Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

βαθμολογηστε το καλυτερο suv

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 15 Νοέμ 2004, 20:25

discoman έγραψε:
iperodigos έγραψε:ΔΩΣΤΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ 4Χ4 SUV εως 2000κυβικα....

ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΩΣ 2.500 ΚΥΒΙΚΑ

ΩΣ ΤΑ 2000ΚΥΒΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ SUV EINAI TO RAB,KAI TO CRV


ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΑΒΕΡΙΚ 2,3 ΚΑΙ ΤΟ X-TRAIL 2.5 EINAI TA BEST ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ...........................ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΟΔΗΓΕΙΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ....
Δηλαδη αν Το RAV ειχε 2,5 η 2,3 θα ηταν το καλυτερο? Τα κυβικα ειναι η το πακετο ?Πες μου ενα ford Αναλογης αξιας με το LC ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΝΟΩ . 8)


Και βεβαια τα κυβικα ειναι το θεμα στα SUV χωρις αργα!!!!και πιο συνγκεκριμενα η ροπη που εξασφαλιζεται απο πολλα κυβικα...
Το ΡΑΒ Φιλε DISCOMAN επειδη ΧΑΝΕΙ την θεση του ηγετη με τον ερχομο του ΜΑΒΕΡΙΚ 2.3 και κυνδινευει και απο το ΤΟΥΣΟΝ 2.7...............θα κανει την εμφανιση του αργα η γρηγορα με κινητηρα 2.2 η 2.5λιτρα με 170-200 αλογα για να καλυψει την χαμενη διαφορα.......θυμησου την κουβεντα μου αυτην!!!!!!!δεν θα αργησει να γινει!!!!!( ο προφητης μιλησε!!)
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό discoman » 15 Νοέμ 2004, 20:49

iperodigos έγραψε:
discoman έγραψε:
jimnyblue έγραψε:
discoman έγραψε:
jimnyblue έγραψε:
discoman έγραψε:Δεν ζητησαμε αλλο βαθμο για εντος και αλλο για εκτος ουτε για φτιαγμενα αυτοκινητα ουτε για καλους οδηγους ενα για ολα οπως το νομιζει ο καθενας για να βγαλουμε στο τελος ενα αρθροισμα να δουμε τι πιστευει ο κοσμος

Κυριε διευθυντα;;

Τα freelander, CRV, HRV τα συγκρινετε με μονιμα τετρακινητα;;; :P :P
Ναι εχεις προβλημα?


Ναι εχω! :D :D
Οκ επειδη δεν ξερω πως δουλευουν ολα αυτα τα ηλεκτρονικα και υδραυλικα καλουδια, και δεν εχω οδηγησει κανενα αυτοκινητο του ειδους δεν μπορω να δωσω βαθμολογια.

Παντως τα μονιμα τετρακινητα ειναι αλλη κατηγορια. Δεν νομιζω οτι εχει σχεση το RAV με το CRV π.χ.


ΥΓ. Περαστικα στην πορτα σου!!!
Εσυ εισαι καθαροαιομος μην φοβασαι .



Οτι ειναι το Βιταρα 1600 και το Κια Σπορτατζ στα SUV ειναι το Disco 2.0 στα καθαροαιμα!!Κορυφαιο στο εκτος δρομου κοματι..[/quote]
Ταχεις κανει σαλατα θα περνας καθε μερα απο το μαγαζι για μαθημα 5 ευρω το λεπτο .Να σε ρωτησω κατι απλο τι δονησεις δεχεται το σωμα σου στο χωματοδρομο απο το jimny ?
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό discoman » 15 Νοέμ 2004, 21:00

iperodigos έγραψε:
discoman έγραψε:
iperodigos έγραψε:ΔΩΣΤΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ 4Χ4 SUV εως 2000κυβικα....

ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΩΣ 2.500 ΚΥΒΙΚΑ

ΩΣ ΤΑ 2000ΚΥΒΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ SUV EINAI TO RAB,KAI TO CRV


ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΑΒΕΡΙΚ 2,3 ΚΑΙ ΤΟ X-TRAIL 2.5 EINAI TA BEST ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ...........................ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΟΔΗΓΕΙΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ....
Δηλαδη αν Το RAV ειχε 2,5 η 2,3 θα ηταν το καλυτερο? Τα κυβικα ειναι η το πακετο ?Πες μου ενα ford Αναλογης αξιας με το LC ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΝΟΩ . 8)


Και βεβαια τα κυβικα ειναι το θεμα στα SUV χωρις αργα!!!!και πιο συνγκεκριμενα η ροπη που εξασφαλιζεται απο πολλα κυβικα...
Το ΡΑΒ Φιλε DISCOMAN επειδη ΧΑΝΕΙ την θεση του ηγετη με τον ερχομο του ΜΑΒΕΡΙΚ 2.3 και κυνδινευει και απο το ΤΟΥΣΟΝ 2.7...............θα κανει την εμφανιση του αργα η γρηγορα με κινητηρα 2.2 η 2.5λιτρα με 170-200 αλογα για να καλυψει την χαμενη διαφορα.......θυμησου την κουβεντα μου αυτην!!!!!!!δεν θα αργησει να γινει!!!!!( ο προφητης μιλησε!!)
ΘΘαθελα να απαντας σε οτι σε ρωτω για να γινεται κουβεντα. Περιμενε συντομα την απαντηση απο Το RAV ερχετε οπως λενε οι πληροφοριες μου νεο rav με κινητηρα vvtli δηλαδη τον κινητηρα που φορα η celica με τα 192 αλογα ατμοσφαιρικα και με κοντες σχεσεις και λιγο πιο μακρυ και πιο ψηλο και με συστηματα απο το LC Νομιζεις οτι μια τετοια εταιρεια θα μεινει απρακτη? Τοτε τα ξαναλεμε .
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό freelanderakias » 15 Νοέμ 2004, 22:16

freelanderakias
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 23:47

Δημοσίευσηαπό IKE » 15 Νοέμ 2004, 22:31

Μ'αρέσει η σιγουριά που έχετε στις απόψεις σας και η τεκμηρίωση (και η χρήση των quotes!)

πχ αν αυτό είναι το νέο RAV τότε το Ford Tonka είναι το νεο FUSION !
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό discoman » 16 Νοέμ 2004, 07:02

:downtown:
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 16 Νοέμ 2004, 11:52

discoman έγραψε:
iperodigos έγραψε:
discoman έγραψε:
iperodigos έγραψε:ΔΩΣΤΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ 4Χ4 SUV εως 2000κυβικα....

ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΩΣ 2.500 ΚΥΒΙΚΑ

ΩΣ ΤΑ 2000ΚΥΒΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ SUV EINAI TO RAB,KAI TO CRV


ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΑΒΕΡΙΚ 2,3 ΚΑΙ ΤΟ X-TRAIL 2.5 EINAI TA BEST ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ...........................ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΟΔΗΓΕΙΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ....
Δηλαδη αν Το RAV ειχε 2,5 η 2,3 θα ηταν το καλυτερο? Τα κυβικα ειναι η το πακετο ?Πες μου ενα ford Αναλογης αξιας με το LC ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΝΟΩ . 8)


Και βεβαια τα κυβικα ειναι το θεμα στα SUV χωρις αργα!!!!και πιο συνγκεκριμενα η ροπη που εξασφαλιζεται απο πολλα κυβικα...
Το ΡΑΒ Φιλε DISCOMAN επειδη ΧΑΝΕΙ την θεση του ηγετη με τον ερχομο του ΜΑΒΕΡΙΚ 2.3 και κυνδινευει και απο το ΤΟΥΣΟΝ 2.7...............θα κανει την εμφανιση του αργα η γρηγορα με κινητηρα 2.2 η 2.5λιτρα με 170-200 αλογα για να καλυψει την χαμενη διαφορα.......θυμησου την κουβεντα μου αυτην!!!!!!!δεν θα αργησει να γινει!!!!!( ο προφητης μιλησε!!)
ΘΘαθελα να απαντας σε οτι σε ρωτω για να γινεται κουβεντα. Περιμενε συντομα την απαντηση απο Το RAV ερχετε οπως λενε οι πληροφοριες μου νεο rav με κινητηρα vvtli δηλαδη τον κινητηρα που φορα η celica με τα 192 αλογα ατμοσφαιρικα και με κοντες σχεσεις και λιγο πιο μακρυ και πιο ψηλο και με συστηματα απο το LC Νομιζεις οτι μια τετοια εταιρεια θα μεινει απρακτη? Τοτε τα ξαναλεμε .





ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΦΗΤΗΣ!!!!!
ΕΧΩ 100% ΔΙΚΙΟ!!!!
Η ΤΟΓΙΟΤΑ ΕΠΑΘΕ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΜΑΒΕΡΙΚ ΚΑΙ ΤΟΥΣΟΝ ΚΑΙ ΑΟΥΤΛΑΝΤΕΡ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΦΟΒΕΡΟΥ ΤΣΕΡΟΚΥ ΠΟΥ ΗΔΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ 1η ΘΕΣΗ (ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΙΑ)ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΜΕ 192ΑΛΟΓΑ.....ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ DISCOMAN ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ!!!!



Η ΛΥΣΗ (ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΠΡΟΦΗΤΗΣ) ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ Η ΤΟΓΙΟΤΑ ΕΝΑ RAV-XL ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ 150 ΑΛΟΓΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΑΛΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ SUV .....AN KANEI ΔΗΛ. ΤΟ ΤΟ ΜΗΚΟΣ ΤΟΥ 3ΠΟΡΤΟΥ ΑΠΟ 3.80Μ ΣΕ 4.05Μ ΚΑΙ ΤΟΥ 4ΠΟΡΤΟΥ ΑΠΟ 4.20Μ ΣΕ 4.45Μ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΛΟΓΑ...ΘΕΛΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΕΘΟΣ ΑΝΑΛΟΓΟ...
Τελευταία επεξεργασία από iperodigos και 16 Νοέμ 2004, 19:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 16 Νοέμ 2004, 12:58

FORD BRONKO!!!
SUV? H TANK??
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό spz » 16 Νοέμ 2004, 14:23

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ MAV ΟΥΤΕ ΘΩΡΗΚΤΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΟΥΛΑΡΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΤΣΑΡΕΣ :P :P :P :P
Άβαταρ μέλους
spz
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: 20 Αύγ 2003, 10:34
Τοποθεσία: Ν.ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 16 Νοέμ 2004, 16:40

spz έγραψε:ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ MAV ΟΥΤΕ ΘΩΡΗΚΤΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΟΥΛΑΡΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΤΣΑΡΕΣ :P :P :P :P






ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΣ!!!!!
ΠΟΤΕ?????????ΠΟΥ?????????
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 16 Νοέμ 2004, 21:02

discoman έγραψε:
iperodigos έγραψε:
discoman έγραψε:
iperodigos έγραψε:Περιμενε συντομα την απαντηση απο Το RAV ερχετε οπως λενε οι πληροφοριες μου νεο rav με κινητηρα vvtli δηλαδη τον κινητηρα που φορα η celica με τα 192 αλογα ατμοσφαιρικα και με κοντες σχεσεις και λιγο πιο μακρυ και πιο ψηλο και με συστηματα απο το LC Νομιζεις οτι μια τετοια εταιρεια θα μεινει απρακτη? Τοτε τα ξαναλεμε .

Με 18 χλγμ ροπή στις 6800 στρ/λεπτό; !!!!!!!!!!!
Πού πάς ρε Καραβάγγο το φελέκι μου !!!!!!!!
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό discoman » 17 Νοέμ 2004, 08:02

Μια πληροφορια ειπαμε μπορει να ειναι λιγο διαφορετικο και να εχει την ροπη πιο χαμηλα .Ποιος ειναι ο καραβαγκος? τι ειναι το φελεκι? που βγαζει την ροπη το pinin ? :?:
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό discoman » 17 Νοέμ 2004, 08:07

tasos953 έγραψε:
freelanderakias έγραψε:b]Εκτός δρόμου:[/b]

freelander......8
grand vitara...8
pinin..............8
maverick........7
rav................7
x-trail............7
crv................6
hrv................6

[b]Εντός δρόμου:

crv...............8
hrv...............8
rav...............8
maverick......8
x-trail...........8
freelander.....7
pinin.............6,5
grand vitara..6

Εκτός δρόμου; μάλλον εννοείς εκτός ασφάλτου......
Γιατί πραγματικά εκτός δρόμου το Φρηλάντερ...... μάλλον κάπου στο 6 (με τα δικά σου κριτήρια) ανήκει.
Θεωρώ πάντως αδιέξοδη την παραπάνω (χιλιοπαιγμένη) συζήτηση και ψηφοφορία μιας και μάλλον δεν καταλήγει πουθενά μιας και τα κριτήρια του καθενός μας είναι διαφορετικά και οι δυνατότητες των αυτοκινήτων εντός και εκτός εξαρτώνται τόσο δραματικά από διάφορους παράγοντες (πχ λάστιχα) αλλά και κύρια από τον οδηγό που μπορεί να απογειώσει ή και να χαντακώσει οποιοδήποτε αυτοκίνητο. :wink: :wink: :wink:
To grand vitaraδεν ειναι suv. θα επρεπε να το ξερεις
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 17 Νοέμ 2004, 10:51

discoman έγραψε:
tasos953 έγραψε:
freelanderakias έγραψε:b]Εκτός δρόμου:[/b]

freelander......8
grand vitara...8
pinin..............8
maverick........7
rav................7
x-trail............7
crv................6
hrv................6

[b]Εντός δρόμου:

crv...............8
hrv...............8
rav...............8
maverick......8
x-trail...........8
freelander.....7
pinin.............6,5
grand vitara..6

Εκτός δρόμου; μάλλον εννοείς εκτός ασφάλτου......
Γιατί πραγματικά εκτός δρόμου το Φρηλάντερ...... μάλλον κάπου στο 6 (με τα δικά σου κριτήρια) ανήκει.
Θεωρώ πάντως αδιέξοδη την παραπάνω (χιλιοπαιγμένη) συζήτηση και ψηφοφορία μιας και μάλλον δεν καταλήγει πουθενά μιας και τα κριτήρια του καθενός μας είναι διαφορετικά και οι δυνατότητες των αυτοκινήτων εντός και εκτός εξαρτώνται τόσο δραματικά από διάφορους παράγοντες (πχ λάστιχα) αλλά και κύρια από τον οδηγό που μπορεί να απογειώσει ή και να χαντακώσει οποιοδήποτε αυτοκίνητο. :wink: :wink: :wink:
To grand vitaraδεν ειναι suv. θα επρεπε να το ξερεις





Νομιζω οτι το GRANTVITARA ΕΙΝΑΙ SUV με αργα και σασι....ενω το απλο VITARA ειναι καθαρο 4χ4......
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό spz » 17 Νοέμ 2004, 12:20

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.
ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΣΟΒΑΡΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ
ME ΒΑΣΗ ΤΟ 10

RAV=10
RAV=10
RAV=10
RAV=10
RAV=10
RAV=10


Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟ RAV TOY ΒΑΖΩ 10 :wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
spz
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: 20 Αύγ 2003, 10:34
Τοποθεσία: Ν.ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες