Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πάμε καλά?!

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό maverickman » 12 Δεκ 2008, 14:33

gtsit έγραψε:
ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ?? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ.
ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΟΜΩΣ ΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ??

.



Δεν ξερω αλλα και δεν ξερω που το πας. :)

μηπως οι ιδιοι? :roll:

μηπως να κανουμε μια αλλη αστυνομια να μας φυλαει απο την αστυνομια ? :shock:

μηπως να τους διαλυσουμε και να μεινουμε ετσι? :shock:

μηπως να παρω την κουρτινα?(θυμηθηκα και ενα ανεκδοτο.

μηπως απλα βιωνω την παλη για να αλλαξει απλα η εξουσια χερια? και σε πιανου χερια θα ερθει? 8) 8) 8) 8)
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 12 Δεκ 2008, 14:38

gtsit έγραψε:Την Δευτέρα το βράδυ υπήρχε 50.000 κόσμος στην διαδήλωση. Δείξανε τα κανάλια πλάνα μήπως από την διαδήλωση?? Από αυτούς πάρα πολλοί μα πάρα πολλοί προξενούσαν καταστροφές και σε μικρομάγαζα. Προσωπικά προσπάθησα κάποιους να τους συγκρατήσω. Ξέρεις τι απάντηση πήρα?? Παιδικές φωνούλες όσο και αν σας φαίνεται απίστευτο (μέχρι και κοριτσάκια) που μου λέγανε "τους μισούμε θα τα διαλύσουμε όλα".
Αυτό σου λέω. Είναι γνήσιο. Είναι αυθόρμητο. Απλά δεν έχει τη στοιχεώδη παιδεία ή έστω ιδεολογία. Ακόμα και οι πάρα πολλοί αναρχικοί που ήταν συγκροτημένοι και οργανωμένοι σε μπλοκ (τα τελευταία 8 χρόνια τώρα όχι μόνο την Δευτέρα) και με κανονικό πανό, είναι υπέρ των επιθέσεων απέναντι στα ΜΑΤ και καταστροφών μόνο σε τράπεζες άντε και σε κυβερνητικά κτίρια (υπουργεία) αλλά όχι υπέρ του να γίνουν ζημιές σε μικρομάγαζα. Ακόμα και αυτοί φωνάζανε ΟΧΙ ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΜΑΓΑΖΑ. ΟΧΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΓΑΜΩΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ. Επικρατούσε ένα κομφούζιο. Ένας πόλεμος κανονικά. Τα δακρυγόνα πέφτανε βροχή. Τρέχαμε. Εγώ τυφλώθηκα από τα δακρυγόνα και δεν έβλεπα μπροστά μου. Άλλοι κλαίγανε. Αυτό σας λέω. Μην ψάχνετε να βρείτε λογικές σε τέτοιες στιγμές. Δυστυχώς εκεί μας φτάσανε με τις πολιτικές τους.
Για την κουκούλα είναι καθαρά θέμα μόδας και θα το δεις σε όποια χώρα και να γίνονται διαδηλώσεις. Λόγω καθαρά της παρακολούθησης με κάμερες.
Επίσης ξέρεις εσύ να μου πεις πόσοι από αυτούς που παρσουσιάζουν ως κουκουλοφόρους προστατεύονται απλώς από τα δακρυγόνα και πόσοι τις φοράνε απλά για να τις φοράνε?? Είναι πολύ μπερδεμένα τα πράγματα.
Γινότανε πλιάτσικο στα μαγαζιά από μετανάστες. Άλλοι εξαθλιωμένοι αυτοί. Όταν με τις πολιτικές σου δημιουργείς ορδές εξαθλιωμένων βασανισμένων στα τμήματα κλτπ τι περιμένεις να γίνει μετά??
Το κακό είναι πως μέσα σε αυτό το κομφούζιο βγήκαν και οι παρακρατικοί στους δρόμους με την μορφή των αγανακτισμένων πολιτών.
Οι καταστηματάρχες που απλώς θέλανε να υπερσπιστούν τις περιουσίες ανοίγανε διάλογο με τα παιδιά που καταστρέφανε και τους αφήνανε ήσυχους. Σας λέω γίνονται πολλά απλά δεν τα λένε. Δεν έχω κανένα λόγο να πω ψέματα. Στο λόγο της

ιμής μου.



ποιος γονιος ειναι αυτος που βαζει τα μικρα παιδια μπροστα για να εξυπηρετησει τα δικα του συμφεροντα?

ποιος σωφρων νους παιδιου σπαζει την βιτρινα μαγαζιου της οικογενειακης επιχειρησης ?

[b]Κ Α Ν Ε Ν Α Σ [/b] :x

Και πες τώρα σε παρακαλώ εάν αυτή η λογική δεν θα οδηγήσει σε μια εμφύλια συρραξη μεταξύ των φιλήσυχων και των εξαγριωμένων? Τότε να δω ποιοι θα μιλάν ποιοι θα λουφάζουν και ποιοι θα τρέχουν στις [color=orange]εξορίες μεσα σε δωματια πολυτελων ξενοδοχειων εξωτερικου....[/color]
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό gtsit » 12 Δεκ 2008, 15:17

maverickman έγραψε:
gtsit έγραψε:
ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ?? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ.
ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΟΜΩΣ ΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ??

.



Δεν ξερω αλλα και δεν ξερω που το πας. :)

μηπως οι ιδιοι? :roll:

μηπως να κανουμε μια αλλη αστυνομια να μας φυλαει απο την αστυνομια ? :shock:

μηπως να τους διαλυσουμε και να μεινουμε ετσι? :shock:

μηπως να παρω την κουρτινα?(θυμηθηκα και ενα ανεκδοτο.

μηπως απλα βιωνω την παλη για να αλλαξει απλα η εξουσια χερια? και σε πιανου χερια θα ερθει? 8) 8) 8) 8)


Ε τι να σου κάνω τώρα μου λες?? Ρωτάω κάτι και μου απαντάς με ερώτηση. Πάρε λοιπόν απάντηση.
ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ.
ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ:
ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ) στη ερωτησή μου ένας απλός άνθρωπος και χωρίς ιδιαίτερη σκέψη θα απαντούσε (μου κάνει τεράστια εντύπωση που κανένας σας δεν το είπε, κάτι δείχνει αυτό) Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ.

ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΚΥΡΙΟΙ. ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΡΧΕΣ (ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΤΛΠ) ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ, ΤΟΤΕ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΗ ΠΩ ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.

ΠΟΤΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΗΚΕ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΑ ΦΟΝΟ?

ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΜΙΛΑΜΕ? ΤΟΥ ΚΟΥΓΙΑ?ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΜΑΣΤΕ

ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΛΑΘΟΣ???
Μήπως είναι robot προγραμματισμένα να κάνουν πάντα αυτό που πρέπει??
ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ. ΠΟΤΕ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΕΧΕΙ ΤΙΜΩΡΗΣΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ¨ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ" ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ???

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΑΠΟ ΤΑ "ΛΑΘΗ" ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ?

ΑΝ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΝΑ "ΛΑΘΟΣ" ΤΕΤΟΙΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ???

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΕΔΩ ΓΕΛΑΝΕ.......
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό maverickman » 12 Δεκ 2008, 15:38

gtsit έγραψε:

ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΚΥΡΙΟΙ. ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΡΧΕΣ (ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΤΛΠ) ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ, ΤΟΤΕ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΗ ΠΩ ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.

.



συμφωνω απολυτα αλλα οταν διαφωνείς με τρόπο αντιδημοκρατικό γινεσαι και ο ιδιος μερος του καρκινώματος.....
Τελευταία επεξεργασία από maverickman και 13 Δεκ 2008, 10:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό mytilini » 13 Δεκ 2008, 10:39

Και για να συνεχίσω "προβοκατόρικα" και "μικροκομματικά":οι "δείχτουλες" κουκουλοφόροι της Κατοχής είχαν την ακόλουθη πορεία:πολλοί από αυτούς εκτελέστηκαν μετά τη λεγόμενη Απελευθέρωση είτε από τα "λαϊκά δικαστήρια" του Ε.Λ.Α.Σ. είτε από τα στρατοδικεία/δικαστήρια δωσιλόγων.Πολλοί έφυγαν με τους εργοδότες/προστάτες τους στη Γερμανία.Οι περισσότεροι όμως ενσωματώθηκαν στο μεταπολεμικό σύστημα εξαργυρώνοντας την προδοσία τους πουλώντας "εθνικοφροσύνη".Αλήθεια, τι απέγιναν οι διαδηλωτές/καταληψίες του 1990-1992 (νόμος Κοντογιαννόπουλου);Πλήρης ενσωμάτωση στο "σύστημα" είναι ήδη "στελέχη βολεμένα"(μη μου ζητήσετε παράδειγμα, τον ξέρετε).
ΕΡΩΤΗΣΙΣ:ακρίβεια;ναι-ανεργία;ναι-θολές προοπτικές;ναι.Πώς λοιπόν γίνεται υπό τις παραπάνω προϋποθέσεις να είναι οι καφετέριες γεμάτες κατά τις παραγωγικές ώρες; Γιατί απασχολούνται νόμιμα ή παράνομα αλλοδαποί στην Ελλάδα;Περισσεύουν θέσεις εργασίας υπό τα παραπάνω;Γιατί ενώ δεν έχουμε λεφτά αλλάζουμε μοντέλο κινητού σαν τα πουκάμισα;Γιατί ενώ το μηνιαίο εισόδημά μας είναι των "700,00 €" εμείς αγοράζουμε ROLEX που το φθηνότερο έχει 3.000,00 €;Και επειδή καλή η κριτική εκ του ασφαλούς καιρός είναι να δούμε "τι πρέπει να γίνει".Δεν νομίζετε;Να θυμίσω ότι παραδοσιακά το "σύστημα" πονάει στον γκισέ (για όσους το καταλαβαίνουν...)
mytilini
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2004, 06:32
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό maverickman » 13 Δεκ 2008, 10:56

τι φταιει?
Το τηλεοπτικο lifε style. Η ελειψη παιδειας. Η νοοτροπια σουπερ μαρκετ σε ολη μας την ζωη.Να παρω και αυτο και το αλλο. να παρω το καλυτερο να πεταξω το παλιο.
Μιλανε για μειωση του αποτυπωματος ανθρακα του καθενα απο εμας αλλα δεν λενε πχ ποσο co2 παραγεται για μια tft τηλεοραση που θα την πεταξεις σε 5 χρονια οταν θα βγει η καλυτερη της που θα ειναι και πιο φτηνη.Γιατι?
Μα γιατι ετσι συντηρείς της :wink: το cash flow της κατασκευάστριας του διανομέα και του μεταπωλητή.
θελω να πω πολλα αλλα ο χρονος πιεζει για να δω το απογευμα εαν μπορεσω να τα καταφερω
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό kyr » 13 Δεκ 2008, 13:25

Παρένθεση Θεσ/κης:

ΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ-ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΑ , ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΤΙΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ ?
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΝΟΜΑΡΧΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ?
ΣΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΙ ΗΤΑΝ. ΤΙΣ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΙ.
Ή ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΜΕΝΟΙ ?

Στο ίδιο αόρατο στυλ και η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ. Επιβεβαιώθηκε πως η δουλειά της είναι ΜΟΝΟ να δίνει κλήσεις.

:evil:
Χρήστος Κυριακόπουλος
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mytilini » 13 Δεκ 2008, 18:01

kyr έγραψε:Παρένθεση Θεσ/κης:

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΝΟΜΑΡΧΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ?




Μα, έκαναν στρουκτουραλιστική ανάλυση :lol: :lol: :lol:
mytilini
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2004, 06:32
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 13 Δεκ 2008, 18:30

kyr έγραψε:Παρένθεση Θεσ/κης:

ΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ-ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΑ , ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΤΙΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ ?
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΝΟΜΑΡΧΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ?
ΣΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΙ ΗΤΑΝ. ΤΙΣ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΙ.
Ή ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΜΕΝΟΙ ?

Στο ίδιο αόρατο στυλ και η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ. Επιβεβαιώθηκε πως η δουλειά της είναι ΜΟΝΟ να δίνει κλήσεις.

:evil:



να ρωτησω και εγω πονηρα σκεπτομενος γιατι καηκανε τα αυτοκινητα διπλα απο το μπλε gimny και οχι αυτο??? :twisted: :twisted: :twisted:
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό kyr » 15 Δεκ 2008, 12:56

Γύρω απο το μπλέ jimny έγινε ένας μικρός πόλεμος με πέτρες , μολότωφ , καδρόνια , δακρυγόνα , καμμένοι κάδοι , και όμως δεν έπαθε το παραμικρό :shock:

Να πεις πως έχω και φαρδύ κώλο...
Χρήστος Κυριακόπουλος
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό firelord » 15 Δεκ 2008, 13:50

you provide the pictures, I will provide the war, ελεγε ο γνωστος εφημεριδαρχης Hearst στο δημοσιογραφο Frederick Remington...


http://kennysideshow.blogspot.com/2008/ ... haped.html
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό ZooL » 16 Δεκ 2008, 00:31

firelord έγραψε:you provide the pictures, I will provide the war, ελεγε ο γνωστος εφημεριδαρχης Hearst στο δημοσιογραφο Frederick Remington...

http://kennysideshow.blogspot.com/2008/ ... haped.html

...ψιλά γράμματα :(

Χ.

'08 Jeep Wrangler JK Unlimited V6 3.8lt

_____

JPForum.gr
- το Ελληνικό Jeep forum
Άβαταρ μέλους
ZooL
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 628
Εγγραφή: 16 Φεβ 2007, 16:06

Δημοσίευσηαπό landcruiserJ120 » 16 Δεκ 2008, 22:47

..Εικόνα
Εικόνα


ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ 10-12-2008
Άβαταρ μέλους
landcruiserJ120
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 21 Αύγ 2008, 09:31
Τοποθεσία: ΕΔΕΣΣΑ

Re: Καλα τα λετε ΑΛΛΑ.....

Δημοσίευσηαπό Mauragoritis » 22 Ιαν 2009, 21:42

[quote="nikglock17"]Παιδες καλα τα λετε ,αλλα τι χρωσταει ενας εργαζομενος ,στην προκειμενη περιπτωση ο ειδικος φρουρος ,να τα ακουσει και απο πανω?Και εγω αστυνομικος ειμαι και εγω αμα μου ερχονταν 50 ατομα ή και 10 ή και 5 το ιδιο θα εκανα.Για βαλτε λιγο σας παρακαλω τον εαυτο σας στη θεση αυτου του ανθρωπου.Οι περισσοτεροι εχετε παει στρατιωτες και ξερετε.Τωρα με τα αν ιστορια δεν χτιζεται.Δεν παω στο πολιτικο μερος δεν με ενδιαφερει αλλα μην λεμε τωρα οτι μας συμφερει.Ειναι πολυ ευκολο να ζητας το καφαλι καποιου επι πινακι.Αμα ομως συμβει σε σενα ???Τι κανεις τοτε??Το μονο του σφαλμα ειναι να τους ελεγε "μαγκες καυτετο εμενα μην με πειραξετε"Τωρα τα προβληματα της κοινωνιας τα ξερουν και οι αστυνομικοι αλλωστε μελη αυτης διαλυμενης κοινωνιας ειναι .Ελπιζω να μην αποτελεσει σημειο εριδος η απαντηση μου.

Αυτές τις παπαριές σας είπανε να λέτε;Πρώτον όλοι είδαμε το βιντεάκι.Δέν υπήρχε εξαγριωμένο πλήθος κοντά στους συναδέλφους σου.Δεύτερον αν πραγματικά το εννοείς οτι άν σε απειλούσανε ακόμα και 5 πιτσιρικάδες θα πυροβολούσες, τότε τράβα ψόφα.Κ εσύ τα ίδια σκατά είσαι.Δέν σκοτώνεις έτσι φίλε.Και ειδικά νέα παιδιά.Μην πάτε να βγάλετε λάδι τον ψυχάκια.Τα παραδείγματα για συναδέλφους σου που σκοτώνουν χωρίς λόγο και δέν τους κάνουν τίποτα είναι πολλά.Είσαστε η χειρότερη κλίκα που μαστίζει την κοινωνία μας μετά τους πολιτικούς.Καί για να σε προλάβω εσένα και όποιον άλλο σκεφτεί πως είμαι ακόμα ένας πιτσιρικάς-κωλόπαιδο απο κατεστραμένη οικογένεια, ο πατέρας μου είναι απόστρατος του σώματος και έχω αρκετούς φίλους στην ασφάλεια και στο μεταγωγών.
Θα μπορούσα να γράφω για ώρες αλλά δέν αξίζει τον κόπο.
Άβαταρ μέλους
Mauragoritis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 17 Ιαν 2009, 04:16
Τοποθεσία: Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες