Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

4x4 TRAIL Κυρ 26

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

Δημοσίευσηαπό superspy » 22 Οκτ 2003, 11:29

Συνονόματε, Σπύρο
Σαφώς είμαστε καλοπροαίρετοι, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι ούτε δείγμα δελτίου τύπου δεν έχουμε δει και αν ακόμη θέλουμε να αυτοσχεδιάσουμε, στο site της λέσχης δεν υπάρχει η παραμικρή ουσιαστική πληροφορία!

Άσε το καλάμι λοιπόν εκτός συζήτησης γιατί δεν υπάρχει. Πώς να πληροφορήσουμε υπεύθυνα τα μέλη μας, όταν δεν ξέρουμε και εμείς τίποτα;
Μήπως πρέπει να παίρνω τους λεσχιάρχες από το χεράκι;
Όπως έχεις καταλάβει, το site διατηρήται από την καλή θέληση, την αγάπη για την φύση και την μεγάλη θυσία άπειρων προσωπικών ωρών, αρκετών απο εμάς, σε βάρος πολλές φορές της κανονικής εργασίας μας. Δεν είναι δυνατόν να «βγάζουμε το φίδι από την τρύπα» για ανύπαρκτα γραφεία τύπου, όσο καλή θέληση και να υπάρχει!

Ποιος θα απαντήσει υπεύθυνα στον M38a1; Πόσο είναι η συμμετοχή; Να το ρίξουμε κορώνα – γράμματα;

Εκτιμώ ότι θα πρέπει να υπάρχουν βελτιώσεις, άλλα πρέπει να πιέσουμε με όλους τους τρόπους για την επίσπευση αυτών.
Σπύρος
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό max » 22 Οκτ 2003, 11:48

Και που να σας πω, πως είχα την εντύπωση ότι το Trail θα είναι διήμερο και όχι μόνο την Κυριακή. Αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ γιατί μου είχε κολλήσει αυτή ή ιδέα.

cc. Να κάνουμε εξέδρα για τον Φοίβο M38a1

Max :shock:
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Δημοσίευσηαπό spiros » 22 Οκτ 2003, 11:50

Η λεσχη ειναι ανοιχτη μονο Δευτερες. Για οτιδηποτε αλλο θελετε να ρωτησετε παρτε τον Α. Αποστολιδη στο 6972425999. Δεν υπαρχει λογος να επαναλαμβανεσαι. Σου ειπα για το site της λεσχης εχεις δικιο. Και αυτο ενας ανθρωπος που χανει ωρες απο την οικογενεια του και την δουλεια του το φτιαχνει. Και την πιστα αυτη την στιγμη που μιλαμε καποιοι την φτιαχνουν που και αυτοι την δουλεια τους εχουν αφησει. Λοιπον;
Και εξαλλου δεν ζητησε κανενας ευθυνη απο το off-road για το αν ενημερωνει καλα η οχι τα μελη του για το trail, αν καταλαβα καλα.
Τελος το καλαμι το ειπα γιατι ξαφνικα εχω την αισθηση οτι αρχισατε να αισθανεστε εξουσια. Και σου εγραψα και συγκεκριμενα παραδειγματα. Μακαρι να εχω αδικο.
Σπυρος
spiros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 12 Δεκ 2002, 08:54

Δημοσίευσηαπό spiros » 22 Οκτ 2003, 11:56

superspy έγραψε:
Εκτιμώ ότι θα πρέπει να υπάρχουν βελτιώσεις, άλλα πρέπει να πιέσουμε με όλους τους τρόπους για την επίσπευση αυτών.
Σπύρος


Σπυρο ναι και να πιεζετε αλλα και να βοηθησετε οπως μπορειτε!
Οχι μονο γκρινια!
spiros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 12 Δεκ 2002, 08:54

Δημοσίευσηαπό aapo » 22 Οκτ 2003, 18:17

Φίλοι μου σας παρακολουθώ αρκετό καιρό και νομίζω ότι σας γνωρίζω αρκετά καλά .Δεν έχω απαντήσει και σχολιάσει τίποτα από όσα γράφετε αλλά με αφορμή τα σχόλια σας σχετικά με το 15ο TRIAL της Λέσχης 4χ4 Εκάλη θα προσπαθήσω να λύσω όλες σας τις απορίες.

SUPERSPY Σε γενικές γραμμές στο θέμα ενημέρωση συμφωνούμε . Όλοι όσοι κάνουν OFF ROAD από αγάπη και όχι από ΣΥΜΦΕΡΟΝ είναι και θα είναι καλοπροαίρετοι . Στο site της λέσχης υπάρχει το πρόγραμμα για το 2003 και υπάρχει και τηλέφωνο επικοινωνίας για πληροφορίες.

METAL AXE Το τηλέφωνό μου για όποια πληροφορία και βοή θεια θέλεις/ετε
Είναι 6972425999

M38al Κόστος συμμετοχής 60 και 75 EURO μέλη και μη. Κόστος αγωνιστικής αδείας 15

Max Όσοι θέλουν να λάβουν μέρος 0830-1030 στην γραμματεία PISTA TERRADURA Mαζί τους να έχουν άδεια οδήγησης και κυκλοφορίας επίσης και κράνος. Θεατές στις 1030.


Προσεχείς εκδηλώσεις αγώνας ENDURO ΣΤΙΣ 22-23 Νοεμβρίου περισσότερα αργότερα.
Εκδρομή στην Λίμνη Πλαστήρα 8-9 Νοεμβρίου. Κόστος συμμετοχής 130 EURO το ζευγάρι. Περιλαμβάνει μία διανυκτέρευση και τρία γεύματα.

Σάββατο 25/9 1200 με 1400 σας περιμένω στην πίστα να γνωριστούμε
Αλέκος Αποστολίδης.
aapo
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 290
Εγγραφή: 14 Οκτ 2003, 17:05
Τοποθεσία: Αγιος Στέφανος

Δημοσίευσηαπό xontros » 23 Οκτ 2003, 16:43

aapo έγραψε:Σάββατο 25/9 1200 με 1400 σας περιμένω στην πίστα να γνωριστούμε

Φίλε Αλέκο,
Μπράβο για τις απαντήσεις σου στις απορίες των συνforumίστων και συγχαρητήρια για τις την πρωτοβουλία της συνάντησης, αλλά ίσως να μην είναι το καλύτερο Σάββατο αφού πολλοί θα το κάνουν τετραήμερο. Μήπως το επόμενο είναι προτιμότερο?
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό Arouraios » 23 Οκτ 2003, 17:59

Εγώ δεν θα φύγω για τετραήμερο :cry: :cry: :cry: :cry:

Ευτυχώς που είναι και ο αγώνας για να πάω :lol:

Μην πω ότι σκέφτομαι και να συμετάσχω
:wink:
Αστεία κάνω .

Και για όποιον θα καυλώ...ει από τον αγώνα συνηστώ το 4χ4Evolution2

Άριστο game για 4χ4
Άβαταρ μέλους
Arouraios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 01 Αύγ 2003, 12:43
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό chriska » 23 Οκτ 2003, 18:30

superspy έγραψε:Μην ξεχνάμε ότι το σήμα το έδωσε ο pino απλώς για προσφορά....
Το σήμα αυτό αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία του off-road.gr και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί χωρίς προηγούμενη σχετική άδεια

Το off-road.gr, έχει σχεδιάσει, μπλουζάκια, καπέλα και κούπες και σύντομα θα μπορείτε να τα προμηθευτείτε από το site

Φιλικά
Superspy

Σπύρο,
Σχετικά με το trail της Κυριακής τι θα γίνει με την συνάντηση των άγνωστων μελών του forum?
Μια καλή ιδέα είναι αυτά τα αυτοκόλλητα που είχες στο experience.
Τα μπλουζάκια πότε θα είναι έτοιμα?
Περιμένω απάντηση.
chriska
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό aapo » 23 Οκτ 2003, 19:58

Δυστυχώς τήν άλλη εβδομάδα δέν μπορώ. Οσοι μπορόυν θά είμαι εκεί Σάββατο 12-14 καί τήν Κυριακή όλη μέρα.
aapo
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 290
Εγγραφή: 14 Οκτ 2003, 17:05
Τοποθεσία: Αγιος Στέφανος

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 23 Οκτ 2003, 20:16

aapo έγραψε:Δυστυχώς τήν άλλη εβδομάδα δέν μπορώ. Οσοι μπορόυν θά είμαι εκεί Σάββατο 12-14 καί τήν Κυριακή όλη μέρα.

Ίσως είναι καλή ιδέα να μαζευτούμε στην πίστα μια Κυριακή μέσα στο Νοέμβριο να τα πούμε από κοντά όλοι μιας και υποθέτω ότι θα λείπουν αρκετοί (μέσα σ' αυτούς και εγώ :( :( :( ) αυτή την Κυριακή λόγω τετραημέρου και φυσικά να παίξουμε και λίγο...
Πάντως σας εύχομαι να περάσετε καλά :evil: :evil: :evil: και να διασκεδάσετε ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΟ ΦΙΛΟ M38A1 :P :P :P
Πάνω τους Φοίβο...
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό max » 24 Οκτ 2003, 08:34

Άντε να μαζευτούμε και να ορίσουμε πως θα συναντηθούμε.
Εγώ θα είμαι εκεί.

Όσο για την ιδέα του Metal axe δεν είναι καθόλου κακή να συναντηθούμε στην πίστα μια Κυριακή.

Πάντως από το άλλο ΣΚ κάτι πρέπει να κανονίσουμε γιατί σηκώνω το GV την άλλη εβδομάδα και θέλω να το δοκιμάσω.

MAX (Σπύρος)
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Οκτ 2003, 11:51

Chriska, την Κυριακή θα είμαι στην πίστα και θα έχω και την σημαία μαζί. Οπότε σίγουρα θα μπορέσουμε να την δούνε τα νέα μέλη και να τα πούμε απο κοντά!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό friar » 26 Οκτ 2003, 19:16

Επεράσαμε όμορφα, όμορφα, όμορφα.....

Μ38Α1 καλώς όρισες και μπράβο για την εμφάνιση και την προσπάθεια.

Χαρακτηριστικό αυτού του αγώνα ήταν η σκόνη στη θέση της λάσπης η όμορφη απαλή λιακάδα και η απρόσκοπτη διεξαγωγή του..

Τα εμπόδια αρκετά δύσκολα καπέλωσαν ακόμα και τα τέρατα του Σπύρου Δουκέρη και του Μάνου Βορδοναράκη, που ομολογουμένως απέσπασαν άλλη μία φορά τον θαυμασμό όλων μας χωρίς όμως να καταλάβουν και τίς ανάλογες θέσεις.

Οι ζημιές αρκετές πλήν όμως μικρές, και πάλι με αιτία τον ενθουσιασμό μας οδήγησαν σε τέσσερεις εγκαταλείψεις.

Ο ενθουσιώδης γιατρός μας Χρήστος Χρήστου επέδειξε χειρουργική λεπτότητα (αν και ακτινολόγος) και έφερε το Cherokee δεύτερο μετά τον αλάνθαστο Γιώργο Αναστασάτο στο ιδιοκατασκεύασμα Samurai 2CV με τον Κωνσταντίνο Τσιρίκο και το γυαλιστερό Pajero να κλείνει την τριάδα στα μακρυά.

Η έκπληξη ήταν στα κοντά με τα φαβορί του αγώνα να ξεπερνιούνται σιωπηρά από τα μέλη του "Sakatis Team" που έκαναν το πρωτόγνωρο 1-2-3, φέρνοντας με αυτή τη σειρά τα Playmobil, Rubicon, και Yahoo στην κορυφή και ακόμα το γιορτάζουν σε παρακείμενη ταβέρνα.
friar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2002, 18:43
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 26 Οκτ 2003, 20:07

Πρώτη για το Lego... :D
Πρώτη για τον friar... :lol:
Και μάλλον πρώτη για το Forum... :twisted:

BRAVO :lol: friar και εις ανώτερα...

Bravo Σταύρο. Σου το χρώσταγε... :wink:

Bravo Γιάννη για την εκπληκτική άνοδο... 8)

ΥΓ. Στα δικά μας; Σήκωμα, διπλα ψαλίδια και ημιαξόνια :? δεν τα πηγαίνουν καλά. Η μετάδοση κανει clink, clink :cry: που λέει και ο friar και ήταν μάλλον το πέσιμο της αυλαίας για το τρεχαντήρι όσον αφορά τα trial :( . Είδομεν.
Tetrakinisi
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 15 επισκέπτες

cron