Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Περι Ν. Ζηλανδίας κλπ

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό tagre » 22 Ιαν 2007, 11:26

zman έγραψε:Με τον Ορφανο την τους εχει πιασει ολους; Δεν ξερω λεπτομερειες, μου φαινεται ομως οτι για να ζοριζονται τοσο πολυ μαζι του τα περιοδικα, κατι μυριζει και οχι απο τη μερια του...


Επειδη εγω,εχω αναφερθει σε καποια Ορφανα της Ν.Ζηλανδιας, και μαλλον μπερδευεσαι, πρωτον: οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος, και δευτερον, αν δεν ξερεις, ρωτα.Δεν ειναι κακο.Τα σκ@τ@ που μυριζουν λες να προερχονται απο τα περιοδικα. Λες να εχουν καποια ιδιοτελεια τα περιοδικα, το φορουμ, και οι μισοι αγωνιζομενοι, οι οργανωτες και να τα εχουν βαλει με Ορφανα παιδακια.Λες να τα βγαζουν απο το μυαλο τους ολοι. (Ειμαι εκτος θεματος εδω, οποτε τα ξαναλεμε αλλου).
Tagre
Άβαταρ μέλους
tagre
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 05 Απρ 2005, 18:24
Τοποθεσία: iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό zman » 22 Ιαν 2007, 15:45

tagre έγραψε:
zman έγραψε:Με τον Ορφανο την τους εχει πιασει ολους; Δεν ξερω λεπτομερειες, μου φαινεται ομως οτι για να ζοριζονται τοσο πολυ μαζι του τα περιοδικα, κατι μυριζει και οχι απο τη μερια του...


Επειδη εγω,εχω αναφερθει σε καποια Ορφανα της Ν.Ζηλανδιας, και μαλλον μπερδευεσαι, πρωτον: οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος, και δευτερον, αν δεν ξερεις, ρωτα.Δεν ειναι κακο.Τα σκ@τ@ που μυριζουν λες να προερχονται απο τα περιοδικα. Λες να εχουν καποια ιδιοτελεια τα περιοδικα, το φορουμ, και οι μισοι αγωνιζομενοι, οι οργανωτες και να τα εχουν βαλει με Ορφανα παιδακια.Λες να τα βγαζουν απο το μυαλο τους ολοι. (Ειμαι εκτος θεματος εδω, οποτε τα ξαναλεμε αλλου).
Tagre


Αυτο κανω, ρωταω... αλλα επειδη δεν ξερω δεν ξερω και τι θεμα ν'ανοιξω.
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό axelkal » 22 Ιαν 2007, 22:34

Mια ανάγνωση των αρθρων για το ISDE , στα MOTO & O-300 ,
-προσεκτική όμως ,γιατί αναφέρεται λακωνικά - θα σου δώσει
μια ιδέα του τι συνέβει , πάνω κάτω ........
"IN MUD WE TRUST"

"TEAM 100+"
Άβαταρ μέλους
axelkal
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 900
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 08:04
Τοποθεσία: kantza-pallini

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 22 Ιαν 2007, 22:34

zman έγραψε:Αυτο κανω, ρωταω... αλλα επειδη δεν ξερω δεν ξερω και τι θεμα ν'ανοιξω.


φιλε απαντω σε σενα γιατι δεν μπορω να απαντησω στον προηγουμενο.
φταιει ο Ορφανος που συμμετειχε στην Εθνικη Ομαδα?
αν μου προσφερανε κι εμενα την θεση θα την δεχομουνα.
μηπως φταιει η επισημη αρχη του σπορ, που χωρις να κανει αγωνες αξιολογησης ή χωρις να θεσπισει προδιαγραφες, εστειλε οποιον την βολευε?
γιατι δεν ζητατε τον λογο απο την ΕΘΕΑΜ, που ειναι αυτη που στελεχωσε (και χρηματοδοτησε ?) την Εθνικη Ομαδα? :shock:
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό ayrton » 22 Ιαν 2007, 23:08

mavrofidi έγραψε:[
φταιει ο Ορφανος που συμμετειχε στην Εθνικη Ομαδα?
αν μου προσφερανε κι εμενα την θεση θα την δεχομουνα.



Τότε γιατί τόση πρεμούρα απο πολλούς και διάφορους γιατί, πήγε ο Doc???
Τι έγινε λοιπόν?
Στην μία περίπτωση καλά έκανε και πήγε αφού τού το πρότειναν, και στην άλλαη στραβώνουμε???
Σαν πολύ ελαφρά την καρδία τα βλέπουν μερικοί τα πράγματα.
Ξεκαθαρίζω ότι δεν με αφορά καθόλου το θέμα αφού τίποτα δεν έχω να κερδίσω ή να χάσω εγώ αλλά να τα λέμε και όπως είναι τα πράγματα.
Οχι δυο μέτρα και 2 σταθμά.
Νομίζω???
Άβαταρ μέλους
ayrton
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 15 Ιαν 2004, 20:49
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευσηαπό tagre » 23 Ιαν 2007, 00:46

ayrton έγραψε:
mavrofidi έγραψε:[
φταιει ο Ορφανος που συμμετειχε στην Εθνικη Ομαδα?
αν μου προσφερανε κι εμενα την θεση θα την δεχομουνα.



Τότε γιατί τόση πρεμούρα απο πολλούς και διάφορους γιατί, πήγε ο Doc???
Τι έγινε λοιπόν?
Στην μία περίπτωση καλά έκανε και πήγε αφού τού το πρότειναν, και στην άλλαη στραβώνουμε???
Σαν πολύ ελαφρά την καρδία τα βλέπουν μερικοί τα πράγματα.
Ξεκαθαρίζω ότι δεν με αφορά καθόλου το θέμα αφού τίποτα δεν έχω να κερδίσω ή να χάσω εγώ αλλά να τα λέμε και όπως είναι τα πράγματα.
Οχι δυο μέτρα και 2 σταθμά.
Νομίζω???
Άβαταρ μέλους
tagre
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 05 Απρ 2005, 18:24
Τοποθεσία: iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 23 Ιαν 2007, 15:30

mavrofidi έγραψε:
zman έγραψε:Αυτο κανω, ρωταω... αλλα επειδη δεν ξερω δεν ξερω και τι θεμα ν'ανοιξω.


φιλε απαντω σε σενα γιατι δεν μπορω να απαντησω στον προηγουμενο.
φταιει ο Ορφανος που συμμετειχε στην Εθνικη Ομαδα?
αν μου προσφερανε κι εμενα την θεση θα την δεχομουνα.
μηπως φταιει η επισημη αρχη του σπορ, που χωρις να κανει αγωνες αξιολογησης ή χωρις να θεσπισει προδιαγραφες, εστειλε οποιον την βολευε?
γιατι δεν ζητατε τον λογο απο την ΕΘΕΑΜ, που ειναι αυτη που στελεχωσε (και χρηματοδοτησε ?) την Εθνικη Ομαδα? :shock:

Δεν φταιει στο γεγονος οτι συμμετειχε στην εθνικη ομαδα ,φταιει στο οτι δεν το σεβαστηκε αυτο ,δεν φορεσε τα ρουχα τησς εθνικης αλλα προτιμησε να φοραει διαφημηση για το χρεπι που οδηγει, αφησε ολη την ομαδα και εμεινε μονος του , ακομα και στην φοτογραφια που κραταει την σημαια,την κραταει λες και φοβαται μην λερωθει απο αυτη! Οαλλος δηλαδη που ετρεχε με την σημαια στην πλατη ηταν ηλιθιος?
Εσενα θα σε καλεσουν στην εθνικη ομαδα mtb ,το λιγο που σε ξερω νομιζω πως θα σεβαστεις την σημαια ! Αλλα θα εισαι μακρια απο τους συναθλητες σου γιατι εισαι ο καλυτερος ο πιο εξυπνος και πανω απ'ολα ξυπνιος οποτε δεν μπορεις να εισαι με τους κοινους! :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 23 Ιαν 2007, 16:35

DRAGONFOX έγραψε:Δεν φταιει στο γεγονος οτι συμμετειχε στην εθνικη ομαδα ,φταιει στο οτι δεν το σεβαστηκε αυτο ,δεν φορεσε τα ρουχα τησς εθνικης αλλα προτιμησε να φοραει διαφημηση για το χρεπι που οδηγει, αφησε ολη την ομαδα και εμεινε μονος του , ακομα και στην φοτογραφια που κραταει την σημαια,την κραταει λες και φοβαται μην λερωθει απο αυτη! Οαλλος δηλαδη που ετρεχε με την σημαια στην πλατη ηταν ηλιθιος?
Εσενα θα σε καλεσουν στην εθνικη ομαδα mtb ,το λιγο που σε ξερω νομιζω πως θα σεβαστεις την σημαια ! Αλλα θα εισαι μακρια απο τους συναθλητες σου γιατι εισαι ο καλυτερος ο πιο εξυπνος και πανω απ'ολα ξυπνιος οποτε δεν μπορεις να εισαι με τους κοινους! :twisted: :twisted: :twisted:


1. το σημαντικοτερο δεν ειναι η συμποεριφορα του Ορφανου, αλλα η διαδικασια με την οποια συγκροτηθηκε η Εθνικη Ομαδα.
απο την αλλη πλευρα, αν υπηρξε τετοια συμπεριφορα απο την πλευρα του, θα πρεπει να υπαρχουν αρμοδια οργανα της "εθνικης αρχης" για να τιμωρησουν αναλογα τον αναβατη.
ακουσες τιποτε?
2. διαπιστωνω ολο και περισσοτερο οτι εισαι αλεπου.
με καταλαβες με την πρωτη...
μετα φταιω εγω οταν απανταω και γινομαι κακος?
τελος παντων, αυτη τη φορα δεν θα σου δωσω αυτη τη χαρα....
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 23 Ιαν 2007, 17:59

mavrofidi έγραψε:
DRAGONFOX έγραψε:Δεν φταιει στο γεγονος οτι συμμετειχε στην εθνικη ομαδα ,φταιει στο οτι δεν το σεβαστηκε αυτο ,δεν φορεσε τα ρουχα τησς εθνικης αλλα προτιμησε να φοραει διαφημηση για το χρεπι που οδηγει, αφησε ολη την ομαδα και εμεινε μονος του , ακομα και στην φοτογραφια που κραταει την σημαια,την κραταει λες και φοβαται μην λερωθει απο αυτη! Οαλλος δηλαδη που ετρεχε με την σημαια στην πλατη ηταν ηλιθιος?
Εσενα θα σε καλεσουν στην εθνικη ομαδα mtb ,το λιγο που σε ξερω νομιζω πως θα σεβαστεις την σημαια ! Αλλα θα εισαι μακρια απο τους συναθλητες σου γιατι εισαι ο καλυτερος ο πιο εξυπνος και πανω απ'ολα ξυπνιος οποτε δεν μπορεις να εισαι με τους κοινους! :twisted: :twisted: :twisted:


1. το σημαντικοτερο δεν ειναι η συμποεριφορα του Ορφανου, αλλα η διαδικασια με την οποια συγκροτηθηκε η Εθνικη Ομαδα.
απο την αλλη πλευρα, αν υπηρξε τετοια συμπεριφορα απο την πλευρα του, θα πρεπει να υπαρχουν αρμοδια οργανα της "εθνικης αρχης" για να τιμωρησουν αναλογα τον αναβατη.
ακουσες τιποτε?
2. διαπιστωνω ολο και περισσοτερο οτι εισαι αλεπου.
με καταλαβες με την πρωτη...
μετα φταιω εγω οταν απανταω και γινομαι κακος?
τελος παντων, αυτη τη φορα δεν θα σου δωσω αυτη τη χαρα....


1.Συμφωνω οτι θα επρεπε να υπηρχε καποια τιμωρια ,οσο για την διαδικασια συγκροτησης εκτος απο τον doc δεν βλεπω κανεναν αλλο να μιλαει,οποτε δεχομαστε οτι ετσι εγιναν και κλεινει το θεμα .Απο οτι καταλαβα δε σε πειθει ,μηπως να ρω ταγες να μαθεις κατι αλλο απο αυτο
και να ερθεις να μας το πεις και σε εμας!(ειναι καλυτερο απο το να αφηνεις υπονοουμενα)

2. Να δεχεσαι τα αστεια εφοσον και εσυ τετοιου ειδους αστεια κανεις! :roll: :evil:
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 23 Ιαν 2007, 19:08

DRAGONFOX έγραψε:1.Συμφωνω οτι θα επρεπε να υπηρχε καποια τιμωρια ,οσο για την διαδικασια συγκροτησης εκτος απο τον doc δεν βλεπω κανεναν αλλο να μιλαει,οποτε δεχομαστε οτι ετσι εγιναν και κλεινει το θεμα .Απο οτι καταλαβα δε σε πειθει ,μηπως να ρω ταγες να μαθεις κατι αλλο απο αυτο
και να ερθεις να μας το πεις και σε εμας!(ειναι καλυτερο απο το να αφηνεις υπονοουμενα)

2. Να δεχεσαι τα αστεια εφοσον και εσυ τετοιου ειδους αστεια κανεις! :roll: :evil:


1. για την διαδικασια συγκροτησης δεν ακουγεται κανενας να μιλαει, γιατι δεν υπηρχε καν.
μαλλον ηταν διαδικασια αναθεσης...
αυτο που ταιριαζει στην "διαδικασια" αυτη ειναι το: "αποφασιζουμε και διαταζουμε"....
2. δεν νομιζω να σου εχω κανει αντιστοιχου επιπεδου αστεια.
οπως επισης και δεν μεταφερω ενα γενικο θεμα σε προσωπικη αντιπαραθεση.
δυστυχως, αλλοι τα συνηθιζουν αυτα. το σφαλμα μου μεχρι τωρα ήταν οτι τους απαντουσα, αλλα δεν θα το ξανακανω... :nono:
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό emerald » 23 Ιαν 2007, 19:52

τι ακριβως θα μπορουσε να κανει η ''εθνικη αρχη'' για να τιμωρησει τον απειθαρχο αναβατη που τον πληρωσε να παει μεχρι τη ν.ζηλανδια δε μας ειπες.
ωστοσο δεν ακουσα οπως εσυ για τιμωρια τιποτα!

για τη διαδικασια συγκροτησης σου ειπε οτι η πορτα ηταν ανοιχτη μεχρι τελευταια βδομαδα για καποιους που μετα βγηκαν και ειπαν οτι η ''εθνικη αρχη'' τους αδικησε και συγκεκριμενα στη συνελευση του ΣΑΜΕ στο τελευταιο αγωνα.
δε χρειαζονται ονοματα για τυπους που ειναι πρωτοκλασσατοι οδηγοι αλλα κυκλοφορουν με σκονακια μελισσοκομων η αργοσχολων.
εξαλλου η εξαδα ηταν οριακη με τη προσθηκη του doc και μαλλον παρακαλαγανε να ερθουν αναβατες οπως εχει ηδη πει.
αλλα εσυ μαυρο δερμα φιδιου η δεν ακους η γραφεις οτι σου'ρθει.

στο θεμα μας ομως και στην εθνικη ομαδα που στη τελευταια συνθεση της εφερε τα περισσοτερα μεταλλια χωρις να απαρτιζεται κι απο τους καλυτερους χαρακτηρες(εννοω τον κυριο που εχει θεμα το αρθρο).
και μη ξεχνας ισως στο δυσκολοτερο αγωνα των τελευταιων χρονων με παρατεταμενη βροχη και ατελειωτη λασπη καθημερινως!!!
επισης οταν εγκατελειψε ο κυριος(αναβατης) που αναφερεται στο θεμα ειπε οτι εμεινε απο τρομπα βενζινης χωρις επιβεβαιωση αφου τα μαζεψε αμμεσα για αλλες πολεις γραφοντας την εθνικη ομαδα εκει που ηθελε αυτος.
ολα αυτα βρισκονται στο τευχος γνωστου περιοδικου του χωρου απο τις 20/12/'06.

και για να τελειωσω εγω θελω να μου απαντας ασχετα αν δε ξερεις ποιος ειμαι και σιγα σιγα θα με μαθεις.
γιατι να χασουμε μια διασκεδαστικη ενασχοληση καθε 2 μερες που ασχολουμαστε ???
εξαλου συχναζω αρκετα προς πειραια μερια χωρις να ειμαι γαυρος και φυσικα δε με λενε δημητρη ουτε ειμαι απο την αγχιαλο.

καλο βραδυ σε ολο το κοσμο!!!
κουκουρικου ξυπνηστε!!!
Άβαταρ μέλους
emerald
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 17 Ιαν 2007, 18:58
Τοποθεσία: γλυφαδα

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 23 Ιαν 2007, 22:39

emerald έγραψε:για τη διαδικασια συγκροτησης σου ειπε οτι η πορτα ηταν ανοιχτη μεχρι τελευταια βδομαδα για καποιους που μετα βγηκαν και ειπαν οτι η ''εθνικη αρχη'' τους αδικησε και συγκεκριμενα στη συνελευση του ΣΑΜΕ στο τελευταιο αγωνα.


μαλλον δεν εχεις υποψη σου πως συγκροτουνται οι εθνικες ομαδες χωρων οπως πχ η Ιταλια, η Γαλλια και η ΗΠΑ, που περεπιπτοντως διοικουνται απο Ομοσπονδιες.
μαλλον αυτοι εχουν καλυτερες και εθνικες ομαδες και επιπεδο απο το δικο μας....
η διαδικασια που ακολουθηθηκε στα δικα μας, θυμιζει προαγγελια γαμου σε εφημεριδα: ελατε να τρεξετεεεεεε.....
δεν θα επρεπε να αξιολογηθουν οι καλυτεροι αναβατες της χρονιας απο το επισημο πρωταθλημα?
αν οχι το παραπανω, δεν θα μπορουσε να γινει ενας αγωνας (ή περισσοτεροι) και να χρηματοδοτηθουν οι πρωτοι της καθε κατηγοριας?
τελος παντων, δεν θαπρεπε στην εθνικη ομαδα να συμπεριλαμβανονται αναβατες που συμμετεχουν στο επισημο πρωταθλημα την τρεχουσα χρονια?


emerald έγραψε:στο θεμα μας ομως και στην εθνικη ομαδα που στη τελευταια συνθεση της εφερε τα περισσοτερα μεταλλια χωρις να απαρτιζεται κι απο τους καλυτερους χαρακτηρες(εννοω τον κυριο που εχει θεμα το αρθρο).
και μη ξεχνας ισως στο δυσκολοτερο αγωνα των τελευταιων χρονων με παρατεταμενη βροχη και ατελειωτη λασπη καθημερινως!!!


μηπως θα μπορουσε να φερει περισσοτερα?
πιστευω οτι ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο.

emerald έγραψε:και για να τελειωσω εγω θελω να μου απαντας ασχετα αν δε ξερεις ποιος ειμαι και σιγα σιγα θα με μαθεις.
γιατι να χασουμε μια διασκεδαστικη ενασχοληση καθε 2 μερες που ασχολουμαστε ???
εξαλου συχναζω αρκετα προς πειραια μερια χωρις να ειμαι γαυρος και φυσικα δε με λενε δημητρη ουτε ειμαι απο την αγχιαλο.

καλο βραδυ σε ολο το κοσμο!!!


δεν με ενδιαφερει να μαθω ποιος εισαι.
πιστευω 2 πραγματα για σενα:
1. οτι εισαι στημενος (το δικαιολογησα σε προηγουμενο post)
2. κανεις κακες παρεες (ονοματα δεν λεω...απαγορευεται)
παρα τα παραπανω θα συνεχιζω να σου απανταω και δεν σου απαγορευω να μου απαντας και να αναφερεις το ονομα μου. :shock:
mavropetsos mavrofidis (αποκτησα και επωνυμο)

ΥΓ ελπιζω με το φιλο σου να κοιμαστε χωρια, ετσι μπορει εσυ να ξυπνησεις νωριτερα.....
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό doc » 23 Ιαν 2007, 23:01

mavrofidi... Έχεις πολύ μεγάλη πλάκα!!!

Είσαι απίστευτος! Λυπάμαι.... Για μια ακόμη φορά....
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό zman » 24 Ιαν 2007, 00:00

Εγω το μονο που εχω να παρατηρησω διαβαζοντας τα περι ISDE σε περιοδικα και ΝΕΤ ειναι οτι με αυτα τα λεφτα μαλλον ετρεχε η "Εθνικη" σε 3-4 ευρωπαικους με πληρη εξοπλισμο και υποστηριξη και οχι στην αλλη ακρη του κοσμου χωρις μηχανακια, λαστιχα mousse και tireballs... :?
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 24 Ιαν 2007, 11:00

zman έγραψε:Εγω το μονο που εχω να παρατηρησω διαβαζοντας τα περι ISDE σε περιοδικα και ΝΕΤ ειναι οτι με αυτα τα λεφτα μαλλον ετρεχε η "Εθνικη" σε 3-4 ευρωπαικους με πληρη εξοπλισμο και υποστηριξη και οχι στην αλλη ακρη του κοσμου χωρις μηχανακια, λαστιχα mousse και tireballs... :?


αυτο ακριβως ειπα κι εγω στον προηγουμενο κυριο που με θεωρει απιστευτο.
αλλα δυστυχως απ' οτι φαινεται υπαρχουν και "μεσαζοντες" που πρεπει να ζησουν.....
δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο.
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Επόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες