Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

προσωρινό ημερολογιο Αγωνων 4Χ4 2016

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

Re: προσωρινό ημερολογιο Αγωνων 4Χ4 2016

Δημοσίευσηαπό fokion » 04 Φεβ 2016, 13:46

Ακριβως αυτο. Οποιος Θλει να παει στο Pindos πρεπει να "ξεχασει" τον αγωνα στην Ευβοια και το αντιστροφο.
Και δεν ειναι βεβαια και το μονο "προβλημα" του προγραμματος...

Αλλα who cares τι πιστευω εγω...
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: προσωρινό ημερολογιο Αγωνων 4Χ4 2016

Δημοσίευσηαπό superspy » 04 Φεβ 2016, 15:32

Στο αρχικό ημερολόγιο Fokion (που ανέβασες στο πρώτο ποστ) όπου αναφερόνταν ημερομηνίες που είχαν επιλέξει λέσχες, ο Οκτώβριος ήταν κενός

https://time2rally.files.wordpress.com/ ... _22_12.pdf


Μετα....... αλλαξαν γνώμη...

Είναι αυτή η σταθερότητα που μας βοηθά σαν λαός να πάμε μπροστά ;-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: προσωρινό ημερολογιο Αγωνων 4Χ4 2016

Δημοσίευσηαπό fokion » 04 Φεβ 2016, 16:05

Μα... βαση της ανακoινωσης της ΟΜΑΕ προς τους οργανωτες WT ακομα και στη... πεμπτη εκδοχη του (!!!! αν ερμηνευω σωστα το V5 του ονοματος του αρχειου) αυτο ΠΑΝΤΑ ηταν το προγραμμα με οτι ημερομηνιες ειχαν επιλεξει οι οργανωτες...

Κι αυτο κατα την γνωμη μου ηταν το λαθος. ΔΕΝ επρεπε να αναρτηθει ΔΗΜΟΣΙΑ το εκατοτε προσωρινο προγραμμα.

Η.... (τοτε) μονομελής Επιτροπή 4χ4 - (προς Θεου δε θελω να θιξω τον Παναγιωτη, χιουμοριστικά και με ολη τη καλη προθεση τον λεω ετσι) θα επρεπε να κυκλοφωρει με οποιο τροπο εκρινε προσφορο και για την ευρυθμη "τακτοποιηση" του, το εκαστοτε προγραμμα, κατ' αρχην με την λογική του First Come First Served περαν προφανως και αλλων αξιολογήσεων...

Αλλα τι να πρωτοπρολαβαινε μονος του...
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: προσωρινό ημερολογιο Αγωνων 4Χ4 2016

Δημοσίευσηαπό superspy » 04 Φεβ 2016, 17:14

fokion έγραψε:Μα... βαση της ανακoινωσης της ΟΜΑΕ προς τους οργανωτες WT ακομα και στη... πεμπτη εκδοχη του (!!!! αν ερμηνευω σωστα το V5 του ονοματος του αρχειου) αυτο ΠΑΝΤΑ ηταν το προγραμμα με οτι ημερομηνιες ειχαν επιλεξει οι οργανωτες...



Αυτό είπα και γώ, καποιοι αποφάσισαν να αλλάξουν ημερομηνία.
Ρίξε μια ματιά στο πρώτο πρόγραμμα και στο υπάρχον.

Version 1
Εικόνα


Version X
Εικόνα



Version 1 & Version X
Εικόνα







fokion έγραψε:...
Η.... (τοτε) μονομελής Επιτροπή 4χ4 - (προς Θεου δε θελω να θιξω τον Παναγιωτη, χιουμοριστικά και με ολη τη καλη προθεση τον λεω ετσι) ...


Δεν έγινε απο καμιά επιτροπή αυτό - έστω και μονομελή. Απο την διεύθυνση έγινε.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: προσωρινό ημερολογιο Αγωνων 4Χ4 2016

Δημοσίευσηαπό fokion » 04 Φεβ 2016, 17:48

Τα εχω αποθυκευμενα οσα τελος παντως προλαβα - μου λειπουν ισως κανα δυο :D .

Σπυρο οπως ειπα - ισως βεβαια να μη το ειπα και καλα, αλλα ηταν κυριως με αισθημα καλοπροαιρετου χιουμορ.
Γνωριζω απο πρωτο χερι το συμβουλευτικό ρολο του Παναγιωτη εκεινη την εποχη - ηταν παρόν εξαλου.
Αλλα ας μην επεκταθουμε σε αυτο δεν εχει κανενα απολυτως νοημα.

Ας κρατησουμε την ταπεινη μου αποψη οτι ο χειρισμός του θεματος ηταν λαθος. Ειχες πει και συ οτι καποιες εκδόσεις δεν ηταν καν πληρης - για πιο λογο ομως αφου μια εκ των λεσχων του Εβρου δηλωσε - στην ανακοινωση αλλαγης της ημερομινιας τους - οτι ειχαν ζητησει την οποια ημερομηνια εγκαιρως, δηλ εως τελη οκτωβριου που ηταν το περιθωριο να ζητηθουν ημερομηνιες αν δεν κανω λαθος. Δεν εμφανιστικε στην πρωτη αλλα σε μεταγενεστερη και λιγες μερες μετα που το ανεφερες στο παρόν νημα αν επίσεις δεν κανω λαθος

Ασε δε που ακομα και αυτο το "πιο τελευταιο" εχει ηδη μια αλλαγη - Κατα δηλωση του οργανωτη του σε εμενα αποσυρει τον αγωνα του (WT.)
Επετρεψε μου ομως να μην δηλωσω το ποιος δημοσια καθοτι θεωρω οτι δεν εχω καμια τετοια αρμοδιοτητα.
Αν θες σε pm πολυ ευχαριστως
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες

cron