Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Λέσχη Land Rover

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Δημιουργία Λέσχης Land Rover

Το δημοψήφισμα λήγει στις 03 Ιαν 2009, 08:05

Και πολύ αργήσαμε!!!
23
82%
Άλλη όρεξη δεν είχαμε !
5
18%
 
Σύνολο ψήφων : 28

Λέσχη Land Rover

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Δεκ 2008, 08:05

H τεράστια επιτυχία της συγκέντρωσης των LR του περασμένου ΣΚ, έδειξε οτι τα LR και είναι πολύ δημοφιλή και πολύ αγαπητά.
Νομίζω ότι με τέτοια δυναμική αλλά και τόσους φίλους - εραστές είναι επιβεβλημένη ανάγκη η δημιουργία ενός Συλλόγου - Club Land Rover στα πρότυπα των συλλόγων γενικότερου προσανατολισμού πχ Λέσχη Εκάλης, Αττικής Λέσχης κτλ κτλ. όπου υπάρχει ο ενεργός πυρήνας (Δ.Σ. ενεργά μέλη) και ετήσιο πρόγραμμα δραστηριοτήτων (εκδρομές, μαζώξεις happenings κτλ).
Μια τέτοια ενέργεια νομίζω ότι θα δώσει νέα ώθηση στην αγαπημένη μας μάρκα και θα συσφίξει τις σχέσεις μεταξύ των τρελαμένων Ιδιοκτητών και φίλων (οι οποιοι για διάφορους λόγους δεν έχουν καταφέρει ακόμα να αποκτήσουν το ποθητό LR).
Τί λέτε ?
Ρίξε την ψήφο σου η γνώμη σου μετράει :
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό ollram » 04 Δεκ 2008, 08:31

........
Τελευταία επεξεργασία από ollram και 04 Δεκ 2008, 08:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
LR3 - TDV6
Άβαταρ μέλους
ollram
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: 10 Μάιος 2006, 14:18

Λέσχη Land Rover

Δημοσίευσηαπό vagelis » 04 Δεκ 2008, 08:32

Σωστος.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό vagelis » 04 Δεκ 2008, 08:33

ollram έγραψε:Ο Moderator ας το μεταφέρει από τωρα στο section "διαξιφισμοί" !

Γιατι; Μια προταση εκανε.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Δεκ 2008, 08:37

ollram έγραψε:........


Τι θέλει να πεί ο καλλιτέχνης ?? :roll:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Re: Λέσχη Land Rover

Δημοσίευσηαπό pantg » 04 Δεκ 2008, 08:52

blackchris έγραψε:H τεράστια επιτυχία της συγκέντρωσης των LR του περασμένου ΣΚ, έδειξε οτι τα LR και είναι πολύ δημοφιλή και πολύ αγαπητά.
Νομίζω ότι με τέτοια δυναμική αλλά και τόσους φίλους - εραστές είναι επιβεβλημένη ανάγκη η δημιουργία ενός Συλλόγου - Club Land Rover στα πρότυπα των συλλόγων γενικότερου προσανατολισμού πχ Λέσχη Εκάλης, Αττικής Λέσχης κτλ κτλ. όπου υπάρχει ο ενεργός πυρήνας (Δ.Σ. ενεργά μέλη) και ετήσιο πρόγραμμα δραστηριοτήτων (εκδρομές, μαζώξεις happenings κτλ).
Μια τέτοια ενέργεια νομίζω ότι θα δώσει νέα ώθηση στην αγαπημένη μας μάρκα και θα συσφίξει τις σχέσεις μεταξύ των τρελαμένων Ιδιοκτητών και φίλων (οι οποιοι για διάφορους λόγους δεν έχουν καταφέρει ακόμα να αποκτήσουν το ποθητό LR).
Τί λέτε ?
Ρίξε την ψήφο σου η γνώμη σου μετράει :


Συνάδελφε τετρακίνητε Blackchris,

η πρότασή σου είναι εξαιρετική.
Μακάρι να βρεθούν άτομα τα οποία θα έχουν την διάθεση να τρέξουν για να δημιουργήσουν κάτι τέτοιο.

Εξ αρχής σου δηλώνω ότι τόσο ο υπογράφων, ως ιδρυτής, αλλά πιστεύω και τα μέλη του υπάρχοντος Συλλόγου (είναι βλέπεις θέμα προσωπικής τους επιλογής και δεν μπορώ να μιλάω εξ ονοματός τους) θα ενώσουμε τις δυνάμεις μας μαζί με όσους θέλουν να το ξεκινήσουμε και να το κάνουμε πραγματικότητα.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Δεκ 2008, 08:55

vagelis έγραψε:
ollram έγραψε:Ο Moderator ας το μεταφέρει από τωρα στο section "διαξιφισμοί" !

Γιατι; Μια προταση εκανε.


Ααααα τώρα κατάλαβα, όπως και κατάλαβα ποιος κρύβεται πίσω απο το nickname ollram ήταν τόση η βιασύνη του που καρφώθηκε, ρε μικρός που είναι ο κόσμος :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Freelander » 04 Δεκ 2008, 09:21

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.
Εξαιρετική ιδέα! Και πολύ άργησε.
Mέλος ελληνικού TataClub
Άβαταρ μέλους
Freelander
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: 06 Δεκ 2004, 13:10
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό crazyghost » 04 Δεκ 2008, 09:51

ELA NA BLEPO KINHSEIS
!!!!
Άβαταρ μέλους
crazyghost
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2008, 15:42
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Re: Λέσχη Land Rover

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Δεκ 2008, 09:58

pantg έγραψε:
blackchris έγραψε:H τεράστια επιτυχία της συγκέντρωσης των LR του περασμένου ΣΚ, έδειξε οτι τα LR και είναι πολύ δημοφιλή και πολύ αγαπητά.
Νομίζω ότι με τέτοια δυναμική αλλά και τόσους φίλους - εραστές είναι επιβεβλημένη ανάγκη η δημιουργία ενός Συλλόγου - Club Land Rover στα πρότυπα των συλλόγων γενικότερου προσανατολισμού πχ Λέσχη Εκάλης, Αττικής Λέσχης κτλ κτλ. όπου υπάρχει ο ενεργός πυρήνας (Δ.Σ. ενεργά μέλη) και ετήσιο πρόγραμμα δραστηριοτήτων (εκδρομές, μαζώξεις happenings κτλ).
Μια τέτοια ενέργεια νομίζω ότι θα δώσει νέα ώθηση στην αγαπημένη μας μάρκα και θα συσφίξει τις σχέσεις μεταξύ των τρελαμένων Ιδιοκτητών και φίλων (οι οποιοι για διάφορους λόγους δεν έχουν καταφέρει ακόμα να αποκτήσουν το ποθητό LR).
Τί λέτε ?
Ρίξε την ψήφο σου η γνώμη σου μετράει :


Συνάδελφε τετρακίνητε Blackchris,

η πρότασή σου είναι εξαιρετική.
Μακάρι να βρεθούν άτομα τα οποία θα έχουν την διάθεση να τρέξουν για να δημιουργήσουν κάτι τέτοιο.

Εξ αρχής σου δηλώνω ότι τόσο ο υπογράφων, ως ιδρυτής, αλλά πιστεύω και τα μέλη του υπάρχοντος Συλλόγου (είναι βλέπεις θέμα προσωπικής τους επιλογής και δεν μπορώ να μιλάω εξ ονοματός τους) θα ενώσουμε τις δυνάμεις μας μαζί με όσους θέλουν να το ξεκινήσουμε και να το κάνουμε πραγματικότητα.

Χαιρετώ


Αγαπητέ Παντελή χαίρομαι που είσαι ανοιχτόμυαλος και δεν μένεις προσκολλημένος σε παρωχημένες ιδέες του παρελθόντος αυτό δείχνει ότι διατηρείς νεανικό φρόνιμα.
Αν η ψηφοφορία δείξει ότι υπάρχει η βούληση και η διάθεση μπορούμε να κάνουμε το όνειρο πραγματικότητα.
Από ότι έδειξε η προχθεσινή συνάντηση (που δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω) υπάρχει ήδη ο πυρήνας των 5- 6 διοργανωτών αλλά και όσων συμμετείχαν με ενθουσιασμό.
Ας περιμένουμε τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας αλλά βλέπω ότι από κάπου ξεπήδησε η σπίθα για να δημιουργηθεί κάτι που πραγματικά αξίζει στον Έλληνα LandRoverα (εκτός από τσίκνα και μπριζολάκια χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι αστειεύομαι).
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό jdelis » 04 Δεκ 2008, 10:49

Πού χάθηκες εσύ, ζεις...; :wave:

Land Rover έχεις ή θα κολήσεις κανένα σήμα στο vitara σου; :haha:
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό ollram » 04 Δεκ 2008, 11:00

blackchris έγραψε:
vagelis έγραψε:
ollram έγραψε:Ο Moderator ας το μεταφέρει από τωρα στο section "διαξιφισμοί" !

Γιατι; Μια προταση εκανε.


Ααααα τώρα κατάλαβα, όπως και κατάλαβα ποιος κρύβεται πίσω απο το nickname ollram ήταν τόση η βιασύνη του που καρφώθηκε, ρε μικρός που είναι ο κόσμος :lol: :lol:




Λάθος έχεις καταλάβει αγαπητέ blackchris. Δεν έπιασες το χιούμορ της στιγμής! :(
LR3 - TDV6
Άβαταρ μέλους
ollram
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: 10 Μάιος 2006, 14:18

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Δεκ 2008, 13:39

jdelis έγραψε:Πού χάθηκες εσύ, ζεις...; :wave:

Land Rover έχεις ή θα κολήσεις κανένα σήμα στο vitara σου; :haha:


Το σήμα της LR το έχω κολλήση στην καρδιά μου για πάντα :lol:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Δεκ 2008, 13:43

ollram έγραψε:
blackchris έγραψε:
vagelis έγραψε:
ollram έγραψε:Ο Moderator ας το μεταφέρει από τωρα στο section "διαξιφισμοί" !

Γιατι; Μια προταση εκανε.


Ααααα τώρα κατάλαβα, όπως και κατάλαβα ποιος κρύβεται πίσω απο το nickname ollram ήταν τόση η βιασύνη του που καρφώθηκε, ρε μικρός που είναι ο κόσμος :lol: :lol:




Λάθος έχεις καταλάβει αγαπητέ blackchris. Δεν έπιασες το χιούμορ της στιγμής! :(


Αγαπητέ μου θυμίζεις μια ατάκα της Νάσιουτζικ απο το Μαμάδες βορείων προαστίων που λέει "και καβάλα να σε πιάσει ο άντρα σου εσύ θα λες μη αγάπη μου δεν είναι αυτό που φαντάζεσαι " :lol:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό vagelis » 04 Δεκ 2008, 13:55

blackchris έγραψε:
jdelis έγραψε:Πού χάθηκες εσύ, ζεις...; :wave:

Land Rover έχεις ή θα κολήσεις κανένα σήμα στο vitara σου; :haha:


Το σήμα της LR το έχω κολλήση στην καρδιά μου για πάντα :lol:

Μα γιαυτο εισαι φιλος μου.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Επόμενο

Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot]. Υπάρχουν 4 επισκέπτες