Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Εσείς, το μοτοσακό σας και το πιο "τρελό τουμπίδι"

Συζητήσεις, tips, συμβουλές και άλλα!

Re: Τουμπίδι!

Δημοσίευσηαπό geco » 18 Μάιος 2005, 13:49

Quadmaniac έγραψε:Όταν είναι να βγείτε βόλτα κάπου πρέπει να μας το λέτε από πρίν σε όλους για να έχουμε το νού μας.

Πλάκα κάνω. Περαστικά


Ευχαριστώ ! Θα ειδοποιώ να κάνετε στην άκρη !

Εδώ κολλάει και ανεκδοτάκι :

Πηγαίνει κάποιος το αυτοκίνητο στο συνεργείο γιά να του φτιάξουν τα φρένα.
Όταν πάει να το παραλάβει, του λέει ο μηχανικός : " Κοίτα, με τα φρένα σου δεν κατάφερα σπουδαία πράγματα. Σου δυνάμωσα όμως ... την κόρνα!!!
(Εναλλακτικές λύσεις, ευελιξία κλπ! Εεε?)

Από ότι καταλαβαίνεις κάθομαι μπροστά στο υπολογιστή!
Δεν πας πολύ μακρυά με τις πατερίτσες!

Πλάκα ευπρόσδεκτη ! Αν πάρουμε τον εαυτό μας πολύ στα σοβαρά θα καταντήσουμε ψωνάρες!
Γράψτε και καμμιά τούμπα όμως ! Δεν μπορεί να μην πέφτετε, είναι αδύνατον ! Η βαρύτης βλέπετε!

Άντε ντέ !
Βέβαια κάποιους η βαρύτης τους τραβάει πιό πολύ από άλλους
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Re: Τουμπίδι!

Δημοσίευσηαπό Berg » 18 Μάιος 2005, 13:51

geco έγραψε:Και επανέρχομαι στην Κυριακή όπου λίγο μετά το συμβάν που περιέγραψα, χαθήκαμε και ο Καρώνης έκανε μιά ξεγυρισμένη "μετωπική" με τον γυιό του που γύριζε πίσω με φόρα, να μας βρεί !
Τα μηχανάκια ψιλοκουβάρι, οι αναβάτες στο χαντάκι, ο μικρός να μην μπορεί να ανασάνει, γιά λίγο, να πονάει στον αγκώνα και εμείς με τα μαλλιά όρθια!!!
Τέλος στο "Παναρκαδικό" γιά ακτινογραφίες ! Ευτυχώς διαπιστώθηκαν μόνο στουμπήγματα, όχι κατάγματα και όλοι στα σπίτια μας!
Τώρα εγώ με πατερίτσες, ξανά, το πόδι ψηλά, πόνο κλπ !


Ρε Γιώργο πας να μιμηθείς Ψωμό :oops: και Doc :oops: μου φαίνεται.

Για Πήλιο βλέπεις φως :?: :?:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τουμπίδι!

Δημοσίευσηαπό geco » 18 Μάιος 2005, 14:06

THANOS_KTM έγραψε:
Quadmaniac έγραψε:Όταν είναι να βγείτε βόλτα κάπου πρέπει να μας το λέτε από πρίν σε όλους για να έχουμε το νού μας.

Πλάκα κάνω. Περαστικά


:lol: :lol: :lol: ...και εγώ το ίδιο ήθελα να γράψω και με πρόλαβες :P

By the way......... πρέπει να είναι ωραίο πράγμα να πηγαίνεις εντουροβόλτα με το παιδί σου εεεε geco :wink:


Ρε σεις, πολύ εύκολα τρομάζετε !

Και πού να τα πώ όλα !!!

Νομίζετε ότι τόσα χρόνια, η ζωή μου, είναι στρωμένη με ροδοπέταλλα ?

Ιδιαίτερα αφού κυκλοφορώ καθημερινά με μηχανάκια ! Και διασκεδάζω με αυτά και το Σαββατοκύριακο?

Η βόλτα με τα παιδιά είναι ωραία αλλά έχεις μεγαλύτερη έννοια μην πέσουνε , μην χαθούνε, μη χτυπήσουνε, τι θα πείς στην μάνα τους όταν γυρίσεις και τέτοια διάφορα ! Καλά είναι πάντως !
Αν παραμείνεις αρκετά "παιδί" ώστε να καβαλάς μηχανάκια και σε μεγαλύτερη ηλικία, είναι ωραία !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Re: Τουμπίδι!

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 18 Μάιος 2005, 14:31

geco έγραψε:
Η βόλτα με τα παιδιά είναι ωραία αλλά έχεις μεγαλύτερη έννοια μην πέσουνε , μην χαθούνε, μη χτυπήσουνε, τι θα πείς στην μάνα τους όταν γυρίσεις και τέτοια διάφορα ! Καλά είναι πάντως !
Αν παραμείνεις αρκετά "παιδί" ώστε να καβαλάς μηχανάκια και σε μεγαλύτερη ηλικία, είναι ωραία !


Eλπίζω και εγώ σε καμμιά 15αριά χρόνια να είμαι αρκετά "παιδί" για να κάνω βόλτα με τα παιδιά μου :wink:

Αντε να πώ και αλλη μια ωραία τούμπα (από τις 4 που έχω στο Book μου ....όπως οι μοντέλες :lol: ).....1993 απόγευμα μετά την δουλειά επιστρέφω σπίτι με το XR600 και κουστουμάκι :lol:
Ξαφνικά πιάνει βροχή και είμαι στην εθνική οδό στην Ελευσίνα και θέλω να στρίψω δεξιά πρός Μάνδρα.Επειδή είμαι όμως με αρκετά χιλιόμετρα κάνω ένα κατέβασμα 2 ταχυτήτων....και εκείνη την ώρα πατάω μια σακούλα :shock:
Οπως καταλαβαίνετε το μηχανάκι φεύγει από κάτω μου και βρίσκομαι να κυνηγώ το XR μέσα στην εθνική ανάμεσα στα αυτοκίνητα. :lol: Η πλάκα είναι ότι όπως έπεσα έμεινα να σέρνομαι με τον πισινό για τουλάχιστον 200 μέτρα και να μην μπορώ να σταματήσω παρότι έβαζα τα πόδια για φρένο και το χέρι πίσω :lol: ........ο δρόμος ήταν τόσο γλυστερός που δεν σκίστηκε το παντελόνι κάν. :o
Οι οδηγοί περνάγαν από δίπλα μου και κάνανε το σταυρό τους :lol:
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

MH ME ΠΡΟΚΑΛEITE!!!

Δημοσίευσηαπό doc » 18 Μάιος 2005, 15:02

Άντε γιατί με προκαλέσατε...
Κι αν αρχίσω γω δεν τελειώνω!
Πάντως, εδώ όπως βλέπετε, δεν έπεσα εγώ! Το μηχανάκι έπεσε...
Τελευταία επεξεργασία από doc και 18 Μάιος 2005, 15:41, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Re: MH ME ΠΡΟΚΑΛEITE!!!

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 18 Μάιος 2005, 15:06

doc έγραψε:Άντε γιατί με προκαλέσατε...
Κι αν αρχίσω γω δεν τελειώνω!
Πάντως, εδώ όπως βλέπετε, δεν έπεσα εγώ! Το μηχανάκι έπεσε...


Κάτι έχουν τα μάτια μου....δεν βλέπω τίποτα :lol: :lol: :lol:

Τώρα βλέπωωωωωωω :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από THANOS_KTM και 19 Μάιος 2005, 08:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Ναι, ναι σε προκαλούμε !!!

Δημοσίευσηαπό geco » 18 Μάιος 2005, 16:23

Ωραίος ο Doc !!!

Δώσε Doc, δώσε ! Δώσε τουμπίδι στον λαό!

Και επειδή τα μηχανάκια δεν είναι μόνο γέλιο και χαρά, μπορείς να βάλεις και δράμα, φρίκη, αίμα, πόνο κλπ!
Βέβαια "παν μέτρον άχρηστον" ! Αλλά εσύ ξέρεις !

Δώσε, δώσε !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό kosdros » 18 Μάιος 2005, 19:10

Τούμπα Νο2 (χωρίς πόνο και καημό)

Εγώ πάλι με το ΧΤ500 ΄81 και δύο φίλοι με KLR600 ΄83 και ο έτερος με KLR250 ΄85.
Είναι από τις πρώτες βόλτες μου στο χώμα και κινούμαστε στην ορεινή Ναυπακτία. Πηγαίνουν πάντα μπροστά μιλώντας και διασκεδάζοντας και γενικά είναι πολύ χαλαροί (και πολύ πιο έμπειροι στο χώμα) από μένα.
Το πιο εκνευριστικό ήταν που όταν τους έφτανα είχαν κάνει ήδη και μισό τσιγάρο.
Με το που ξαναξεκινάμε βλέπω μια ευθεία και λέω <<φάτε τα τακούνια μου>> και ξεκινώ να τους προσπεράσω. Τα καταφέρνω αλλά πορώνομαι και δεν σταματάω παρά τις φωνές τους.
Ο δρόμος όμως είχε απότομη στροφή και όπως καταλαβαίνετε έφυγα στην εφαπτομένη έξω από τον δρόμο και ΜΠΑΜ σε μια στάνη.
Μόλις ήρθα στα καλά μου ήμουν αγκαλιά με δύο πρόβατα και έβλεπα τους φίλους να γελάνε και τον τσοπάνο να με μουντζώνει!

1) Λέτε από το μούντζωμα να είναι οι γκεντεμιές μου?

2) Στην έκφραση ''φάτε τα τακούνια μου" αναφέρομαι στα λάστιχα της μηχανής
kosdros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 06 Μαρ 2004, 17:26

Αγορά αγροτεμαχίου μετά ανατάξεως (Νο 4444)

Δημοσίευσηαπό superspy » 18 Μάιος 2005, 23:13

Αγορά αγροτεμαχίου μετά ανατάξεως (Νο 4444)

Μια βδομάδα πριν το πρώτο «ιστορικό» πλέον Trail Ride Η ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ, Κυριακή μεσημεράκι.
Έχω πάει – και πάλι – για ένα έλεγχο της διαδρομής….
Ο καιρός ιδανικός, ψιλοβρόχι, από το καλό – αυτό το ψιλό, που δε σε κάνει να σταματήσεις για αδιάβροχα, αλλά κάνει εσένα και τη φύση μούσκεμα μέχρι … το κόκαλο....

Βρίσκομαι στην στάνη, λίγο πριν το «καλό» κομμάτι με την φυτευτή, πριν το Εκκλησάκι τις Αγ. Παρασκευής.

Σβέλτος ρυθμός και «κόβω» μπροστά μου τρία 4Χ4, το πρώτο ένα ήταν ένα Lada.
Κόβω ρυθμό, κορνάρω και «ψυχολογώ» την κατάσταση. Βλέπω στον καθρέπτη το βλέμμα του οδηγού.
Με παίρνει πρέφα και μου ανοίγει δρόμο.

Δεύτερο αυτοκίνητο – δε θυμάμαι τι- και επανάληψη του ίδιου σκηνικού.
Τρίτο ένα Grand Cherokee.

Πάμε για μια ακόμα επανάληψη, το τετρακίνητο κάνει απότομα δεξιά, φαντάζομαι ότι με έχει δει και ο δρόμος με τη φυτευτή (ξέρετε τώρα…. από αυτή την αγαπημένη μου) απλώνεται μπροστά μου.

Ανοίγω και... το 4Χ4 κάνει ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ... την ώρα που είμαι 8-10 μέτρα από αυτό!!!!! - δε με είχε δει και εγώ το πήρα πιο ελαφρά....

Μερικά εκατοστά του δευτερολέπτου – το Cherokee ή το δέντρο – το Cherokee ή το δέντρο;

Τελικά βρίσκω τη μέση λύση της ... οικειοθελούς πτώσης κάπου ενδιάμεσα....

Σέρνομαι – αν είναι δυνατόν – πάνω στην ψιλογλίτσα και στις φυτευτές, σχεδόν σαν να έπεσα στην άσφαλτο...

Σταματάω 4-5 μέτρα παρακάτω και... (το κλασσικό) σηκώνομαι αμέσως!

Οι επιβαίνοντες στα δυο πιο πίσω 4Χ4 έχουν δει όλη τη φάση και έχουν ήδη κατέβει να βοηθήσουν, μαζί με το πλήρωμα του πρώτου 4Χ4, που... δεν ξέρει από πού του έσκασα...

- Είσαι καλά
- Ναι εντάξει είμαι μην ανησυχείτε!
- Έλα να σε βοηθήσουμε να την σηκώσεις
- Αφήστε θα τη σηκώσω μόνος μου
- Κάτσε να βάλουμε ένα χεράκι

ΟΚ το ΚΤΜ είναι στο stand, αλλά διάολε με «ψιλοκαίει» το δεξί μου χέρι...

Μια ματιά αρκεί... - μη δώσουμε και ... στόχο!
Κάτι τρέχει με τον παράμεσο: σε προσπάθεια να τεντώσω τα δάκτυλα ευθεία, αυτός κοιτά πάνω δεξιά σε μια «αφύσικη» θέση.

ΩΧ!

- Άντε παιδιά, δεν έχω τίποτα συνεχίστε εσείς και φεύγω και εγώ!

Καβάλα και πάμε –σκέφτομαι- τώρα που είναι ακόμα ζεστό, γιατί σε λίγο, θα έρθει η αγκύλωση...

Διάολε, ο πιο σύντομος δρόμος επιστροφής, είναι από τον πετρόδρομο....
Όπου φύγει – φύγει, χωρίς δυνατότητα πλέον για να πατώ μπροστινό φρένο.

Το γάντι δε το έβγαλα, παρά μόνο, όταν βγήκα – μετά από 18 χιλιόμετρα – στην άσφαλτο στη Φυλή.
Ο παράμεσος την είχε ακούσει καλά. Κάπου «βρήκε» την ώρα που σερνόμουνα στις φυτευτές και «γύρισε».

Μέχρι να φτάσω σπίτι, το χέρι είχε πάθει αγκύλωση (διαδικασία προστασίας από τον οργανισμό)

Τελικά δύο ώρες μετά το δάκτυλο ήταν πάλι στη θέση του.
Ο doctor ήθελε να μου το γυψάρει με το ζόρι για 15 μέρες, τελικά τα βρήκαμε με ένα ζιμμεράκι.

Τη Δευτέρα πήγα στη δουλειά με το αυτοκίνητο –βλαστήμησα την ώρα και τη στιγμή – το Σάββατο, έβγαλα το ζίμμερ, ξεκίνησα την ... κατ’ οίκον ... φυσιοθεραπεία και ... την Κυριακή το πρωί, έδωσα την εκκίνηση στο Trail Ride και έκανα και τη σκούπα...

Υ.Γ. Το παλικάρι με το Cherokee, έτρεξε στο Trail Ride!
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tagre » 18 Μάιος 2005, 23:54

Geco,
Το Εντουρο της Εδεσσας που αναφερεσε, εγινε τον Μαη του '87.Μειναμε σε κατι κατασκηνωσεις.Ειχα τρεξει μ'ενα DT200 με ψυγειο και ειχα παρει και μεταλιο.Αυτο που θυμαμαι ειναι που κυκλοφορησε στην κατασκηνωση οτι δεν θα τρεχατε γιατι ειχατε ατυχημα καθως ανεβαινατε,και ειχαμε ανησυχησει πολυ. (Δεν ξεραμε τι ακριβως).Ηρθατε, περασμενα μεσανυχτα,και μαθαμε την αληθεια.Θυμαμαι που ολοι λεγαμε οτι εισαστε τελειως τρελλοι
Ο Αλκαδης ειχε παρει και κατηγορια νομιζω την αλλη μερα

Οπως σου γραφω και αλλου, ξερω οτι εισαι εσυ ο νονος του ΛΑΧΤΑΡΑ ΤΕΑΜ,αλλα ειχα την εντυπωση οτι το αποτελουσαν Κουνελης ,Χαρλαυτης ,Ντανηςκαι εσυ.
Εγω προτεινα να αναβιωσει το ονομα επειδη ακομα 'μετραει'και μου αρεσει
Δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε και πουθενα αυθαιρετα.Το ξερω οτι ειναι δικο σας, απλα εγω το θυμαμαι απο τη ΛΕΜΟΤ. Δεν ηξερα οτι ξεκινησε ετσι!

Περαστικα σου.Αν και δεν καταλαβα αν χτυπησες πολυ η οχι!

Τον Καρωνη τον ειδα πριν 2-3 χρονια στην Νεαπολη και τα ειπαμε.

Στη Νεαπολη ειδα και τον Νικολα με τα σερφ του.Ψηστονε να ερθει σε κανα Ρειντ!

Φιλακκιια
TAGRE
Άβαταρ μέλους
tagre
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 05 Απρ 2005, 18:24
Τοποθεσία: iraklio Attikis

ΛΑΧΤΑΡΑ ΤΕΑΜ !

Δημοσίευσηαπό geco » 19 Μάιος 2005, 02:58

Οχι ρε Τάκη δεν ενοχλήθηκα από "λάθος" χρήση του ονόματος. Το αντίθετο με τιμά η αναγνώριση της πατρότητας και η όποια χρήση !

Το ενδιαφέρον μου όμως ήταν να μάθω και άλλες ιστορίες γιατί σίγουρα δεν είμαι ο μόνος που έχει λαχταρίσει !

Το ποδάρι μου μάλλον "την άκουσε" γιατί είμαι με πατερίτσες από την Κυριακή και δεν δείχνει ακόμη τάση βελτίωσης. Το ίδιο πόδι είχε πρόβλημα και στην "Ροδόπη" αλλά τερμάτισα και τις δύο μέρες καλούτσικα!

Πονούν ωρέ τα παλληκάρια?

Μεταξύ μας, πονούν αλλά κάνουν τον αδιάφορο.

Τι ? Αν μπορώ να έρθω Πήλιο?

Θα έρθω ακόμα και σέρνοντας!!! Το 'πιασες Berg?
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

ENDURO EDESSAS 87

Δημοσίευσηαπό geco » 19 Μάιος 2005, 03:19

Το συνταρακτικό σε εκείνο τον αγώνα δεν είναι τόσο οι δικές μας ιστορίες όσο το τρέιλερ του Μανώλη του Τυφόξυλου!

Εκείνο τον καιρό ο Μανώλης δούλευε σε ένα εργοστάσιο που έφτιαχνε κρεβάτια για νοσοκομεία. Εφτιαξε λοιπόν ένα τρέιλερ χρησιμοποιώντας κομμάτια από τα κρεβάτια.

Ήταν απίστευτο! Ο τρισάθλιος μέχρι άσπρο χρώμα το είχε (που να βάφεις τώρα, φιλαράκι ?) και με τις βάσεις γιά τους ορούς επάνω !!!
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Re: ENDURO EDESSAS 87

Δημοσίευσηαπό kenny » 19 Μάιος 2005, 12:15

geco.....και δεν το λεω για να γλυτώσω τις επιπτώσεις των πράξεων μου στο πήλιο,αντίθετα εχω προετοιμαστεί ψυχολογικά και μονο μπιντές μου έμεινε αλλα θα τον κάνω εβδομάδα για να κρατήσει.
ρε `συ βιβλίο πρέπει να γραφτεί με τίτλο <<η γενία της καταστροφής>> ή <<τα απομνημονεύματα ενος κατεστραμένου>>.

αλλά:ειλικρινά λυπάμαι του γιου σου τα ματάκια
σα σε θορούν να πέφτεις στου Αδη τα χαντακια....

και `τσι όπως σε φαντάζομαι με την πατερίτσα
σίγουρο μου φαίνεται πως σου ταιριάζει γκλίτα*

*γκλίτσα:το μπαστούνι του βοσκού που κυνηγουσε την τουρίστρια ενα καλοκαίρι την δεκαετία του `70...........<<στάσου!! μύγδαλα!!>>
:microwave:
ΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ ΑΥΤΗ
Άβαταρ μέλους
kenny
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 11 Μάιος 2005, 12:02

Έμμετρον !

Δημοσίευσηαπό geco » 19 Μάιος 2005, 14:41

kenny έγραψε:geco.....και δεν το λεω για να γλυτώσω τις επιπτώσεις των πράξεων μου στο πήλιο,αντίθετα εχω προετοιμαστεί ψυχολογικά και μονο μπιντές μου έμεινε αλλα θα τον κάνω εβδομάδα για να κρατήσει.
ρε `συ βιβλίο πρέπει να γραφτεί με τίτλο <<η γενία της καταστροφής>> ή <<τα απομνημονεύματα ενος κατεστραμένου>>.

αλλά:ειλικρινά λυπάμαι του γιου σου τα ματάκια
σα σε θορούν να πέφτεις στου Αδη τα χαντακια....

και `τσι όπως σε φαντάζομαι με την πατερίτσα
σίγουρο μου φαίνεται πως σου ταιριάζει γκλίτα*

*γκλίτσα:το μπαστούνι του βοσκού που κυνηγουσε την τουρίστρια ενα καλοκαίρι την δεκαετία του `70...........<<στάσου!! μύγδαλα!!>>
:microwave:
ΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ ΑΥΤΗ


Ερώτηση : Tι θέλει το πρόβατο όταν ξύνεται στην γκλίτσα του τσοπάνου ?
Απάντηση: Ξύλο !

Εσύ μοναχός σου ξύνεσαι στην γκλίτσα !
Πάρε και το έμμετρο. Γιά να μην μου κολλάς, στην ποίηση τουλάχιστον!

Ατύχησες Αλέξανδρε γιατί δεν έχω γκλίτσα,
κι'έρχεσαι και χαϊδεύεσαι πάνω στην πατερίτσα.

Θα σου μετρήσω τα πλευρά, κι'ας έχω δεκανίκι
Να μάθεις και να φέρεσαι με σεβασμό καθίκι !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό kenny » 22 Μάιος 2005, 17:49

κυριακή σημερα.. :blob: :band: :band:
τι ωραία μέρα,λιακαδα ...ε;πηγαμε βολτούλα :riding:
ξέρω κάποιον που πέρασε πολύ καλα αλλα εχει να πει και μια ιστορία:horseshit:

:microwave:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ ΑΥΤΗ
Άβαταρ μέλους
kenny
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 11 Μάιος 2005, 12:02

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Moto Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες