Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό emerald » 06 Νοέμ 2007, 19:55

maria1970 έγραψε:Mavrofidi,

Μάλλον είμασταν στο ίδιο σημείο την ίδια στιγμή,γιατί έχω τραβήξει τις ίδιες φωτογραφίες...


Μαρία


ενας ερωτας γεννιεται?
μαρια με απατας με μαυρα φιδια εμενα ενα αξιοπροσεκτο φιδολογο?
τσαμπα τα εφαγα τα νιατα μου να ασχολουμαι με αυτα?
αντε βρε με εκανες να γελασω παλι σημερα και μου θυμισες παλιες καλες στιγμες(λιγες ηταν).
παντως προσεχε ποιον εχεις διπλα σου ανα πασα στιγμη.....

:D :D :D
κουκουρικου ξυπνηστε!!!
Άβαταρ μέλους
emerald
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 17 Ιαν 2007, 18:58
Τοποθεσία: γλυφαδα

Δημοσίευσηαπό emerald » 06 Νοέμ 2007, 20:07

maria1970 έγραψε:+10000
Για αυτό η Μαρία πήγε και αγόρασε μπουκαλάκια για τους αναβάτες της ΛΕΜΟΤ και τους πότισε.
Κρίμα που δεν μπορούσα να κουβαλήσω και για τους υπολοίπους...
Οσο για την αλλάγη χρόνων...
Συγχαρητήρια στον Σταθούλια που περίμενε να ξεκινήσει το άττικα για να δώσει χρόνους και στο τέλος έδωσε τους ιδιους χρόνους με τον αγώνα του πρωταθλήματος...
Βασίλη,ωραίους αγώνες τον μάθατε να κάνει....


μπραβο βρε μαρακι που εισαι και ΛΕΜΟΤομανα πως φροντιζεις τα ερμα τα παιδια σου!
γιατι ομως τετοια επιλογη τα υπολοιπα παιδια ειναι ενος κατωτερου θεου?
τελος παντων εσυ ξερεις...

οσο για τον Βασιλη δεν εχεις κανει μπροστα του ουτε ενα μοριο απο τον ισκιο του και καλο θα ειναι να μη κανεις μονο κριτικη εσυ που θα ξεκιναγες αγωνα εντουρο απο το συνταγμα(α ρε Στεργιοπουλε που εμπλεξες).

ο Βασιλης αν θελεις να ξερεις πρωτοστατησε καποτε σε ενα σωρο γατουληδες που αν δε ξερεις τι ειναι καλο θα ειναι να ρωτησεις.
το πραγμα εγινε αρκετα μεγαλυτερο(το πηγε εκει ο ιδιος)αλλα καπου στη μεση εχασε την ουσια του αγωνα προς οφελος της καλης παρουσιασης που δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο μεγαλους αγωνες!
συν οτι οι αγωνες του με το καιρο σκληραιναν αρκετα αποκαρδιωνοντας αναβατες απλους και οχι τοσο εμπειρους.

καλο λοιπον θα ειναι να παρουσιασεις πρωτα εργα δικα σου που να αξιζουν και οχι να ασκεις σκληρη κριτικη σε ανθρωπους που εχουν προσφερει πολλα σε συγκεκριμενο χωρο.

καλο σου βραδυ με ονειρα μαρακι και προσοχη οχι αλλες απιστιες!!!!


:poked: :poked: :poked:
κουκουρικου ξυπνηστε!!!
Άβαταρ μέλους
emerald
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 17 Ιαν 2007, 18:58
Τοποθεσία: γλυφαδα

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 06 Νοέμ 2007, 20:38

Berg έγραψε:Σωστά το λές αλλά δεν σε ρωτάω σαν εκπρόσωπο της ΑΜΟΤΟΕ αλλά διότι εδώ και αρκετούς μήνες σχολιάζαμε τα περί ΛΕΜΟΤ και κατά πόσο μπορεί να κάνει αγώνα. Καλά που ήταν το ΑΡΤΕΜΙΣ αλλιώς ......

νομιζω οτι δεν ενδιαφερει τους αγωνιζομενους αν τον αγωνα τον κανει η ΛΕΜΟΤ ή η ΑΡΤΕΜΙΣ, αλλα το οτι εγινε (σαν 7ος αγωνας του ΠΠ της ΑΜΟΤΟΕ).

Berg έγραψε:αρχίσαμε το πραγματικούς αγώνες κλπ. Δηλαδή αν χτυπήσουν και κανένα δύο και σπάσου και 10 μηχανάκια θα είναι πιό πραγματικός ο αγώνας?

οταν συμμετεχεις σε εναν αγωνα εντουρο, παιρνεις και το ρισκο του ατυχηματος.
γι αυτο φορας τον καταλληλο εξοπλισμο και δεν τρεχεις με μαγιω.
αλλα και γι αυτο εισαι καταλληλα προπονημενος για να αντεπεξελθεις.....

Berg έγραψε:Τους διοργανωτές αφορά Θόδωρε. Χωρίς αναβάτες δεν γίνονται αγώνες. Δες για παράδειγμα το Rally Raid Ροδόπης.

λυπαμαι αλλα θα διαφωνησω.
δεν χρειαζονται "εκπτωσεις" στις δυσκολιες του αγωνα για να υπαρχουν συμμετοχες.
προπονηση χρειαζεται φιλε μου.....
μονο ετσι ανεβαινει το επιπεδο.
αλλιως θα πρεπει να κανουμε και αγωνες motocross χωρις αλματα, μπας και χτυπησει κανενας.
τωρα γι αυτους που συμμετεχουν στους αγωνες για να αποκτησουν μια καλη συλλογη απο κυπελλα, μια καλη διευθυνση ειναι η παρακατω: http://www.dorothessaliki.gr/eshop/?sel_category=20
οι αγωνες ειναι γι αυτους που εχουν κοτσια.
Berg έγραψε:Καλά έκανες και ήρθες και ήσουν από τους λίγους θεατές που αψήφαν την βροχή και ήρθαν. Σαν θεατής δεν είδες όμως καθόλου τα μονοπάτια όπου στα περισσότερα αν σταμάταγε κάποιος κολάγανε όλοι οι από πίσω. Και ήταν πολύ μεγάλης διάρκειας σε μήκος. Καμμία σχέση με το πνεύμα του Attika Enduro Cup.

τι να κανουμε ετσι ειναι το enduro και μαλιστα οι αγωνες enduro.
σε τελικη αναλυση υπαρχουν και τα trail ride και τελος και οι βολτες στη Βαρυμποπη....

mavrofidi έγραψε:ΥΓ απορια: τις ιδιες ερωτησεις, γιατι δεν τις εκανες και μετα τον 2ημερο αγωνα της Δραμας, που ηταν και αγωνας-προβα για το 6days?

εξαλουθω να επιμενω στην παραπανω ερωτηση....
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό dirtbird » 06 Νοέμ 2007, 21:55

Θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι ένας αγώνας εντούρο, είναι και αγώνας προσαρμογής και αντίληψης.

Προσωπικά δεν μπορώ να πω ότι ένοιωσα ιδιαίτερη οδηγική ικανοποίηση κατά την διάρκεια του αγώνα αλλά νοιώθω πολύ μεγάλη ικανοποίηση για το ότι τον ολοκλήρωσα.

Συνεπικουρούμενου και του καιρού, αδυναμίες (ή λάθος κατά την άποψη μου επιλογές), παρουσιάστηκαν και καλό θα ήταν να τις αναφέρουμε ελπίζοντας να μην ξαναπαρουσιαστούν.

Σαν μία να αναφέρω την καθυστερημένη αλλαγή του χρόνου για το ΣΕΧ4 (το οποίο ήταν το μόνο που δεν χρειαζόταν). Εκνεύρισε αρκετούς αναβάτες (του Αττικα), εμένα προσωπικά όχι.

Επίσης τα νερά-υγρά καλό θα είναι να υπάρχουν στις ΕΞΟΔΟΥΣ των ειδικών.
Clutchless member
Άβαταρ μέλους
dirtbird
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2006, 14:40

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 06 Νοέμ 2007, 22:12

emerald έγραψε:μαρια με απατας με μαυρα φιδια εμενα ενα αξιοπροσεκτο φιδολογο?
τσαμπα τα εφαγα τα νιατα μου να ασχολουμαι με αυτα?

βρε φιδογνωστη, δεν αφηνεις τα παραμυθια και να περασεις στο διπλανο thread για την ΠΟΜ?
γιατι απ' οτι βλεπω το αποφευγεις φιδισια.....
αντε μπορει να μας ψησεις να κανουμε δελτιο στον ΗΛΙΟ σου.
αληθεια, εκτος απο σφραγιδα, η ομαδα σου τι αλλο διαθετει?
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό Berg » 07 Νοέμ 2007, 21:27

mavrofidi έγραψε:
Berg έγραψε:Σωστά το λές αλλά δεν σε ρωτάω σαν εκπρόσωπο της ΑΜΟΤΟΕ αλλά διότι εδώ και αρκετούς μήνες σχολιάζαμε τα περί ΛΕΜΟΤ και κατά πόσο μπορεί να κάνει αγώνα. Καλά που ήταν το ΑΡΤΕΜΙΣ αλλιώς ......

νομιζω οτι δεν ενδιαφερει τους αγωνιζομενους αν τον αγωνα τον κανει η ΛΕΜΟΤ ή η ΑΡΤΕΜΙΣ, αλλα το οτι εγινε (σαν 7ος αγωνας του ΠΠ της ΑΜΟΤΟΕ).


Καλά άσε τους αγωνιζόμενους εγώ σε δουλεύω γιατί εσύ έλεγες για την ΛΕΜΟΤ και ότι έχει άτομα και ότι μπορεί κλπ κλπ. Αλλά ας το κλείσουμε το θέμα δεν έχει νόημα.


mavrofidi έγραψε:
Berg έγραψε:Τους διοργανωτές αφορά Θόδωρε. Χωρίς αναβάτες δεν γίνονται αγώνες. Δες για παράδειγμα το Rally Raid Ροδόπης.

λυπαμαι αλλα θα διαφωνησω.
δεν χρειαζονται "εκπτωσεις" στις δυσκολιες του αγωνα για να υπαρχουν συμμετοχες.
προπονηση χρειαζεται φιλε μου.....
μονο ετσι ανεβαινει το επιπεδο.
αλλιως θα πρεπει να κανουμε και αγωνες motocross χωρις αλματα, μπας και χτυπησει κανενας.
τωρα γι αυτους που συμμετεχουν στους αγωνες για να αποκτησουν μια καλη συλλογη απο κυπελλα, μια καλη διευθυνση ειναι η παρακατω: http://www.dorothessaliki.gr/eshop/?sel_category=20
οι αγωνες ειναι γι αυτους που εχουν κοτσια.


Έτσι και αλλιώς είναι αγώνας αντοχής αναβάτη και μοτό. Σύμφωνοι αλλά αν γίνονται αγώνες για λίγους, οι διοργανωτές αναλαμβάνουν το ρίσκο να κάνουν αγώνες για 40-50 άτομα μόνο?



mavrofidi έγραψε:
Berg έγραψε:Καλά έκανες και ήρθες και ήσουν από τους λίγους θεατές που αψήφαν την βροχή και ήρθαν. Σαν θεατής δεν είδες όμως καθόλου τα μονοπάτια όπου στα περισσότερα αν σταμάταγε κάποιος κολάγανε όλοι οι από πίσω. Και ήταν πολύ μεγάλης διάρκειας σε μήκος. Καμμία σχέση με το πνεύμα του Attika Enduro Cup.

τι να κανουμε ετσι ειναι το enduro και μαλιστα οι αγωνες enduro.
σε τελικη αναλυση υπαρχουν και τα trail ride και τελος και οι βολτες στη Βαρυμποπη....


1ον. Ασε η Βαρυμπόμπη είναι πιό επικίνδυνη και από οποιονδήποτε αγώνα.

2ον. Ακριβώς αυτό εννοώ για τα Trail Ride. Θέλουν λοιπόν οι διοργανωτές των πρωταθλημάτων και των κυπέλων να φεύγει ο κόσμος και να πηγαίνει στα Trail Ride? Το ότι και οι δύο έβαλαν κατηγορία Tour κλπ φανερώνει το αντίθετο.

Το θέμα δεν είναι προσωπικό. Ξέρω ότι είμαι 49 χρονών και οδηγώ με την εμπειρία και όσο με πηγαίνει το Husaberg.

Αφορά το κατά πόσο οι διοργανωτές φτιάχνουν αγώνες στα μέτρα, (οικονομικά και φυσικά), των αναβατών με σκοπό την ικανοποίηση και παράλληλα την άνοδο των αγώνων σε όλους τους τομείς. Και φυσικά να βγάζουν και κέδρος.

mavrofidi έγραψε:ΥΓ απορια: τις ιδιες ερωτησεις, γιατι δεν τις εκανες και μετα τον 2ημερο αγωνα της Δραμας, που ηταν και αγωνας-προβα για το 6days?

Εξαλουθω να επιμενω στην παραπανω ερωτηση....


Επαναλαμβάνω ότι ο αγώνας έγινε στις Σέρρες και όχι στην Δράμα. Η απάντηση είναι: Είχα πήξει στην δουλειά και το μόνο που με ενδιέφερε εκείνη την χρονική στιγμή ήταν το Rally Raid της Ροδόπης.

ΥΓ Εμένα δεν με εβγαλες ούτε μια φωτό!
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό Berg » 07 Νοέμ 2007, 21:30

maria1970 έγραψε:
Berg έγραψε:Κύριε Mavrofidi τι έγινε με την τρομερή ΛΕΜΟΤ που όπως έλεγες θα διοργάνωνε τον αγώνα Enduro της ΑΜΟΤΟΕ στην Αττική?

Είδατε πόσες συμμετοχές είχε?

Είδατε πόσοι εγκατέλειψαν?

Αντίστοιχα είδατε πόσοι εγκατέλειψαν στο Attika Enduro και τι έλεγαν για την πρόθεσή τους να τρέξουν σε επόμενους αγώνες?


Αγαπητέ berg,

Σε ότι αφορά στον αγώνα που θα διοργάνωνε η ΛΕΜΟΤ, (αλλά δεν διοργάνωσε) αν θέλεις μπορώ να σου απαντήσω προσωπικά μιας και είμαι η έφορος αγωνιστικού της ΛΕΜΟΤ...
Ετσι για να μην μαθαίνεις απο ράδιο αρβύλα,αλλά απο πρώτο χέρι...

Μαρία


Περιμένω ενημέρωση. Αν και ίσως θα ήταν καλύτερα μια είσημη ενημέρωση από την ΛΕΜΟΤ προς όλους. Έτσι αποφεύονται τα Radio οι Αρβύλες κλπ αντικείμενα. :oops: :oops:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 07 Νοέμ 2007, 22:51

Berg έγραψε:Έτσι και αλλιώς είναι αγώνας αντοχής αναβάτη και μοτό. Σύμφωνοι αλλά αν γίνονται αγώνες για λίγους, οι διοργανωτές αναλαμβάνουν το ρίσκο να κάνουν αγώνες για 40-50 άτομα μόνο?

υπαρχει κι αλλη μια λυση.
να ανεβει το επιπεδο των συμμετεχοντων.
μονο προπονηση χρειαζεται, αλλα και καλη διαθεση.

Berg έγραψε:Το θέμα δεν είναι προσωπικό. Ξέρω ότι είμαι 49 χρονών και οδηγώ με την εμπειρία και όσο με πηγαίνει το Husaberg.

ασφαλως και δεν σου απαντω προσωπικα.
η ηλικια δεν εχει σημασια, οσο η διαθεση για να ανεβει καποιος οδηγικα.
εχω δει αναβατη (εδω ταιριαζει το αθλητης) 50+ χρονων να τερματιζει 6days και μαλιστα με αργυρο μεταλλιο.

αλλα για να ανεβουν οι αναβατες πρεπει να υπαρχουν και οι καταληλλοι (απο πλευρας δυσκολιας) αγωνες.
και ο αγωνας της κυριακης ηταν αγωνας που ηθελε ιδιαιτερες οδηγικες ικανοτητες και αντοχες.
αν ολοι οι αγωνες τις χρονιας ηταν ετσι, δεν θαψαχνες να βρεις (γενικοτερα μιλαω) τον ευκολο αγωνα για να γυρισεις στο σπιτι με ενα κυπελλο ή μεταλλιο.
αλλα, απλα, θα ησουν ικανοποιημενος που ξεπερασες τον εαυτο σου και πολυ πιο γεματος απο αυτο που εκανες.
ο dirtbird απαντησε πανω σ' αυτο......

Berg έγραψε:Αφορά το κατά πόσο οι διοργανωτές φτιάχνουν αγώνες στα μέτρα, (οικονομικά και φυσικά), των αναβατών με σκοπό την ικανοποίηση και παράλληλα την άνοδο των αγώνων σε όλους τους τομείς. Και φυσικά να βγάζουν και κέδρος.
Εξαλουθω να επιμενω στην παραπανω ερωτηση....

καλα, καταλαβαινω, στον καπιταλισμο ζουμε, αλλα καποτε θα πρεπει να παραβλεπουμε το κερδος και να κανουμε πραγματα που γουσταρουμε.
την εποχη που οι διοργανωτες ηταν χομπιστες, φιαχνανε καλυτερους αγωνες κι ας μην ειχαν ηλεκτρονικα βοηθηματα (χρονομετρα, computers, gps κλπ) και τοσα πολλα μεσα γενικοτερα.
εχω την εντυπωση οτι απο τοτε που μπηκε το κερδος στους αγωνες και στη μοτοσυκλεττα γενικοτερα, κατι στραβωσε....
Berg έγραψε:Επαναλαμβάνω ότι ο αγώνας έγινε στις Σέρρες και όχι στην Δράμα. Η απάντηση είναι: Είχα πήξει στην δουλειά και το μόνο που με ενδιέφερε εκείνη την χρονική στιγμή ήταν το Rally Raid της Ροδόπης.

sorry, λαθος.
αλλα εκει δεν υπηρχε προβλημα συμμετοχων?
μπορεις να κανεις προβα για 6days 600+ συμμετοχων με 40 αναβατες....
Berg έγραψε:ΥΓ Εμένα δεν με εβγαλες ούτε μια φωτό!

λυπαμαι, δεν εχω φωτο απο το attica, γιατι ειχε βραχει πολυ η μηχανη και φοβηθηκα για την ακεραιοτητα της.

ΥΓ δεν νομιζω παντως, οτι ενας ΜΧer θα παραπονιοτανε αν σε εναν αγωνα ΜΧ υπηρχε λασπη ή το "διπλο" ηταν μακρυ ή το "τραπεζι" ψηλο.
πρεπει να μαθουν και οι εντουραδες καποτε να σκεφτονται ετσι....
Στελιο, εχω δικιο?
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 08 Νοέμ 2007, 20:53

emerald έγραψε:
maria1970 έγραψε:Mavrofidi,

Μάλλον είμασταν στο ίδιο σημείο την ίδια στιγμή,γιατί έχω τραβήξει τις ίδιες φωτογραφίες...


Μαρία


ενας ερωτας γεννιεται?
μαρια με απατας με μαυρα φιδια εμενα ενα αξιοπροσεκτο φιδολογο?
τσαμπα τα εφαγα τα νιατα μου να ασχολουμαι με αυτα?
αντε βρε με εκανες να γελασω παλι σημερα και μου θυμισες παλιες καλες στιγμες(λιγες ηταν).
παντως προσεχε ποιον εχεις διπλα σου ανα πασα στιγμη.....

:D :D :D


ΖΗΛΕΥΕΙΣ????
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 08 Νοέμ 2007, 20:56

[μπραβο βρε μαρακι που εισαι και ΛΕΜΟΤομανα πως φροντιζεις τα ερμα τα παιδια σου!
γιατι ομως τετοια επιλογη τα υπολοιπα παιδια ειναι ενος κατωτερου θεου?
τελος παντων εσυ ξερεις...

Οπως θα ξέρεις είμαι η έφορος αγωνιστικού της ΛΕΜΟΤ.
Αν μπορούσα να κουβαλήσω Βασιλάκη θα πήγαινα νερό σε όλους.Που είναι το κακό?


Φιλάκια
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 08 Νοέμ 2007, 21:01

emerald έγραψε:
maria1970 έγραψε:+10000
Για αυτό η Μαρία πήγε και αγόρασε μπουκαλάκια για τους αναβάτες της ΛΕΜΟΤ και τους πότισε.
Κρίμα που δεν μπορούσα να κουβαλήσω και για τους υπολοίπους...
Οσο για την αλλάγη χρόνων...
Συγχαρητήρια στον Σταθούλια που περίμενε να ξεκινήσει το άττικα για να δώσει χρόνους και στο τέλος έδωσε τους ιδιους χρόνους με τον αγώνα του πρωταθλήματος...
Βασίλη,ωραίους αγώνες τον μάθατε να κάνει....


μπραβο βρε μαρακι που εισαι και ΛΕΜΟΤομανα πως φροντιζεις τα ερμα τα παιδια σου!
γιατι ομως τετοια επιλογη τα υπολοιπα παιδια ειναι ενος κατωτερου θεου?
τελος παντων εσυ ξερεις...

οσο για τον Βασιλη δεν εχεις κανει μπροστα του ουτε ενα μοριο απο τον ισκιο του και καλο θα ειναι να μη κανεις μονο κριτικη εσυ που θα ξεκιναγες αγωνα εντουρο απο το συνταγμα(α ρε Στεργιοπουλε που εμπλεξες).ο Βασιλης αν θελεις να ξερεις πρωτοστατησε καποτε σε ενα σωρο γατουληδες που αν δε ξερεις τι ειναι καλο θα ειναι να ρωτησεις.
το πραγμα εγινε αρκετα μεγαλυτερο(το πηγε εκει ο ιδιος)αλλα καπου στη μεση εχασε την ουσια του αγωνα προς οφελος της καλης παρουσιασης που δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο μεγαλους αγωνες!
συν οτι οι αγωνες του με το καιρο σκληραιναν αρκετα αποκαρδιωνοντας αναβατες απλους και οχι τοσο εμπειρους.

καλο λοιπον θα ειναι να παρουσιασεις πρωτα εργα δικα σου που να αξιζουν και οχι να ασκεις σκληρη κριτικη σε ανθρωπους που εχουν προσφερει πολλα σε συγκεκριμενο χωρο.

καλο σου βραδυ με ονειρα μαρακι και προσοχη οχι αλλες απιστιες!!!!


:poked: :poked: :poked:


Χα χα χα!!!
Μάλλον κάνεις πολύ παρέα με τον Σιούλη,και δεν σου φαίνεται... Αυτός έλεγε κάτι τέτοια αλλά απο Πλατεία Κοτζιά εκκίνηση.Έλα τώρα που είχαμε και μεγάλο βίσμα εκεί και μπορούσε να γίνει...
Πως σου φαίνεται?

Y.Γ Θα πας τελικά πιο πάνω που περιμένουμε όλοι εναγωνίως απαντήσεις?
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό markd » 08 Νοέμ 2007, 21:02

Μήπως ξεφύγατε λίγο απ' το θέμα ???
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 08 Νοέμ 2007, 21:12

Berg έγραψε:
maria1970 έγραψε:
Berg έγραψε:Κύριε Mavrofidi τι έγινε με την τρομερή ΛΕΜΟΤ που όπως έλεγες θα διοργάνωνε τον αγώνα Enduro της ΑΜΟΤΟΕ στην Αττική?

Είδατε πόσες συμμετοχές είχε?

Είδατε πόσοι εγκατέλειψαν?

Αντίστοιχα είδατε πόσοι εγκατέλειψαν στο Attika Enduro και τι έλεγαν για την πρόθεσή τους να τρέξουν σε επόμενους αγώνες?


Αγαπητέ berg,

Σε ότι αφορά στον αγώνα που θα διοργάνωνε η ΛΕΜΟΤ, (αλλά δεν διοργάνωσε) αν θέλεις μπορώ να σου απαντήσω προσωπικά μιας και είμαι η έφορος αγωνιστικού της ΛΕΜΟΤ...
Ετσι για να μην μαθαίνεις απο ράδιο αρβύλα,αλλά απο πρώτο χέρι...

Μαρία


Περιμένω ενημέρωση. Αν και ίσως θα ήταν καλύτερα μια είσημη ενημέρωση από την ΛΕΜΟΤ προς όλους. Έτσι αποφεύονται τα Radio οι Αρβύλες κλπ αντικείμενα. :oops: :oops:


Μην με παρεξηγήσεις αγαπητέ berg,
αλλά τι ανακοίνωση προτιμάς?
Σαν αυτές που εκδίδει η ΕΛΠΑ σε κάθε αγώνα πρωταθλήματος που αναβάλλει,η σαν αυτές που εκδίδει σχετικά με τις αποστολές Βαλκανικών που φευγουν νύχτα και γυρνάνε νύχτα?
Εξάλλου η ΛΕΜΟΤ δεν θυμάμαι να έστειλε κανένα δελτίο τύπου πουθενά οτι θα έκανε τον αγώνα,επίσης στην Γ.Σ δια στόματός μου δήλωσε οτι αποδέχεται τον αγώνα (γιατί της ζητήθηκε να τον κάνει)αλλά μόνο αν μας παράσχονταν τα εχέγγυα για να τον κάνουμε.Τελικά προέκυψε άλλο θέμα και δεν μπορέσαμε παρ οτι είχα και εκπληκτικές ειδικές. ΑΠΑΤΗΤΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 08 Νοέμ 2007, 21:20

Berg έγραψε:
mavrofidi έγραψε:
Berg έγραψε:Σωστά το λές αλλά δεν σε ρωτάω σαν εκπρόσωπο της ΑΜΟΤΟΕ αλλά διότι εδώ και αρκετούς μήνες σχολιάζαμε τα περί ΛΕΜΟΤ και κατά πόσο μπορεί να κάνει αγώνα. Καλά που ήταν το ΑΡΤΕΜΙΣ αλλιώς ......

νομιζω οτι δεν ενδιαφερει τους αγωνιζομενους αν τον αγωνα τον κανει η ΛΕΜΟΤ ή η ΑΡΤΕΜΙΣ, αλλα το οτι εγινε (σαν 7ος αγωνας του ΠΠ της ΑΜΟΤΟΕ).


Καλά άσε τους αγωνιζόμενους εγώ σε δουλεύω γιατί εσύ έλεγες για την ΛΕΜΟΤ και ότι έχει άτομα και ότι μπορεί κλπ κλπ. Αλλά ας το κλείσουμε το θέμα δεν έχει νόημα.

Νομίζω οτι είσαι ανενημέρωτος.
Η ΛΕΜΟΤ βεβαίως και έχει άτομα και βεβαίως και μπορεί και το απέδειξε στον αγώνα των Μεγάρων.
Τώρα πιθανόν να σε ένοχλεί το οτι η ΛΕΜΟΤ είναι Αθλητικό Σωματείο της ΑΜΟΤΟΕ και οχι της ΠΟΜ...
Τι να κάνουμε μας πρόλαβαν άλλοι...
Βέβαια είναι περίοδος μεταγραφών....Ποτέ δεν ξέρεις... :D :D :D
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 08 Νοέμ 2007, 22:22

δηλαδη Μαρια, παμε Π.Ο.Μ.?
εγω παντως το αποφασισα: παω ΗΛΙΟ:sunny:
εχει προεδρο ωραιο τυπο. ασχολειται και με υποχθονια ειδη σαν εμενα.
το μονο κακο του ειναι οτι εμφανιζεται μονο με ηλιοφανεια και τωρα με τις κακοκαιριες χαθηκε.
αντε να ξαναγραψει παλι......

ΥΓ Μαρια, αν δεν ξερεις που ειναι τα γραφεια του, να σου στειλω διευθυνση και τηλεφωνο.
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες