Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Συντονιστής: SUVord

Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 29 Μάιος 2006, 16:31

Ετοιμάζετε μία βόλτα για τις 23-24-25/6/2006 για την περιοχή Περτουλίου και τα περίχωρα. Σας αρέσει σαν ιδέα? Αν ναι πάρτε τηλέφωνο στο 2310476215 και ζητήστε τον κ.Χαντζή.Η αρχή θα γίνει από Θεσαλλονίκη.
Η εκδρομή πάντως θα είναι οικογειακή και με αρκετό χωματόδρομο.Φυσικά ήρεμα πράγματα.Μάλλον θα είναι πάνω από 40 mav αλλά ακόμη δεν είναι τίποτε σίγουρο. Οσοι πιστοί προσέλθετε.
Για την τυχόν άλλη ενημέρωση στείλτε μου email στο pepes1gr@yahoo.gr
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό Lepes » 29 Μάιος 2006, 16:39

Και μην ξεχναμε οποιος δεν εχει maverick ποτε δεν ειναι αργα πουλαω το δικο μου ;);)
αν και θα ειστε διπλα απο το σπιτι μου δεν θα μπορεσω να ερθω ...:( πολυ θα το ηθελα.. και μην ξεχασετε να πατε απο Χαλικι Μετσοβο μεσω Ανηλιου ...εχει κατι κομματια απιστευτης ομορφιας και ο δρομος ειναι αρκετα βατος ;);)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 30 Μάιος 2006, 10:06

Εγώ προσωπικά θα πάω από Αρματολικό και επιστροφή από Ανήλιο.Εχουμε καιρό όμως ακόμη.
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό Lepes » 30 Μάιος 2006, 10:34

απλα απο τις ωραιοτερες διαδρομες που εχω κανει ποτε ειδικα η 1η που λες την εκανα το 95 με toyota corolla παρακαλω.....
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό takhs » 30 Μάιος 2006, 11:33

Lepes έγραψε:ειδικα η 1η που λες την εκανα το 95 με toyota corolla παρακαλω.....


με το κορολλα φυσικα και γινεται ... το μαβ δεν ξερω αν πηγαινει χωρις να αφησει κανενα ψαλιδι στο χωμα :P :P
takhs
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: κορινθος

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 30 Μάιος 2006, 18:25

takhs έγραψε:
Lepes έγραψε:ειδικα η 1η που λες την εκανα το 95 με toyota corolla παρακαλω.....


με το κορολλα φυσικα και γινεται ... το μαβ δεν ξερω αν πηγαινει χωρις να αφησει κανενα ψαλιδι στο χωμα :P :P


Ασε μην μου το θυμίζεις γιατί κοντά στην Μεσοχώρα "κατάφερα" το αριστερό ψαλίδι μου.Φυσικά λόγω βλακείας αλλά το κακό είχε γίνει.Δεν μπορούσαν να τα έχουν κάπως διαφορετικά???Το καλό ήταν ότι δεν τα ξεκάρφωσα εντελώς και έτσι μπόρεσα να γυρίσω σπίτι μου οδηγώντας και όχι "καβάλα" στην express.
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό Santa » 30 Μάιος 2006, 20:20

takhs έγραψε:με το κορολλα φυσικα και γινεται ... το μαβ δεν ξερω αν πηγαινει χωρις να αφησει κανενα ψαλιδι στο χωμα :P :P


Μη λές κακίες τωρα......κακό παιδι..... :twisted: :twisted:
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό helias » 01 Ιουν 2006, 20:23

KONSTANTINOS έγραψε:Ετοιμάζετε μία βόλτα για τις 23-24-25/6/2006 για την περιοχή Περτουλίου και τα περίχωρα. Σας αρέσει σαν ιδέα? Αν ναι πάρτε τηλέφωνο στο 2310476215 και ζητήστε τον κ.Χαντζή.Η αρχή θα γίνει από Θεσαλλονίκη.
Η εκδρομή πάντως θα είναι οικογειακή και με αρκετό χωματόδρομο.Φυσικά ήρεμα πράγματα.Μάλλον θα είναι πάνω από 40 mav αλλά ακόμη δεν είναι τίποτε σίγουρο. Οσοι πιστοί προσέλθετε.
Για την τυχόν άλλη ενημέρωση στείλτε μου email στο pepes1gr@yahoo.gr


Φίλε konstantine, ψήσε μας λίγο ακόμη, πές μας ποιοί ακριβώς την προετοιμάζουν την εκδρομή ; υπάρχει πρόβλεψη για διανυκτερεύσεις ή θα πρέπει να κλείσουμε μόνοι μας ;
Σαν ιδέα ναι μου αρέσει πολύ, αλλά ο κ.Χαντζής ποιός είναι ; Εσύ που τα έμαθες όλα αυτά ; :wink:
Ποιοί είναι όλοι αυτοί με τα 40 ΜαΒ ; Από ποιό forum είναι ; Είναι τα γνωστά 40 παλικάρια από τη Θεσ/νίκη που πάνε για να πατήσουνε την Περτουλιτσά ; :lol:

Έχω και άλλες ερωτήσεις, αλλά τις κρατώ για αργότερα χι χι χι !!!!! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Οσο για τις κακίες..... :evil: , δε θέλω συνέχεια, αντεεεεεεεέ αρκετά μας πήρε απο κάτω , ομπρός παλικάρια μου να σηκώσουμε κεφάλι, στ΄άρματαααααα. :horseshit:
Για τα ΤΟΥΟΤΑ διαβάσαμε και στο σχετικό topic τους , όλοι έχουν προβλήματα και τα καλύτερα σπίτια, εξ΄άλλου γιαυτό είμαστε εδώ για να τα λέμε και να ξεθυμαίνουμε. :evil:
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 03 Ιουν 2006, 23:08

Πριν 8μήνες βρήκα ένα έντυπο από περιοδικό με τις βόλτες που έκανα τότε 34 maverick.Είχε τηλέφωνο και δήλωσα ενδιαφέρον.Πρίν λίγες μέρες με ενημέρωσαν για την τωρινή εκδρομή με σημμετοχές 19 αυτή την στιγμή.Αυτά για την ιστορία.
Τώρα την παρασκευή το βράδυ (23-6-2006) θα φτάσουν από θεσσαλονίκη στο χωριό καλλιρρόη (περιοχή ασπροποτάμου) από την καλαμπάκα για διαμονή.Την άλλη μέρα θα έχει βόλτα onn-off.Την κυριακή θα έχει αποχώρηση από το μέτσοβο μέσω χαλίκι.Η εκδρομή περιέχει ύπνο-φαγητό για μία οικογένεια (2+2).Ολα στην τιμή που είναι 350ευρώ.Φυσικά για ποιό σωστή & τελική ενημέρωση να πάρετε στο τηλέφωνο που έχω δώσει.
Πάντως να το ξαναπώ ότι εγώ απλώς κάνω ενημέρωση και δεν είμαι διαφημιστής τους.
Αυτά για να μην μπερδευόμαστε.
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό helias » 04 Ιουν 2006, 12:48

KONSTANTINOS έγραψε:Πριν 8μήνες βρήκα ένα έντυπο από περιοδικό με τις βόλτες που έκανα τότε 34 maverick.Είχε τηλέφωνο και δήλωσα ενδιαφέρον.Πρίν λίγες μέρες με ενημέρωσαν για την τωρινή εκδρομή με σημμετοχές 19 αυτή την στιγμή.Αυτά για την ιστορία.
Τώρα την παρασκευή το βράδυ (23-6-2006) θα φτάσουν από θεσσαλονίκη στο χωριό καλλιρρόη (περιοχή ασπροποτάμου) από την καλαμπάκα για διαμονή.Την άλλη μέρα θα έχει βόλτα onn-off.Την κυριακή θα έχει αποχώρηση από το μέτσοβο μέσω χαλίκι.Η εκδρομή περιέχει ύπνο-φαγητό για μία οικογένεια (2+2).Ολα στην τιμή που είναι 350ευρώ.Φυσικά για ποιό σωστή & τελική ενημέρωση να πάρετε στο τηλέφωνο που έχω δώσει.
Πάντως να το ξαναπώ ότι εγώ απλώς κάνω ενημέρωση και δεν είμαι διαφημιστής τους.
Αυτά για να μην μπερδευόμαστε.




Σε καμία περίπτωση δεν σε παρεξηγήσαμε, αντίθετα σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση.
Ελπίζω, Θεού θέλοντος και Διεύθυνσης (σύζυγος) επιτρέποντος, να συμμετάσχω σ΄αυτή την ενδιαφέρουσα εκδρομή.
Και πάλι ευχαριστούμε και για να μη σε ζαλίζω περισσότερες λεπτομέρειες θα πάρω από τον κ Χαντζή τηλεφωνικά. :wave:

.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 04 Ιουν 2006, 23:06

Μακάρι να έρθεις γιατί πιστεύω ότι θα περάσουμε καλά.
Α! και για να μην μπερδευτούμε θα οδηγάω ένα maverick :D :D
Πάντως σοβαρά μακάρι να βρεθούμε.
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό helias » 05 Ιουν 2006, 21:14

KONSTANTINOS έγραψε:Μακάρι να έρθεις γιατί πιστεύω ότι θα περάσουμε καλά.
Α! και για να μην μπερδευτούμε θα οδηγάω ένα maverick :D :D
Πάντως σοβαρά μακάρι να βρεθούμε.




[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό Lepes » 07 Ιουν 2006, 15:06

Θα γινω λιγο κακος... στα μαντανια που ειναι το σουπερ ξενοδοχειο της περιοχης το 5κλινο εχει 120 ευρω με ημιδιατροφη ......και σιγουρα με πολλα ατομα θα υπαρχει και καλυτερη τιμη...λες και δεν μπορουμε μονοι μας να πουμε παμε εκει.... πρεπει να εχουμε καποιον πανω απο το κεφαλι μας !!
Αυτο που κανουμε στο ΒRAT ειναι αυτο που χαιρομαι ....παμε εκει μπορειτε να μεινετε σε αυτα τα διαμερισματα και να φατε οπου θετε...(αν και τωρα τελευταια εχουν μια κλιση για camping και ειναι ακομα πιο φτηνα......)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 07 Ιουν 2006, 19:12

Πολύ καλή η ιδέα σου lepes αλλά από ότι φαίνεται δεν μπορούμε να μεζευτούμε μόνοι μας.Μιλάω πάντα για την πόλη μου που διαθέτει πάνω από 40maverick.Σκέψου ότι είναι μία μικρή πόλη.Αλλά σε όσους έχω πεί...όλοι λένε καλή η ιδέα αλλά έχω δουλειά.Λες και εγώ κάθομαι!!!!!!!
Και σε camping εγώ προσωπικά είμαι πάντα μέσα γιατί είμαι τις γνώμης αν ήθελα δωμάτιο καθόμουν και στο σπίτι μου.
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Re: Είστε για βόλτα με πολλά maverick?

Δημοσίευσηαπό Lepes » 08 Ιουν 2006, 08:31

Συμφωνω Κωνσταντινε οποιος δεν εχει εμπειρια απο free εκδρομες εχει την ανασφαλεια της οργανωσης,απλα να σε ενημερωσω οτι προς φθινοπωρο μερια θα γινει μια μεγαλη εκδρομη (free camping η ξενοδοχειο οτι θελει ο καθενας) προς τα πανω θα σε ενημερωσω ;);)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Επόμενο

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες

cron