Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Είναι νόμιμη η εξουσία της ΕΛΠΑ;

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό doc » 21 Ιαν 2007, 14:01

mavrofidi έγραψε:απο εκει και περα δεν πρεπει να εχει και η ΑΜΟΤΟΕ μια ευκαιρια?
μην τους ξεκινατε με εξωδικα.
αληθεια συμφωνεις μ' αυτα. αν οχι (ετσι πιστευω) πως μπορεις να αντιδρασεις μεσα απο τις διαδικασιες της ΕΘΕΑΜ?
τελος, η χειροτερη δημοκρατια ειναι καλυτερη απο την καλυτερη δικτατορια.
mavrofidis

ΥΓ καληνυχτα Τακη, ονειρα γλυκα


Μακάρι να φτάσουμε σε αυτό το επίπεδο. Αν και πάλι πιστεύω ότι άλλο επαγγελματίας οδηγός αγώνων κι άλλο πρωταθλητής στίβου.
Σαφώς και πρέπει να έχει η ΜΟΤΟε την ευκαιρία, το έχω υποστηρίξει χρόνια!
Σαφώς και διαφωνώ με τα εξώδικα, και για αυτό είχαν σταματήσει για ένα μεγάλο διάστημα. Όταν στάλθηκαν και πάλι για την απονομή των πρωταθλημάτων έγινα έξαλος και είναι γνωστό.

όσο γαι τις πολιτικές σου πεποιθήσεις σε συγχαίρω!
Μακάρι να είχες ανάλογες και στην προσωπική σου ζωή.
Αλλά αν η ειρωνία, η αδράνεια, η καυστικότητα και οι προσβολές είναι αυτά που σε χαρακτηρίζουν... να χέσω τη δημοκρατία σου!

Στο κάτω κάτω οφείλεις να σέβεσαι, όχι μόνο τον Τάκη, αλλά και τους υπόλοιπους συμφορουμίστες σου.
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 21 Ιαν 2007, 14:24

doc έγραψε:Μακάρι να φτάσουμε σε αυτό το επίπεδο. Αν και πάλι πιστεύω ότι άλλο επαγγελματίας οδηγός αγώνων κι άλλο πρωταθλητής στίβου.
Σαφώς και πρέπει να έχει η ΜΟΤΟε την ευκαιρία, το έχω υποστηρίξει χρόνια!
Σαφώς και διαφωνώ με τα εξώδικα, και για αυτό είχαν σταματήσει για ένα μεγάλο διάστημα. Όταν στάλθηκαν και πάλι για την απονομή των πρωταθλημάτων έγινα έξαλος και είναι γνωστό.


ετσι κι αλλιως το μονο που μπορεις (-ειτε) να κανετε σε τετοιες περιπτωσεις ειναι να γινετε εξαλοι.
και μετα....?

doc έγραψε:όσο γαι τις πολιτικές σου πεποιθήσεις σε συγχαίρω!
Μακάρι να είχες ανάλογες και στην προσωπική σου ζωή.
Αλλά αν η ειρωνία, η αδράνεια, η καυστικότητα και οι προσβολές είναι αυτά που σε χαρακτηρίζουν... να χέσω τη δημοκρατία σου!
Στο κάτω κάτω οφείλεις να σέβεσαι, όχι μόνο τον Τάκη, αλλά και τους υπόλοιπους συμφορουμίστες σου.


σε λιγο θα μου πεις και οτι ξερεις και τι ψηφιζω....
για την προσωπικη μου ζωη αφηνω να μιλανε αλλοι.
εσυ το επιτρεπεις για την δικη σου?
σεβομαι τους παντες, στο επιπεδο που με σεβονται.
δεν σε ειδα να με υπερασπιστεις σ' αυτα που μου γραφανε τους τελευταιους μηνες. αν τα ξεχασεις διαβασε τα παλιοτερα post.
ο "ακατονομαστος" μου απογορευσε δημοκρατικα να ασχολουμαι μαζι του και δεν το κανω.
παντως, δεν μου απαντησες αν οι Salminen, Cervantes, Germain, Merriman, Aro, Smets ειναι αθλητες ή χαβαλεδες.
mavrofidis

ΥΓ καληνυχτα Τακη, ονειρα γλυκα
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό doc » 21 Ιαν 2007, 14:47

doc έγραψε:Μακάρι να φτάσουμε σε αυτό το επίπεδο. Αν και πάλι πιστεύω ότι άλλο επαγγελματίας οδηγός αγώνων κι άλλο πρωταθλητής στίβου.


Για τους... τυφλίτες!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 21 Ιαν 2007, 14:54

doc έγραψε:
doc έγραψε:Μακάρι να φτάσουμε σε αυτό το επίπεδο. Αν και πάλι πιστεύω ότι άλλο επαγγελματίας οδηγός αγώνων κι άλλο πρωταθλητής στίβου.


Για τους... τυφλίτες!


να το θεωρησω προσβολη, μια και εχω αρχισει και φοραω γυαλια? :D

αφου ο διακαης σου ποθος ειναι να φτασει η μοτοσυκλεττα σε αθλητικο επιπεδο, μηπως ακολουθεις λαθος διοργανωτρια αρχη?
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Ιαν 2007, 15:03

Θα βοηθούσε ουσιαστικά αν αφήνατε τα "επί προσωπικού" και ασχολιόσασταν με το θέμα.
Αλλιώς μπορείτε να πάτε στις γενικές συζητήσεις να παίξετε...

Mavrofidi κόψε το θέμα με το ΥΓ.....
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 21 Ιαν 2007, 15:30

superspy έγραψε:Θα βοηθούσε ουσιαστικά αν αφήνατε τα "επί προσωπικού" και ασχολιόσασταν με το θέμα.
Αλλιώς μπορείτε να πάτε στις γενικές συζητήσεις να παίξετε...

Mavrofidi κόψε το θέμα με το ΥΓ.....


οι δικες μου ερωτησεις δεν αφορουν προσωπικα θεματα.
πως τα καταφερνουν ομως οι περισσοτεροι και απαντουν προσωπικα...
μαλλον δεν υπαρχουν απαντησεις (ευπροσωπες τουλαχιστον).

για την Δημοκρατια που προανεφερες, δεν εχω προχειρο τον Ισοκρατη για να μελετησω και να σου απαντησω, γιατι απο ενα αποσπασμα δεν μπορεις να καταλαβεις τι εννοει.
ας το αφησουμε κι αυτο για καποιο αλλο forum που θα ασχολειται με τα πολιτειακα...

αφου σε ενοχλει το ΥΓ το κοβω. παντως δεν αφορα εσενα.... :disgusted:
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Ιαν 2007, 15:32

mavrofidi έγραψε:....
για την Δημοκρατια που προανεφερες, δεν εχω προχειρο τον Ισοκρατη για να μελετησω και να σου απαντησω, γιατι απο ενα αποσπασμα δεν μπορεις να καταλαβεις τι εννοει.....


http://web.auth.gr/piramatiko/electroni ... rates.html
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό iron » 21 Ιαν 2007, 18:45

superspy έγραψε:"Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία."

Ισοκράτης: 436 π.Χ-338 π.Χ.


Απολύτως σύμφωνοι. Μετά???
Άβαταρ μέλους
iron
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 16 Φεβ 2004, 15:07
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Castor » 21 Ιαν 2007, 19:50

doc έγραψε:Με συγχωρείς! Την άποψή μνου εξέφρασα! Δεν είπα ότι με εμπνέει, αλλά ότι ζήτησα από την ΕΛΠΑ το πέτυχα. Πάλεψα για αυτό, αλλά στο τέλος το πέτυχα.
Και ειδικά σε θέματα ασφαλείας που έχω παλέψει χρόνια, μακάρι να βρεθεί κάποιος που θα μπορέσει να δώσει - κάνει περισσότερα. Πάντα πρέπει αν ζητάμε το περισσότερο. Να ξέρουμε όμως τι είναι δυνατόν και τι στην σφαίρα του αδυνάτου. Και σίγουρα, βήμα βήμα γίνονται κάποια πράγματα.
Εγώ γιατί διαφωνούσα χρόνια με την ομοσπονδία και της απόψεις της? Γιατί είδα αγώνες χωρίς κανονισμούς, χωρίς ασθενοφόρα, χωρίς γιατρούς, χωρίς ικανά στελέχη, χωρίς κριτές, χωρίς ούτες καν κάποιον διασώστη!
Και ξαφνικά δεν μας φτάνουν αυτά που δίνει η ΕΛΠΑ και ζητάμε περισσότερα και περισσότερα, γίνονται αποχές, δόθηκαν περισσότερα και πάλι η ΕΛΠΑ λίγη είναι, πάντα υπόλογη θα είναι.
Δεν ξέρω τόσα πολλά από το αυτοκίνητο, μπορεί να έχετε δίκιο αλλά τη στιγμή που αναγκάζεις κάποιον να βελτιωθεί και το κάνει, και συ συνεχίζεις να τον πιέζεις... μάλλον δυσκολεύει υην κατάσταση....


Το τί πετυχαίνουμε από την ΕΛΠΑ είναι κάτι πολύ σχετικό! Όταν δεν "θεσμοθετείται" αλλά και επιτηρείται σωστά δεν θεωρώ ότι το έχουμε πετύχει. Να δώσω ένα παράδειγμα. Τοποθετήθηκε ο Μ.Χαλιβελάκης - ίσως από τους πλέον ειδικούς - σαν Υπεύθυνος Ασφαλείας για τους αγώνες ραλλύ. Ο συγκεκριμμένος τύγχανε και της απολύτου εμπιστοσύνης του ΣΟΑΑ. Πάνε λοιπόν στο ΔΕΘ , μαζί με τον βοηθό Υ.Α. καταγράφουνε κάποια πράγματα εκ των οποίων δεν έκανε τίποτα η Λέσχη. Αποτέλεσμα , στην ε.δ. Χολωμόντας από μη κλεισμένη κοπάνα μπαίνει στην ειδική φορτηγό που το συναντά αγωνιστικό. Από τύχη δεν θρηνήσαμε θύματα. Σε συνάντηση που είχαμε με τον Μανιατόπουλο και σε ερώτηση τι ρόλο καλείται να παίξει ο Υπεύθυνος ασφαλείας μου απάντησε ότι εκείνος απλώς προτείνει και αναφέρει στην ΕΘΕΑ. Κοινώς μίλα μου για βρούβες!

Σε αγώνα ταχύτητος που γίνεται στα Μέγαρα , εξαφανίζεται το πυροσβεστικό. Άμεση παρέμβαση του Δ.Μιχελακάκη πρός Οργανωτές , Αλυτάρχη , παρατηρητές και αγωνοδίκες. Απάντηση , έχουμε ένα τζίπ με πυροσβεστήρες και την σύμφωνη γνώμη του Α.Μανιατόπουλου. (Μόνο που ο υποτιθέμενος "πυροσβέστης" ούτε τις γνώσεις , ούτε τα εφόδια είχε)

Στο Παλάδιο , πήγαμε παρέα με τους Υ.Α. και καταλήξαμε να τοποθετούμε λάστιχα και κορδέλλες , να ξυπνάμε ενδιαμέσους και να βγάζουμε πολιτικά αυτοκίνητα στην μισή ώρα πρίν από το πρώτο αυτοκίνητο. Τόσο καλά!

Στην ίδια συνάντηση με τον Α.Μανιατόπουλο , στο θέμα του Ασφαλιστηρίου συμβολαίου , μας πρότεινε , είτε να του πούμε συγκεκριμμένα τι καλύψεις θέλουμε είτε να συζητήσουμε εμείς κατευθείαν με ασφαλιστική και να του πάμε νέο συμβόλαιο της αποδοχής μας. Αποτέλεσμα , συζητάμε με εταιρία του εξωτερικού , μας ζητάει στοιχεία (στατιστικά κυρίως) τα οποία ζητάμε από τον Μανιατόπουλο και αντ'αυτού λαμβάνουμε απάντηση από τον "ατζέντη" ότι δεν νομιμοποιούμαστε για να μας δώσει αυτά τα στοιχεία!!!!

Να το θέσω κάπως αλλοιώς; Στις υποσχέσεις τους μας τάζουν γη και ύδωρ , στο τέλος τα εισπράτουμε σε συμπυκνωμένη μορφή σαν λάσπη!

Αυτή είναι η ΕΛΠΑ εν ολίγοις , έτσι όπως την έχω ζήσει τα τελευταία δύο χρόνια από πιο κοντά! Αν αναφερθώ και σε παλαιότερα περιστατικά , ενδέχεται να κατεβάσουμε τον σέρβερ!
Άβαταρ μέλους
Castor
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 19 Ιαν 2007, 17:43

Δημοσίευσηαπό doc » 21 Ιαν 2007, 20:39

Castor έγραψε:Αυτή είναι η ΕΛΠΑ εν ολίγοις , έτσι όπως την έχω ζήσει τα τελευταία δύο χρόνια από πιο κοντά! Αν αναφερθώ και σε παλαιότερα περιστατικά , ενδέχεται να κατεβάσουμε τον σέρβερ!


Συμφωνώ κι επαυξάνω, έχεις δίκιο! Πιστεύεις όμως πως υπάρχει κάποιος φορέας που θα τα κατάφερνε καλύτερα?

Τουλάχιστον, από όσο προσωπικά βλέπω (κι όχι ακούω), ο Μανιατόπουλος δίνει γη και ύδωρ. Ποιός θα "έδινε" περισσότερα?

Το θέμα είναι θα συνεχίσει να το κάνει?...?
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό Castor » 21 Ιαν 2007, 21:28

doc έγραψε:
Castor έγραψε:Αυτή είναι η ΕΛΠΑ εν ολίγοις , έτσι όπως την έχω ζήσει τα τελευταία δύο χρόνια από πιο κοντά! Αν αναφερθώ και σε παλαιότερα περιστατικά , ενδέχεται να κατεβάσουμε τον σέρβερ!


Συμφωνώ κι επαυξάνω, έχεις δίκιο! Πιστεύεις όμως πως υπάρχει κάποιος φορέας που θα τα κατάφερνε καλύτερα?

Τουλάχιστον, από όσο προσωπικά βλέπω (κι όχι ακούω), ο Μανιατόπουλος δίνει γη και ύδωρ. Ποιός θα "έδινε" περισσότερα?

Το θέμα είναι θα συνεχίσει να το κάνει?...?


Σε προσωπικό επίπεδο τα εισέπραξα σε συσκευασία κοινή σαν λάσπη! Οπότε δεν θα ήθελα να συνεχίσει! Το πρόβλημα κατ'εμέ δεν είναι ο Μανιατόπουλος ή μόνο αυτός αλλά άλλοι πρατρεχάμενοι και ετερόφωτοι που "στηρίζουν" το όλο σύστημα και σε μία δημοκρατική διαδικασία , ούτε απέξω δεν θα βρισκόντουσαν! Έτσι απλά!

Ως εκ τούτου , προτιμώ να δοκιμάσω , με τις όποιες επιφυλάξεις ένα σύστημα που έστω με την ΜΙΑ μου ψήφο θα μπορώ να προσπαθήσω καθαιρέσω κάποιον που δεν μου κάνει! Τώρα απλώς ευελπιστώ στην καλή του διάθεση - αν και όταν υπάρχει!

Τέλος μία απλοϊκή σκέψη! Γιατί στην Αγγλία - Γαλλία - Ιταλία κλπ έχουν Ομοσπονδίες και όχι Λέσχες? Μπάς και είναι κουτόφραγκοι? Σίγουρα έτσι πρέπει να είναι γιατί αυτοί δεν ξέρουν από μηχανοκίνητο!
Άβαταρ μέλους
Castor
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 19 Ιαν 2007, 17:43

Δημοσίευσηαπό tazmania » 22 Ιαν 2007, 01:08

Castor έγραψε:
doc έγραψε:
Castor έγραψε:Αυτή είναι η ΕΛΠΑ εν ολίγοις , έτσι όπως την έχω ζήσει τα τελευταία δύο χρόνια από πιο κοντά! Αν αναφερθώ και σε παλαιότερα περιστατικά , ενδέχεται να κατεβάσουμε τον σέρβερ!


Συμφωνώ κι επαυξάνω, έχεις δίκιο! Πιστεύεις όμως πως υπάρχει κάποιος φορέας που θα τα κατάφερνε καλύτερα?

Τουλάχιστον, από όσο προσωπικά βλέπω (κι όχι ακούω), ο Μανιατόπουλος δίνει γη και ύδωρ. Ποιός θα "έδινε" περισσότερα?

Το θέμα είναι θα συνεχίσει να το κάνει?...?


Σε προσωπικό επίπεδο τα εισέπραξα σε συσκευασία κοινή σαν λάσπη! Οπότε δεν θα ήθελα να συνεχίσει! Το πρόβλημα κατ'εμέ δεν είναι ο Μανιατόπουλος ή μόνο αυτός αλλά άλλοι πρατρεχάμενοι και ετερόφωτοι που "στηρίζουν" το όλο σύστημα και σε μία δημοκρατική διαδικασία , ούτε απέξω δεν θα βρισκόντουσαν! Έτσι απλά!

Ως εκ τούτου , προτιμώ να δοκιμάσω , με τις όποιες επιφυλάξεις ένα σύστημα που έστω με την ΜΙΑ μου ψήφο θα μπορώ να προσπαθήσω καθαιρέσω κάποιον που δεν μου κάνει! Τώρα απλώς ευελπιστώ στην καλή του διάθεση - αν και όταν υπάρχει!

Τέλος μία απλοϊκή σκέψη! Γιατί στην Αγγλία - Γαλλία - Ιταλία κλπ έχουν Ομοσπονδίες και όχι Λέσχες? Μπάς και είναι κουτόφραγκοι? Σίγουρα έτσι πρέπει να είναι γιατί αυτοί δεν ξέρουν από μηχανοκίνητο!


Castor, υπάρχει και στην Ελλάδα ομοσπονδία απ' όσο γνωρίζω. Υπάρχει κάποια κίνηση;
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό zman » 22 Ιαν 2007, 10:50

Doc, εισαι το τελευταιο ατομο που περιμενα να αμφισβητησει το γεγονος οτι οι οι αγωνιζομενοι με μοτοσυκλετες και αυτοκινητα ειναι 100% αθλητες.
Ειδικα οταν παλιοτερες μελετες εχουν καταταξει μεγαλα ονοματα του χωρου σαν υπεραθλητες λογω φυσικης καστασης και δυνατοτητας συγκεντρωσης (και σε ενα 0-300 τελευταιο τα ιδια διαβαζα) . Ο Κεντερης για να ειναι ανταγωνιστικος σε Ευρωπαικο εστω επιπεδο χρειαζεται και 1-2 εκατομμυρια το χρονο budget. Ακομα και το golf εχει πιο ακριβο εξοπλισμο απο το enduro. Για να μην παμε σε ιστιοπλοια, σκοποβολη, ιππασια η προς Θεου σε ποδοσφαιρο και basket.
Με τον Ορφανο την τους εχει πιασει ολους; Δεν ξερω λεπτομερειες, μου φαινεται ομως οτι για να ζοριζονται τοσο πολυ μαζι του τα περιοδικα, κατι μυριζει και οχι απο τη μερια του...
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό superspy » 22 Ιαν 2007, 14:08

Τα ... περί Δημοκρατίας μεταφέρθηκαν εδώ: ... http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-5838.html
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό emerald » 22 Ιαν 2007, 21:56

στο θεμα μας λοιπον επειτα κι απο σημερινη ειδηση γνωστου ειδησεογραφικου σαιτ μια ανακοινωση απο την αλλη ''αναγνωρισμενη'' ομοσπονδια ενα καλεσμα δηλαδη απο τον γνωστο κυριο ο ''εξωδικων'' τοις μετρητοις!!!
το ιδιο ακριβως ειχε γινει και περυσι τετοια εποχη η λιγο πιο νωρις πιστευω με αντιστοιχη ανακοινωση/εκκληση προς τους 2 υποτιθεμενους ενδιαφερομενους οπου μαλλον εκωφευσαν.
και γιατι αλλωστε να μη το κανουν αφου απο παλιοτερα εχουν χαωδεις διαφορες!!!
ο πολεμος λοιπον στα χαρακωματα καλα κρατει και το θολο τοπιο για τη μοτοσυκλεττα παραμενει θολο.

ομως απο τους πρωτους αγωνες θα φανει ποιος πραγματικα εχει τα εφοδια για φετος να συνεχισει και να βγαλει εις περας το οποιο προγραμμα του εχει εξαγγειλει.
μεγαλο ρολο θα παιξει και η προσελευση των αγωνιζομενων σε καποιο αγωνα ωστε να βγαινει και ο οργανωτης οικονομικα γιατι κακα τα ψεμματα οι οποιοι σπονσορες που να πρωτοδωσουν???
εκει θα φανει και το μπατζετ η το αποθεμα χρηματων εχουν οι ομοσπονδιες για να βγαλουν τον επερχομενο χειμωνα!!!
να λοιπον ενα θεμα προς σχολιασμο η χρηματοδοτηση η ευρεση χρηματων απο τους 3(?) μεγαλους για στηριξη των αγωνων.

και επανερχομαι στο καλεσμα του γνωστου δικηγορου/προεδρου.
μηπως αυτη ειναι κραυγη βοηθειας γιατι περυσι δε πηγαμε τοσο καλα αλλα αν συγχωνευτουμε μπορει να παμε πολυ καλυτερα???
απ'οτι ειδα φετος μοιραζει και μοτο στους πρωτους νικητες και πλουσια δωρα στους υπολοιπους του βαθρου στο τελος του πρωταθληματος!!!
αρα δεν εχει προβλημα οποτε ενδιαφερεται για το καλο της μοτοσυκλεττας οπως λεει. :D :D :D
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ !!!!!!!!!!!

***επισης ενα μηνυματακι στο αγαπητο φιδι μαυρο που ειναι εξαιρετικα ηρεμο και δε συγχιζεται και φυσικα εχει παντα καλες πηγες συμφωνα με τα λεγομενα του(αρκετα καλα ενημερωμενος):

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΞΥΠΝΗΣΕΣ???

:tank: :tank: :tank:
κουκουρικου ξυπνηστε!!!
Άβαταρ μέλους
emerald
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 17 Ιαν 2007, 18:58
Τοποθεσία: γλυφαδα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες