αυτούς που διαφωνούν με μένα στην τελική.
Το ποιούς συντηρώ από όλους αυτούς δεν θα το πω σίγουρα σε σένα.
Ότι οι "δήθεν" καλλιτέχνες εκμεταλλέυονται την φάση το γνωρίζω πολύ καλά. Γι αυτό και δεν πήγα στην συγκεκριμένη συναυλία. Δεν θα κατηγορήσω όμως ανοιχτά την όλη φάση. Ξέρεις γιατί?? Γιατί απλά κάτι γίνεται. Ναι κάτι γίνεται και κάποιοι ξεκούνησαν από τους καναπέδες τους.
Απλά να προσέχεις λίγο τα λογάκια σου φιλαράκο πριν με ξανακατηγορήσεις για διαφήμιση. Δεν με ξέρεις και από χτες.

Τώρα τι ζόρι τραβάς με όλα αυτά που γίνονται για την Πάρνηθα δεν το καταλαβαίνω. Σε ενοχλούν σε κάτι??

Μάλλον πλησιάζουν οι εκλογές και κάποιοι "ταγμένοι" στεναχοριούνται γιατί χάνονται ψήφοι. Άλλους λόγους δεν μπορώ να βρω.
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Η/Υ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ - ΕΜΠΟΡΙΟ Η/Υ, ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΩΝ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ - HOSTING

Web Site http://www.pcrepair.gr
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό drMel » 17 Ιούλ 2007, 00:35

Αφού πέθανε ο νεκρός, κλάψαμε όλοι πάνω απο το πτώμα
Φέραμε και τα κλαρίνα και τον τραγουδήσαμε τον νεκρό
Ηρθε και ο "θείος" απο την "Αμερική" είπε και έναν επικήδειο βαρβάτο γραμμένο σε κηδειόχαρτο με μαύρο φόντο και τώρα τα ανίψια θα βγούν παγανιά να βρούν τον φονιά και να τον @$^$%*&^.

Και μολις γίνουν και τα σαράντα θα αρχίσουμε την μοιρασιά.........

Η ζωή μιμείται την τέχνη...........
drMel
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες