Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πανελλήνια Ομοσπονδία Μοτοσυκλέτας; (ΠΟΜ)

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό karka » 13 Σεπ 2007, 23:59

ψηνεται, ψηνεται!!
και 4η ομοσπονδια.
εκ των εσω απο μια ηδη υπαρχουσα!!!
για να πιεσει λεει... την κεφαλη να δραστηριοποιηθει λιγο περισοτερο (λεμε τωρα...).



moy φαινεται χρειαζεστε ανακεφαλαιωση.
για γυριστε μερικες σελιδες πισω στα ποστ.

ειπαμε η τεταρτη ομοσπονδια ειναι εκ'των εσω!!
κατι σαν τον καρατζαφερη με τον κωστακη.
εκ'των εσω και εκει αλλα θα την αρπαξει την εδρα(ες)...
για να δουμε θα την(τις) δωσει πισω μετα στον "μπαμπα" η θα σηκωσει δικο του μπαϊρακι.

"για να πιεσει", θα συστηθει και η νεα ομοσπονδια.

και ενταξει τωρα εμεις το φαγαμε το λαχανο.
θα εχω εγω ομοσπονδια με 20 σωματια "δικα μου" και θα κατσω να σκοτιζομαι με τον αλλο αν θα κανει καλυτερους αγωνες?
τι λε ρε παιδι μου μετα απο σενα το φιλοπτωχο.

ομως, τωρα που το λες...ρε, μπας και αλλον θελει να πιεσει το παιδι και εμεις εδω το κουραζουμε αδικα?
ρε μπας και δεν εχει στοχο να πιεσει την "δικη του" ομοσπονδια αλλα καποια αλλη?
καποια ας πουμε που εχει και αλλα "παιγνιδακια" εκτος απο διτροχα?

ρε λες να πανε στον κωστακη (ο μεγαλος ε? ) και να του πουνε ...
-να εμεις γιναμε απο δυο, ενα. "τα βρηκαμε" δως μας την ευχη σου και παταξων τους λοιπους σφετεριστες.

θα διξει αλωστε... ουδεν κρυπτον υπο του ηλιου!!
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 14 Σεπ 2007, 09:17

Stelios_Christodoulou έγραψε:Τα ιδρυτικά μέλη και μέλη ΔΣ του «Αρη» έχουν αρκετά πανελλήνια Πρωταθλήματα, Βαλκανικά Κύπελλα, πάμπολες νίκες, σε όλους τους γνωστούς «κλάδους άθλησης μοτοσυκλέτας». Ξέρουν να μάχονται, να πολεμούν και για αυτό διάλεξαν το «Αρης» αντί κάποιο απρόσωπο ΑΣΜΑΡΤΛΕΜΔΠ…… Το ξέρω γιατί είμαι Πρόεδρος… A΄, κάποιοι από αυτούς ήταν και συμμαθητές (ξέρει ο berg).


Στελιο,
δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να απολογεισαι για την ομαδα σου (τον Αρη εννοω....).
δεν λες καλυτερα, οτι υπαρχουν αθλητες της ομαδας σου που ειναι σημαινοντα μελη των διοικητικων της ΕΘΕΑΜ? :D
τωρα δεν την γνωριζει κανενας και προκειται για ομαδα ('η λεσχη αν θελετε) φαντασμα?

Stelios_Christodoulou έγραψε:Εγώ τώρα με την σειρά μου θα προτείνω να ψηφίσουμε για το αν θα πρέπει να ξέρουν να οδηγούν μοτοσυκλέτα τα μέλη του ΔΣ της Ομοσπονδίας (να οδηγούν απλά, σιγά-σιγά…). Ή έστω αν θα πρέπει να υπάρχει μια σχετική ποσόστωση. Τι λες;


ο συγκεκριμενος χωρος, τον οποιο προκαλεις με την ερωτηση αυτη, εχει προϊστορια στο να συγκεντρωνει, με εξαιρεσεις βεβαια, οτι το πιο ασχετο υπαρχει στο χωρος της μοτοσυκλεττας.
ισως χρησιμοποιουν για την στελεχωση τους αλλα κριτηιρια.
ας εχουν αυτη την φορα καλυτερες επιλογες...
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό laporte » 14 Σεπ 2007, 18:28

Πολύς λόγος για το τίποτα, θα έλεγα; Ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία ομοσπονδία είναι η ΠΟΜ. Και λογικό το βρίσκω. Μπορεί μια μέρα να ξυπνήσει η Γ.Γ.Α και να αποφασίσει να αναγνωρίσει μια ομοσπονδία μηχανοκίνητου αθλητισμού ( απο το 1982 την περιμένουμε και δεν νομίζω ότι θα γίνει τώρα ) δεν θα πρέπει να είναι έτοιμη και αυτοί; Και αν θέλετε τη γνώμη μου πιο εύκολα θα αναγνωριστεί μια ομοσπονδία που έχει ήδη αναγνωριστεί από τη F.I.M. Όσον αφορά το νέο Δ.Σ που προέκυψε από τις εκλογές της προηγούμενης εβδομάδας σύντομα θα διορίσει το πρόεδρο της νέας ΕΘ.Ε.Α.Μ, κάτι που αναρωτίεμαι γιατί τόσο καιρό δεν το έχει κάνει η ΑΜΟΤΟΕ. Αλήθεια υπάρχει κάποιος που γνωρίζει ποιοί αποφασίζουν για τους κανονισμούς, το πρόγραμμα και την προκύρηξη των αγώνων της ΑΜΟΤΟΕ;
Αυτά και καλούς αγώνες
Άβαταρ μέλους
laporte
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 14 Σεπ 2007, 18:01

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 14 Σεπ 2007, 19:35

laporte έγραψε:Πολύς λόγος για το τίποτα, θα έλεγα; Ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία ομοσπονδία είναι η ΠΟΜ. Και λογικό το βρίσκω. Μπορεί μια μέρα να ξυπνήσει η Γ.Γ.Α και να αποφασίσει να αναγνωρίσει μια ομοσπονδία μηχανοκίνητου αθλητισμού ( απο το 1982 την περιμένουμε και δεν νομίζω ότι θα γίνει τώρα ) δεν θα πρέπει να είναι έτοιμη και αυτοί; Και αν θέλετε τη γνώμη μου πιο εύκολα θα αναγνωριστεί μια ομοσπονδία που έχει ήδη αναγνωριστεί από τη F.I.M. Όσον αφορά το νέο Δ.Σ που προέκυψε από τις εκλογές της προηγούμενης εβδομάδας σύντομα θα διορίσει το πρόεδρο της νέας ΕΘ.Ε.Α.Μ, κάτι που αναρωτίεμαι γιατί τόσο καιρό δεν το έχει κάνει η ΑΜΟΤΟΕ. Αλήθεια υπάρχει κάποιος που γνωρίζει ποιοί αποφασίζουν για τους κανονισμούς, το πρόγραμμα και την προκύρηξη των αγώνων της ΑΜΟΤΟΕ;
Αυτά και καλούς αγώνες


Κατ'αρχήν καλώς ήρθες,

Θα μπω κατευθείαν στο θέμα.
Μήπως άργησε η ΕΛΠΑ να κάνει ομοσπονδία,όταν απο 1982 όπως γράφεις το περιμένετε?
Στην δεύτερη ερώτησή σου θα απαντήσω οτι η ΑΜΟΤΟΕ δεν απαρτίζεται από λέσχες "σφραγίδα",έχει ενεργά σωματεία με πραγματικά ιδρυτικά μέλη και όχι... (διάβασε παραπάνω ποστ).
Τα μέλη της ΑΜΟΤΟΕ εκλέγουν το Δ.Σ όσο το δυνατόν πιο δημοκρατικά και όχι με συνοπτικές διαδικασίες...(Αλήθεια πόσες ψήφους έχει η ΕΛΠΑ και πόσες το ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΗΣ ΕΛΠΑ)...
Οσο για το πρόγραμμα και τους κανονισμούς ,μπορώ να σε διαβεβαιώσω (μιας και συμμετείχα) οτι υπάρχει ειδική επιτροπή.Στην επιτροπή των κανονισμών μάλιστα συμμετείχα στην μετάφραση των κειμένων της FIM.
Οσο για το ημερολόγιο των αγώνων, το κάθε σωματείο "ζήτησε"τους αγώνες που ήθελε και μπορούσε να κάνει. Εγινε Δ.Σ και βγήκε το προσωρινό πρόγραμμα ,το οποίο επικυρώθηκε στη Γ.Σ.
Πάντως τους αγώνες που ανακοίνωσαν τους κάνουν σε αντίθεση με την ΕΛΠΑ,που προκήρυξε τα πλέον αποτυχημένα πρωταθλήματα στην ιστορία του μηχανοκίνητου αθλητισμού...
Οι απορίες σου σχετικά με την ΑΜΟΤΟΕ πρέπει να στραφούν αλλλού...
Τα προβλήματά της είναι άλλα.Βέβαια θα μου πεις την δικαιολογεί το "νεαρό της ηλικίας"
Μπορείς να πεις το ιδιο για την ΕΛΠΑ?
Εδώ θα επαναλάβω αυτό που συνέχεια λέω...
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΠΑ,Η ΑΜΟΤΟΕ,Η ΟΜΕ...
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ....
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 14 Σεπ 2007, 19:45

Να σου κάμω και μια ερώτηση?
Το nick σου έχει σχέση με τον παλιό, γνωστό και απίθανο -κατ'εμε- motocrosser?
Χωμάτινος είσαι?
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 14 Σεπ 2007, 19:52

φιλε laporte,
δεν εχεις καθολου αδικο.
οταν εχεις αγκαλια το βαζο με το μελι, δεν το ακουμπας ευκολα κατω. τοσοι πεινασμενοι περιφερονται.....
αλλα δεν νομιζω οτι απο το 1982 η ΓΓΑ προσπαθουσε να δημιουργησει ομοσπονδια μηχανοκινητου αθλητισμου.
το μονο που θυμαμαι απο την περιοδο αυτη, ειναι ο σεισμος στις Αλκυονιδες.
σου θυμιζει τιποτε αυτο?
το "αστειο" της υποθεσης βεβαια, ειναι ολη αυτη η μυστικοπαθεια γυρω απο την ιδρυση της "POM(m)" (με λατινικους χαρακτηρες...).
οταν θελει ενας ικανος αριθμος ατομων να δημιουργησει ενα νεο φορεα, κινειται δημοσια και οχι υπογεια (εδω και 2 μηνες...).
οι υπογειες διαδικασιες, συνηθως δεν ειναι καθαρες.....
εχετε κατι να φοβηθειτε?
ποιο ειναι αυτο το νεο ΔΣ? υπαρχει καποιος λογος που κρυβεται?
οσο για την ΑΜΟΤΟΕ, δεν γνωριζω, αλλα νομιζω οτι υπαρχουν διαδικασιες διαφανοτερες απο αυτες της ΠΟΜ-ΕΘΕΑΜ.

ΥΓ το laporte φερνει σε delaporte ή σε danny laporte. εχεις καποια σχεση?
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 14 Σεπ 2007, 19:53

karka έγραψε:ψηνεται, ψηνεται!!
και 4η ομοσπονδια.
εκ των εσω απο μια ηδη υπαρχουσα!!!
για να πιεσει λεει... την κεφαλη να δραστηριοποιηθει λιγο περισοτερο (λεμε τωρα...).



moy φαινεται χρειαζεστε ανακεφαλαιωση.
για γυριστε μερικες σελιδες πισω στα ποστ.

ειπαμε η τεταρτη ομοσπονδια ειναι εκ'των εσω!!
κατι σαν τον καρατζαφερη με τον κωστακη.
εκ'των εσω και εκει αλλα θα την αρπαξει την εδρα(ες)...
για να δουμε θα την(τις) δωσει πισω μετα στον "μπαμπα" η θα σηκωσει δικο του μπαϊρακι.

"για να πιεσει", θα συστηθει και η νεα ομοσπονδια.

και ενταξει τωρα εμεις το φαγαμε το λαχανο.
θα εχω εγω ομοσπονδια με 20 σωματια "δικα μου" και θα κατσω να σκοτιζομαι με τον αλλο αν θα κανει καλυτερους αγωνες?
τι λε ρε παιδι μου μετα απο σενα το φιλοπτωχο.

ομως, τωρα που το λες...ρε, μπας και αλλον θελει να πιεσει το παιδι και εμεις εδω το κουραζουμε αδικα?
ρε μπας και δεν εχει στοχο να πιεσει την "δικη του" ομοσπονδια αλλα καποια αλλη?
καποια ας πουμε που εχει και αλλα "παιγνιδακια" εκτος απο διτροχα?

ρε λες να πανε στον κωστακη (ο μεγαλος ε? ) και να του πουνε ...
-να εμεις γιναμε απο δυο, ενα. "τα βρηκαμε" δως μας την ευχη σου και παταξων τους λοιπους σφετεριστες.

θα διξει αλωστε... ουδεν κρυπτον υπο του ηλιου!!


Λοιπόν φίλε karka,
δεν είχα διαβάσει με προσοχή το πόστ σου...
Λες τρομερά πράγματα αν καταλαβαίνω καλά και μας βάζεις τα γυαλιά...

Κάτι ξέρεις εσύ που δεν μας το λες.... :wink:
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 14 Σεπ 2007, 19:55

mavrofidi έγραψε:φιλε laporte,
δεν εχεις καθολου αδικο.
οταν εχεις αγκαλια το βαζο με το μελι, δεν το ακουμπας ευκολα κατω. τοσοι πεινασμενοι περιφερονται.....
αλλα δεν νομιζω οτι απο το 1982 η ΓΓΑ προσπαθουσε να δημιουργησει ομοσπονδια μηχανοκινητου αθλητισμου.
το μονο που θυμαμαι απο την περιοδο αυτη, ειναι ο σεισμος στις Αλκυονιδες.
σου θυμιζει τιποτε αυτο?
το "αστειο" της υποθεσης βεβαια, ειναι ολη αυτη η μυστικοπαθεια γυρω απο την ιδρυση της "POM(m)" (με λατινικους χαρακτηρες...).
οταν θελει ενας ικανος αριθμος ατομων να δημιουργησει ενα νεο φορεα, κινειται δημοσια και οχι υπογεια (εδω και 2 μηνες...).
οι υπογειες διαδικασιες, συνηθως δεν ειναι καθαρες.....
εχετε κατι να φοβηθειτε?
ποιο ειναι αυτο το νεο ΔΣ? υπαρχει καποιος λογος που κρυβεται?
οσο για την ΑΜΟΤΟΕ, δεν γνωριζω, αλλα νομιζω οτι υπαρχουν διαδικασιες διαφανοτερες απο αυτες της ΠΟΜ-ΕΘΕΑΜ.

ΥΓ το laporte φερνει σε delaporte ή σε danny laporte. εχεις καποια σχεση?



............ΩΡΑΙΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ............
Πότε πρόλαβες βρε Θώδωρε και το έγραψες? :D
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 14 Σεπ 2007, 20:00

maria1970 έγραψε:............ΩΡΑΙΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ............
Πότε πρόλαβες βρε Θόδωρε και το έγραψες? :D


εκανα οσο μπορουσα πιο γρηγορα, αλλα με προλαβες στη γωνια.... :(

παντως για την προσπαθεια σου θα σε ανταμειψω με ενα φυλαχτο.

βοηθεια μας.......
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 14 Σεπ 2007, 21:38

mavrofidi έγραψε:
maria1970 έγραψε:............ΩΡΑΙΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ............
Πότε πρόλαβες βρε Θόδωρε και το έγραψες? :D


εκανα οσο μπορουσα πιο γρηγορα, αλλα με προλαβες στη γωνια.... :(

παντως για την προσπαθεια σου θα σε ανταμειψω με ενα φυλαχτο.

βοηθεια μας.......


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι να λέμε τώρα.....
Που είσαι nodebear άγνωστε φίλε μου??????

Υ.Γ Θεόδωρε, και το άλλο με τον ΗΛΙΟ είναι καλό!!!!
Το έχεις όλο το"μονόπρακτο" ?
¨Εχει κι άλλα!!!
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 14 Σεπ 2007, 21:41

Πάντως έχει φαντασία ο Πρόεδρος της Παναγίτσας!!!!!!
Κοίτα,κοίτα πως πάρκαρε το αυτοκίνητο μέσα στο εκκλησάκι.......
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό Stelios_Christodoulou » 15 Σεπ 2007, 00:37

Χαίρετε καχύποπτοι συνάδελφοι,

Mavrofidi καταλαβαίνω ότι πιστεύεις πως ο νεοφερμένος laporte είναι ο παλιός enduroλάτρης, ο Δελαπόρτας αλλά εγω δεν το πολυπιστεύω. Οπως σωστά λές, η "παρα-πα-ΠΟΜ" διακατέχεται από μια ανόητη μυστικοπάθεια, από μια συνομωτική-ένοχη σιωπή, έτρεξε να κρυφτεί στο Κιλκίς, συστήθηκε από φαντάσματα, δεν ανακοίνωσε καν την υπαρξή της. Πράγματα που ο Δελαπόρτας που ξέρω, δεν θα μπορούσε να συνυπογράψει. Μπορεί, αν ήξερε κάτι, να μην το έλεγε, αλλά όχι να το κρύψει από την παρέα, να μην πεί σε συγκεκριμένα άτομα, "εμείς κάνουμε αυτό, έλα".
Ασε που όσο ξέρω δεν είναι και ιδιαίτερα "θεοσεβούμενος" ενώ φοβάται και τους σεισμούς.

θα πάρω αφορμή από το σχόλιο της maria 1970, και θα το συνεχίσω: Αν ιδρυθεί ΑΕ με τίτλο "Φίλοι του Ολυμπιακού" και μπεί στην ΕΠΑΕ, και φτάσει στην 1η Εθνική, και έρθει η στιγμή να παίξει με τον Ολυμπιακό, το ματς Ολυμπιακός-Φίλοι του Ολυμπιακού ποιός λέτε να το κερδίσει;;;;
Μην βιαστείτε να απαντήσετε. Η παράνοια (ή η γελοιότητα...) προχωράει!! Υποθέστε ότι ο Πρόεδρος των "Φίλων του Ολυμπιακού" έχει ασύγκριτα μεγαλύτερη οικονομική επιφάνεια από τον Πρόεδρο του Ολυμπιακού και όλοι νοιώθουν ότι καλύπτει έξοδα του Ολυμπιακού (!), τι λέτε τώρα;;;;

Απίστευτα πράγματα που μόνο ένα πράγμα σημαίνει, ότι κάποιος έχει χάσει την μπάλα, Τελείως!!!!!!!
Ισως όμως για αυτό να τον έχουν περικυκλώσει τόσοι "σωματοτσεποφύλακες".

Στέλιος
Υ.Γ. Αφού κερδίσαμε και αυτό το μαςτ, τότε όλα γίνονται, ακόμα και ο Κορέλλης Πρόεδρος της ΦΙΜ που θα μεταφέρει την έδρα της στο Τυχερό.....ΟΕΕΕΕ ΟΕΕΕΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Τελευταία επεξεργασία από Stelios_Christodoulou και 15 Σεπ 2007, 10:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Stelios_Christodoulou
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 14:09
Τοποθεσία: Πεντέλη, (μεγάλο χωριό...)

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 15 Σεπ 2007, 08:56

Στελιο,
μετα την χθεσινοβραδυνη νικη της εθνικης επι της σλοβενιας, το: μονο συνθημα που αρμοζει ειναι το
Stelios_Christodoulou έγραψε:ΟΕΕΕΕ ΟΕΕΕΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

παντως, μετα τις σεισμικες δονησεις, τυπου Αλκυονιδων, που προκαλεσε η ιδρυση της ΡΟΜ(m), ειναι Ηλιου φαεινοτερον, οτι πρεπει να ξορκισουμε τους φιδολατρες (και φιδοκυνηγους...) με την δημιουργια ενος δικου μας club, στα προτυπα των ευρωπαϊκων.
και ασφαλως να ενταχθουμε στην ΡΟΜ(m).....
δικαιωμα μας δεν ειναι?
ετοιμαζω τον λογοτυπο και τον δημοσιευω συντομα......
με αριστερους χαιρετισμους (σε βασιλο-χουντικο φοντο)
o mavrofidis
ΥΓ Παναγιτσα βοηθα μας....... , η φαντασια ερχεται στην εξουσια. :salute:
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 17 Σεπ 2007, 14:51

Άκρα του τάφου σιωπή στον κάμπο βασιλεύει
Λαλεί πουλί, παίρνει σπειρί, κ' η μάνα το ζηλεύει.
Τα μάτια η πείνα εμαύρισε στα μάτια η μάνα μνέει
Στέκει ο Σουλιώτης ο καλός παράμερα, και κλαίει:
"Έρμο τουφέκι σκοτεινό, τι σ' έχω 'γω στο χέρι;
Οπού συ μούγινες βαρύ κι ο Αγαρηνός το ξέρει."
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό Berg » 17 Σεπ 2007, 17:19

mavrofidi έγραψε:ΥΓ το laporte φερνει σε delaporte ή σε danny laporte. εχεις καποια σχεση?


Υποψιάζομαι Delaporte, :oops: :oops: άντε τώρα θα έχουμε δύο Θοδωρίδες. 8) 8)
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 15 επισκέπτες