Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αγώνες Enduro: Τι θα γίνει φέτος?

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό doc » 15 Ιαν 2007, 17:50

mavrofidi έγραψε:γεια χαρα,
συγχωρηστε με που για μια ακομη φορα διακοπτω την ηρεμια του χωρου, αλλα τι εχετε να πειτε για το παρακατω?

http://www.endurο.gr/index.cfm?Action=D ... &CPiD=1433

ειμαι σιγουρος οτι δεν σας ειναι αγνωστο, αλλα απο οτι φαινεται ακολουθειτε το δογμα "κανω το κοροϊδο. για να μην με παρουν χαμπαρι...", γιατι υπαρχουν κι αλλα:

http://www.endurο.gr/index.cfm?Action=D ... &CPiD=1424

http://www.endurο.gr/index.cfm?Action=D ... &CPiD=1422

φιλια,
ο mavrofidis


Αγαπητέ Μαυροφίδη,

Ότι θυμάσαι χαίρεσαι...

Όσο για το παραπάνω, ο καθένας είναι ελεύθερος να αποφασίσει με ποιόν θα πάει και ποιόν θα αφήσει.

Το ότι η ΜΟΤΟΕ έχει προκηρύξει πρωτάθλημα Enduro, είναι γνωστό. Το ότι κάποιοι έχουν επιλέξει να το ακολουθήσουν, επίσης.
Μπράβο, καλή επιτυχία και προσωπικά τους το έχω ευχηθεί από την καρδιά μου, και θα τους βοηθήσω όσο μπορώ και με παίρνει.

Ομοίως όμως και η ΕΛΠΑ έχει προκηρύξει πρωτάθλημα Enduro. Το οποίο τυγχάνει να το επιβλέψω.

Ο χώρος εδώ είναι ανοιχτός για οτιδήποτε, όλα τα Δελτία Τύπου ανακοινώνονται και το κορόιδο μάλλον κάνουν κάποιοι που ενώ για καιρό συνεργάζονταν με την ΕΛΠΑ και μέχρι χθες "δεν ήξεραν που θα πάνε και τι θα κάνουν", ανακοινώνουν ότι από 13/1 έχει ιδρυθεί σωματείο... που να πληροί τις προδιαγραφές της ΑΜΟΤΟΕ...

Επίσης, το κορόιδο κάνουν ΟΛΟΙ αυτοί σαν και σένα, που ξυπνήσανε ξαφνικά αφού είδαν τον άνεμο αλλαγής της ΑΜΟΤΟΕ να δυναμώνει, και βγάλαν γλώσσα, ενώ όσο καιρό πάλευε η ΜΟΤΟΕ μόνη κι έρμη, κάνανε μόκο!

Το κορόιδο κάνουν επίσης αυτοί που συντάσσονται πάντα με ότι τους συμφέρει, αυτοί που αλλάζουν απόψεις - θέσεις - "στρατόπεδα" σαν τα πουκάμισα υποκύπτοντας στο κάλεσμα των σειρήνων.

Το κορόιδο κάνουν αυτοί που μέχρι χθες έγλειφαν την ΕΛΠΑ για να κάνουν την δουλίτσα τους και τώρα την χέζουν πατόκορφα αφού τους έκοψε την... "επιχορήγηση" και βρήκαν άλλο γλειφιτζούρι.

Έχω μάθει στην ζωή μου να επιμένω για κάτι που πιστεύω, να ΜΗΝ προδίδω αυτούς που με βοηθάνε και μου έχουν φερθεί καλά, ακόμη κι όταν ξέρω ότι παραμένω με την -πλέον- αδύνατη πλευρά, την λαθεμένη πλευρά αν το θες. Προσπαθώ να την αλλάξω και να μην βοηθήσω, παρά να λακίσω συντασσόμενος με τον ισχυρό.

Να σου θυμίσω παρεμπιπτόντος, ότι ήμουν από αυτούς που αντιμαχόμουν την ΕΛΠΑ όταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ήταν Άρχων Του Σπορ, έκανε ότι ήθελε και όπως το ήθελε! Να σου θυμίσω ότι τότε ήμουν με τον αδύνατο, μαχόμενο μέλλος της ΜΟΤΟΕ, και υπέρμαχος μια Ομοσπονδίας που θα την υπερσκίαζε...
Ειλικρινά δεν θες να μάθεις τους λόγους για τους οποίους -αγωνιστικά και μόνο- συνεργάζομαι με την ΕΛΠΑ.
Το αν η ΜΟΤΟΕ άλλαξε και βελτιώθηκε, μπράβο της και συγχαρητήρια! Κι αν δεν υπήρχε το αντίπαλο δέος -η ΕΛΠΑ- δεν θα γινόταν αυτό!

Τα φυτίλια σου και σε άλλη παραλία λοιπόν!

Φιλιά και από μένα!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 15 Ιαν 2007, 21:02

doc έγραψε:Επίσης, το κορόιδο κάνουν ΟΛΟΙ αυτοί σαν και σένα, που ξυπνήσανε ξαφνικά αφού είδαν τον άνεμο αλλαγής της ΑΜΟΤΟΕ να δυναμώνει, και βγάλαν γλώσσα, ενώ όσο καιρό πάλευε η ΜΟΤΟΕ μόνη κι έρμη, κάνανε μόκο!
Έχω μάθει στην ζωή μου να επιμένω για κάτι που πιστεύω, να ΜΗΝ προδίδω αυτούς που με βοηθάνε και μου έχουν φερθεί καλά, ακόμη κι όταν ξέρω ότι παραμένω με την -πλέον- αδύνατη πλευρά, την λαθεμένη πλευρά αν το θες. Προσπαθώ να την αλλάξω και να μην βοηθήσω, παρά να λακίσω συντασσόμενος με τον ισχυρό.
Να σου θυμίσω παρεμπιπτόντος, ότι ήμουν από αυτούς που αντιμαχόμουν την ΕΛΠΑ όταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ήταν Άρχων Του Σπορ, έκανε ότι ήθελε και όπως το ήθελε! Να σου θυμίσω ότι τότε ήμουν με τον αδύνατο, μαχόμενο μέλλος της ΜΟΤΟΕ, και υπέρμαχος μια Ομοσπονδίας που θα την υπερσκίαζε...
Ειλικρινά δεν θες να μάθεις τους λόγους για τους οποίους -αγωνιστικά και μόνο- συνεργάζομαι με την ΕΛΠΑ.
Το αν η ΜΟΤΟΕ άλλαξε και βελτιώθηκε, μπράβο της και συγχαρητήρια! Κι αν δεν υπήρχε το αντίπαλο δέος -η ΕΛΠΑ- δεν θα γινόταν αυτό!

Τα φυτίλια σου και σε άλλη παραλία λοιπόν!



αγαπητε δοκ,
θα απαντησω (αν και βαρεθηκα) κυριως σε αυτα που με αφορουν, γιατι απο οτι καταλαβα το τελευταιο τριμηνο, για το θεμα αποφευγετε γενικα τον διαλογο.
ή γιατι εισαστε οι "αριστοι", οπως γραφει ενας φιλος σου νεοΠλατωνικος ή γιατι "αποφασιζετε και διατασσετε" και το γουσταρετε, οπως λεει καποιος αλλος δικος σου.
εγω ολα αυτα τα χρονια που προανεφερες δεν ασχοληθηκα καθολου ουτε με την ΜΟΤΟΕ, αλλα ουτε και με την ΕΘΕΑΜ.
ευτυχως, ειχα δουλεια για να μπορω να ζησω....
καποιοι αλλοι κολοτριβοντουσαν στην "εξουσια" για τους δικους του λογους ο καθενας.
δηλαδη, καποιοι υποστηρικτες της ΜΟΤΟΕ σαν κι εσενα (αληθεια που ησουν και δεν σε θυμαμαι...), ανοιξαν τα ματια της ΕΛΠΑ για να μπορει να λεει οτι ειναι η αρχη του χωρου.
οχι, δεν θελω (και δεν με ενδιαφερουν) να μαθω τους λογους που ασχοληθηκες με την ΕΘΕΑΜ.
ο καθενας στην ζωη του μπορει να κανει οτι θελει, αλλα ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του.
γι αυτο τωρα, αν θελεις την συμβουλη μου, παρε το κουβαδακι σου και πηγαινε στην διπλα παραλια οσο ειναι νωρις.
κινδυνευεις να μεινεις μονος σου και να διοργανωνεις αγωνες του στυλ "το κυνηγι του θησαυρου".
τωρα για τα δικα μου φυτιλια, νομιζω πως μπορω να τα εκθετω οπου θελω.
ετσι δεν ειναι?
ή μηπως ειναι prive το club.
διαπιστωνω παντως οτι σε (και σας) διακατεχει ενα τρομερο αισθημα "δημοκρατιας".
κατι σαν σταλινισμος μου φερνει....
να το προσεξεις, δεν θα σου βγει σε καλο.
παντα φιλικα,
ο mavrofidis

ΥΓ1 στο χωριο μου λενε: "μην πινεις νερο εκει που κατουρας". να πω την αληθεια, το προσεχω αυτο...
ΥΓ2 ειχα ακουσει οτι η ΕΛΠΑ βελτιωνεται λογω ΜΟΤΟΕ, τωρα ακουσα και το αντιθετο.
o tempora o mores!!!!
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 15 Ιαν 2007, 21:06

α, και κατι καινουργιο....
http://www.endurο.gr/index.cfm?Action=D ... &CPiD=1434
γιατι δεν τα ανακοινωνετε κι εσεις αυτα για την ενημερωση των αγωνιζομενων?
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό doc » 15 Ιαν 2007, 22:01

mavrofidi έγραψε:γι αυτο τωρα, αν θελεις την συμβουλη μου, παρε το κουβαδακι σου και πηγαινε στην διπλα παραλια οσο ειναι νωρις.
κινδυνευεις να μεινεις μονος σου και να διοργανωνεις αγωνες του στυλ "το κυνηγι του θησαυρου".
τωρα για τα δικα μου φυτιλια, νομιζω πως μπορω να τα εκθετω οπου θελω.
ετσι δεν ειναι?
ή μηπως ειναι prive το club.
διαπιστωνω παντως οτι σε (και σας) διακατεχει ενα τρομερο αισθημα "δημοκρατιας".
κατι σαν σταλινισμος μου φερνει....
να το προσεξεις, δεν θα σου βγει σε καλο.
παντα φιλικα,
ο mavrofidis

ΥΓ1 στο χωριο μου λενε: "μην πινεις νερο εκει που κατουρας". να πω την αληθεια, το προσεχω αυτο...
ΥΓ2 ειχα ακουσει οτι η ΕΛΠΑ βελτιωνεται λογω ΜΟΤΟΕ, τωρα ακουσα και το αντιθετο.
o tempora o mores!!!!


Κατ' αρχήν, όταν αναφέρεσαι σε "μας" να το διευκρινίζεις, γιατί εγώ δεν ανήκω στην ομάδα του www.off-road.gr.
To τι κάνει και το τι βάζει στην ύλη του το site είναι κάτι που δεν με αφορά.

ΥΓ1 αυτό ακριβώς λέω κι εγώ!
ΥΓ2 αμφιβάλλεις? έτσι είναι!

και για το κουβαδάκι μου σου απάντησα πιο πάνω.

Ευχαριστώ.
Και το κυνήγι του θησαυρού μια χαρά είναι! Έχεις και λιγότερη "γκρίνια" από τους αγωνιζόμενους!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 16 Ιαν 2007, 17:27

Κατ' αρχήν, όταν αναφέρεσαι σε "μας" να το διευκρινίζεις, γιατί εγώ δεν ανήκω στην ομάδα του www.off-road.gr.
To τι κάνει και το τι βάζει στην ύλη του το site είναι κάτι που δεν με αφορά.

...και πριν αλεκτωρ λαλησει τρις... , αν δεν κανω λαθος μεχρι πριν 1 μηνα δεν ανηκες στο team? ακομη και σημερα δεν ειναι σπονσορες σου?
δεν ειναι σωστο στα δυσκολα να τους στελνεις...

στο χωριο μου λενε: "μην πινεις νερο εκει που κατουρας". να πω την αληθεια, το προσεχω αυτο...
αυτό ακριβώς λέω κι εγώ!

εσυ δεν εγραψες οτι ησουν υποστηρικτης της ΜΟΤΟΕ καποτε?
οταν αλλαξες στρατοπεδο δεν το σκεφτηκες αυτο?

παντως για την πληρεστερη ενημερωση των αγωνιζομενων διαβαστε κι αυτο το link
http://www.endurο.gr/index.cfm?Action=D ... &CPid=1437
μια κι εσεις (το off-road.gr εννοω) δεν παρακολουθειτε τοσο στενα την επικαιροτητα...
:roll:
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό Berg » 16 Ιαν 2007, 17:33

Τα έχετε κάνει σκατά. Δεν πάτε να τα πείτε κάπου αλλού οι δυό σας για να μην μας τα ζαλίζετε?

Όσο για τις διοργανώσεις θα κάνουμε σούμα στο τέλος της χρονιάς.
Τότε τα ξαναλέμε.

Και το τονίζω εμπιστοσύνη δεν έχω σε κανένα. Όποιος την θέλει πρέπει να δώσει μάχη να την κερδίσει.

Α και για φέτος το πρόγραμμά μου λέει: Rally Raid (λόγω Κατσιμαλή), Attika Enduro Cup (λόγω της διοργάνωσης το 2006). Για τα άλλα θα δούμε.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 16 Ιαν 2007, 19:16

Berg έγραψε:Τα έχετε κάνει σκατά. Δεν πάτε να τα πείτε κάπου αλλού οι δυό σας για να μην μας τα ζαλίζετε?


για τις ζαλαδες, ειδικοτερα αν ακολουθουνται απο ιλιγγους: vertigo-vomex (μεχρι 3 την ημερα) και stugeron των 75mg (2 την ημερα).
θα συνελθεις...

Berg έγραψε:Α και για φέτος το πρόγραμμά μου λέει: Rally Raid (λόγω Κατσιμαλή), Attika Enduro Cup (λόγω της διοργάνωσης το 2006). Για τα άλλα θα δούμε.


σε ποιο αθλητικο σωματειο θα γραφτεις για να συμμετεχεις στο Attica Cup? :shock:
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό drMel » 16 Ιαν 2007, 19:53

Αγαπητέ Κε Μαυροφίδι

Επικαιρότητα στον χώρο δεν είναι μόνο το τι κάνουν οι λέσχες και οι Ομοσπονδίες.
Το off-road αναδημοσιεύει ότι είναι σύνομο και του ανακοινώνεται.
Τόσο καιρό που εσείς ασχολείστε μα την παραπολιτική γίνεται και ένας αγώνας, το Dakar, το οποίο καλύπτεται πλήρως. Σε λίγες μέρες θα γίνει το Touquet και το off-road.gr θα είναι εκεί. Τον Ιούνιο θα είναι το Romaniacs και το off-road.gr θα το καλύψει οργανώνοντας και ελληνική αποστολή. Εσείς μάλλον ακόμη με αυτό θα ασχολείστε.

Η επικαιρότητα, αγαπητέ, δεν ορίζεται μόνο απο το πόσο φρέσκα είναι τα νέα.
Με αυτή την λογική και η Espresso επικαιρότητα έχει.

Οσο για τα prive club και τα συναφή θα τα αφήσω ασχολίαστα, διότι και μόνο το ότι μπορείτε να εκφέρετε άποψη εδω μέσα, λέει κάτι. Στα υπόλοιπα sites του χώρου δεν έχετε αυτη την δυνατότητα.
drMel
 

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 16 Ιαν 2007, 22:13

σεβαστε δοκτωρα,
Επικαιρότητα στον χώρο δεν είναι μόνο το τι κάνουν οι λέσχες και οι Ομοσπονδίες συμφωνω, αλλα ειναι και αυτο ομως.....
Το off-road αναδημοσιεύει ότι είναι σύνομο και του ανακοινώνεται. μπορειτε σας παρακαλω να καθορισετε τι ειναι το συννομο? γιατι βλεπω οτι εχετε και νομικες γνωσεις, που ξεπερνουν και αυτες πολλων εισαγγελεων.
συμφωνω για την προσφορα σας στην ενημερωση του χωρου απο τα διεθνη δρωμενα. αλλα αυτη ειναι η πιο ευκολη. μπορουμε να την εχουμε και απο τα επισημα site των αγωνων και σε μεγαλυτερη εκταση.
τα δικα μας πως θα τα μαθουμε?
Τόσο καιρό που εσείς ασχολείστε μα την παραπολιτική ποια ειναι η παραπολιτικη? και ποια η "πολιτικη" τελος παντων? μου θυμιζετε τακτικη των πολιτικων κομματων που οτι δεν τους αρεσει το θεωρουν ανομο και ρυπαρο.
μην τα σοβαρευετε τοσο τα πραγματα....
Η επικαιρότητα, αγαπητέ, δεν ορίζεται μόνο απο το πόσο φρέσκα είναι τα νέα. δυστυχως για σας, τα νεα ειναι παντα φρεσκα. τα μπαγιατικα δεν ενδιαφερουν κανεναν....
Με αυτή την λογική και η Espresso επικαιρότητα έχει. ασφαλως και εχει επικαιροτητα. για οσους ενδιαφερονται για τα θεματα που καλυπτει.
(αφηστε με να εχω κι εγω μια αποψη τουλαχιστον ισαξια με την δικη σας. εχω ασχοληθει κι εγω με τα δημοσιογραφικα και τα εκδοτικα αρκετα χρονια...)
τελος, θα ηθελα πραγματικα να σας ευχαριστησω για την φιλοξενια στον χωρο σας (ναι, το πιστευω....), παρα τα οσα εχω ακουσει κατα καιρους απο τους συνεργατες σας, αλλα και αλλους συμμετεχοντες στην διαδικτυακη αυτη ανταλλαγη αποψεων.
και πανω απ' ολα: keep cool.....
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

Δημοσίευσηαπό Berg » 17 Ιαν 2007, 10:16

mavrofidi έγραψε:σε ποιο αθλητικο σωματειο θα γραφτεις για να συμμετεχεις στο Attica Cup? :shock:


Σε αυτό που έφτιαξε η Motor & Nature και ασφαλώς όχι στην ΛΕΜΟΤ.

Γιατί όχι στην ΛΕΜΟΤ? Γιατί αν υπάρχουν και άλλοι είρωνες στο ίδιο στυλ με σένα εκει μέσα να μου λείπει. Κατανοητό?
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΩΜΑΤΕΙΟ

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 17 Ιαν 2007, 10:45

Berg έγραψε:Γιατί όχι στην ΛΕΜΟΤ? Γιατί αν υπάρχουν και άλλοι είρωνες στο ίδιο στυλ με σένα εκει μέσα να μου λείπει. Κατανοητό?


μεινε ησυχος. δεν ειμαι μελος της ΛΕΜΟΤ. για την ακριβεια ημουν ταμειακως ενταξει μεχρι το 1992. σημερα δεν ξερω ουτε που πεφτει...
συμπερασμα: μπορεις να γραφτεις και σ' αυτους....
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό drMel » 17 Ιαν 2007, 11:38

συγχωρέστε με για το ορθογραφικό μου λάθος,
παραπολιτική είναι το να μην ασχολείσαι με τους αγώνες αλλά συνεχώς με το καθεστώς τους.
Ουσία μηδέν, προσφορά μικρότερη, παρασκήνιο πολύ.
Σε ότι αφορά στα διεθνή γεγονότα, δεν τα καλύπτουμε απλά πάμε εκεί.
Σε ότι αφορά τα εκδοτικά, δεν αναφέρθηκα σε τίποτα τέτοιο. Νομίζω ότι καταλάβατε τι εννοώ. Εντέχνως απλά δεν το δείχνετε.
Τέλος να σας πώ ότι εδώ μπορείτε να λέτε ότι θέλετε αλλά να δέχεστε και κριτική που φαίνεται ότι σας τροφοδοτεί με ενέργεια γιατι παρά το βεβαρυμένο πρόγραμμα σας, εδώ είστε συνέχεια.

Οπως λένε και στην ύπαιθρο, η προβατίνα στην γκλίτσα του τσοπάνη.......
drMel
 

Δημοσίευσηαπό ktmakis » 17 Ιαν 2007, 12:47

Δοκτωρα είσαι κορυφή!!!
Εικόνα
Δίχρονο μέλος :dancing:
Άβαταρ μέλους
ktmakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 14:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Μελίσσια

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 17 Ιαν 2007, 12:52

παραπολιτική είναι το να μην ασχολείσαι με τους αγώνες αλλά συνεχώς με το καθεστώς τους
ειναι επιλογη μου να μην συμμετεχω σε αγωνες, αλλα αυτο δεν νομιζω οτι μου απαγορευει να σχολιαζω τα τεκταινομενα.
εδω στην ΕΘΕΑΜ βρισκονται ανθρωποι που οχι μονο δεν συμμετεχουν σε αγωνες αλλα δεν ξερουν αν το γκαζι βρισκεται δεξια ή αριστερα και αυτο δεν σας ενοχλει.
για να θυμηθουμε και λιγο ιστορια, συνεχιστες του εργου του Σερβου. :twisted:

Ουσία μηδέν, προσφορά μικρότερη, παρασκήνιο πολύ.
αυτο ας το κρινουν αυτοι που θα ασχολουνται με το enduro μετα απο 20 χρονια....
και μαλλον αφορα περισσοτερο εσας, παρα εμενα.

Σε ότι αφορά στα διεθνή γεγονότα, δεν τα καλύπτουμε απλά πάμε εκεί.
καμμια αντιρρηση. εξω παμε καλα, μεσα ομως?

Τέλος να σας πώ ότι εδώ μπορείτε να λέτε ότι θέλετε αλλά να δέχεστε και κριτική που φαίνεται ότι σας τροφοδοτεί με ενέργεια γιατι παρά το βεβαρυμένο πρόγραμμα σας, εδώ είστε συνέχεια.

ο υπολογιστης και το διαδικτυο ειναι ο πιο ευκολος τροπος για να επικοινωνω, γιατι πραγματικα δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο.
αλλα ειναι και εμφυτο, οταν ακουω %$*%*#$% να αντιδρω.
αν τις λεγατε μεταξυ σας τηλεφωνικα δεν θα ενοχλουσατε κανεναν.
οταν τις κοινοποιειτε, πρεπει να δεχτητε και καποια κριτικη.
δημοκρατης δεν ειναι αυτος που γουσταρει τη δημοκρατια, αλλα αυτος που την ανεχεται...

Οπως λένε και στην ύπαιθρο, η προβατίνα στην γκλίτσα του τσοπάνη.......
τα περι προβατινων και γκλιτσων τα ξερω καλυτερα απο σας λογω καταγωγης.....
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό drMel » 17 Ιαν 2007, 19:28

mavrofidi έγραψε:τα περι προβατινων και γκλιτσων τα ξερω καλυτερα απο σας λογω καταγωγης.....


ααααα εδώ θα τα χαλάσουμε φίλτατε, γιατί όσες ταϊζατε εσείς στο χωριό σας εγώ τις έχω φάει...............
drMel
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες