Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650

Δημοσίευσηαπό MOROS » 02 Μαρ 2008, 01:48

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΕΛΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ KLR ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΧΩΜΑΤΙΝΗ ΧΡΗΣΗ. ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟ REMUS FREERIDE, MIA HΛΕΚΤΟΝΙΚΗ , ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΓΡΑΝΑΖΙ ΠΙΣΩ, ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΗ ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΑΙ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΥΨΗΛΗΣ ΠΙΕΣΕΩΣ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΙΡ ΓΙΑ ΑΥΞΗΣΗ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗΣ.
Άβαταρ μέλους
MOROS
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 09 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: πουθενα

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό MOROS » 03 Μαρ 2008, 01:04

MOROS έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΕΛΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ KLR ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΧΩΜΑΤΙΝΗ ΧΡΗΣΗ. ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟ REMUS FREERIDE, MIA HΛΕΚΤΟΝΙΚΗ , ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΓΡΑΝΑΖΙ ΠΙΣΩ, ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΗ ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΑΙ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΥΨΗΛΗΣ ΠΙΕΣΕΩΣ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΙΡ ΓΙΑ ΑΥΞΗΣΗ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗΣ.
Άβαταρ μέλους
MOROS
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 09 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: πουθενα

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό klri » 03 Μαρ 2008, 18:20

ΦΙΛΕ MOROS ΓΕΙΑ ΣΟΥ. ΕΧΩ ΤΟ KLR 650 ΤΟΥ 2004. ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΤΡΕΨΗ ΣΕ ΧΩΜΑΤΙΝΟ
ΟΣΟ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΟΜΑΛΟΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΜΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΟΥΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΛΛΗ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ(ΛΩΓΟ ΚΟΣΤΟΥΣ) ΜΕ ΠΙΣΩ - ΕΜΠΡΟΣ WP (ΤΑΣΟΥΛΗΣ).
ΑΠΟ ΕΛΑΣΤΗΚΑ ΒΑΛΕ PIRELLI MT-21. ΚΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΔΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΣΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ. ΓΡΑΝΑΖΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 15-47 ΚΙ ΕΧΕΙ ΚΩΝΤΙΝΗ ΠΟΛΛΗ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΓΟ ΒΑΡΟΥΣ. Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΙΣ ΧΑΜΗΛΟΜΕΣΑΙΕΣ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΛΗ ΓΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
klri
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 14 Μαρ 2006, 22:50

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό MOROS » 04 Μαρ 2008, 10:55

ΦΙΛΕ KLRi ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΒΡΗΚΑ ΠΩΣ ΓΙΑ ΑΥΞΗΣΗ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ KLR ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΜΠ. ΜΕ ΕΝΑ FCR 41. ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ (ΚΑΙ ΤΟ ΟΔΗΓΗΣΑ) ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΠΕΤΑΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΚΛΗΡΟΤΕΡΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ WP ΓΙΑ ΠΙΣΩ. ΤΟ ΑΚΡΙΒΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ KLR ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΑΝΗΦΟΡΕΣ (ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΣΤΕΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ) ΦΤΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΛΙΣΤΡΑΩ Η ΣΚΑΒΩ ΤΟ ΧΩΜΑ. ΣΕ ΝΟΡΜΑΛ ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΕΔΑΦΟΣ (ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΙ, ΧΩΡΑΦΙΑ,ΖΩΝΕΣ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΠΑΡΑΛΙΕΣ)ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ MICHELIN KAI TA DUNLOP TRAILMAX AΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΦΩΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΥΣΙΑΣΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ.
Άβαταρ μέλους
MOROS
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 09 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: πουθενα

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό klri » 04 Μαρ 2008, 18:29

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ? ΕΧΕΙ ΟΣΟ ΓΚΑΖΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ
ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΧΩΜΑ. ΤΑ WP ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΙΚΟ ENDURO. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΞΙΟΠΗΣΤΟ ON-OFF, ΒΑΡΗ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΚΛΗΡΟ ENDURO ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ. ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ.ΜΗΝ ΧΑΛΑΣ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΦΙΑΞΗΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ. ΜΟΝΟ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΗΚΑ ΧΩΜΑΤΗΝΑ. ΕΓΩ ΜΕ MOTOCROSS ΕΛΑΣΤΗΚΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΚΤΗ ΧΡΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.
Άβαταρ μέλους
klri
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 14 Μαρ 2006, 22:50

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό xontros » 04 Μαρ 2008, 19:43

Ώρες ώρες μου έρχεται η ιδέα να ξανααγοράσω το Tengai μου από αυτόν που το πήρε και τώρα το έχει σκεπασμένο, και να το κάνω κάτι σαν adventure bike. Τεράστιο ντεπόζιτο, άνετη σέλα, fairing, 180 (κοντέρ) στην άσφαλτο αλλά όντως βαρύ (ειδικά αυτό...). Και ελατήρια Hyperpro είχε μπροστά, και white power πίσω, και σηκωμένη βελόνα στο καρμπυρατέρ, και Κ&Ν φίλτρο, μέχρι carbon εξάτμιση είχε.
Αλλά μετά το μετανοιώνω, που να μπλέκεις με μηχανάκι του '91...
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό klri » 04 Μαρ 2008, 22:56

Nα το πάρεις . Είναι ότι πρέπει για χωμάτινα ταξίδια. Είναι άσπαστο και απροβλημάτιστο.
Έχω κάνει πολλά χωμάτινα ταξίδια χωρίς πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
klri
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 14 Μαρ 2006, 22:50

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό MOROS » 05 Μαρ 2008, 01:06

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΜΕΤΖΕLER SAHARA ENDURO 3.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!! ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΡΑΝΑΖΙ ΠΙΣΩ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ 4-5 ΔΟΝΤΙΑ.
Άβαταρ μέλους
MOROS
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 09 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: πουθενα

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 05 Μαρ 2008, 01:31

Υπαρχει σχετικη συζητησημε τα λαστιχα στο φορουμ για τις μοτο. Για κοιτα προς τα εκει... τα Σαχαρα για χωμα ειναι μονο για βολτα σε χωματοδρομο. Δεν εχεις αρκετα σαφες τιμονι και το πισω σπινιαρει ευκολα. Ξανα-σκεψου τα ΜΤ21 ειδικα για στεγνο, χανεις στην ασφαλτο αλλα κερδιζεις πολλα στο χωμα, εχει και τα Τ63 η Μισλεν. Γενικα κοιτα στο φορουμ εχει πολλες συζητησεις, μαγικο κουμπι... "search" !!!
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 05 Μαρ 2008, 01:36

Αυτη τη συζητηση λεω, τσακωνομαστε πανω απο 2 χρονια εκει μεσα για τα λαστιχα αν δεις τις ημερομηνιες...

http://www.off-road.gr/index.php?name=P ... ro&start=0
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό MOROS » 07 Μαρ 2008, 13:32

ΤΕΛΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ KLR ΙΚΑΝΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΟΥΤΟΠΙΚΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΝΕΤΑ ΜΕ 160 ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ (ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΑ 180 ΔΙΚΑΒΑΛΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ -ΛΑΜΙΑΣ, ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΤΠΤ ΠΑΡΑΠΑΝΩ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΑΝ ΒΑΛΩ ΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΧΩΜΑΤΙΝΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΘΑ ΑΓΓΙΖΩ ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ ΤΑ 100. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΟΣ ΤΟ KLR ΜΟΥ ΩΣ ΤΩΡΑ -ΠΛΙΝ ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ... ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΑΘΟΣ- ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΣΠΡΟΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ- ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ Ψ.... ΣΤΑ 400Μ ΣΕ TT, TT-R, XTX 660 NORMAL TOY "06(KAΛA ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΠΙΣΩ ΗΤΑΝ),ΚΤΜ LC4 640 TOY "99 KAI TRANSALP TOY "06- KAI ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ENDURO 3 ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ. ΑΠΛΑ ΕΚΑΣΤΟΣ ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΣΤΕΣ ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ.
Άβαταρ μέλους
MOROS
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 09 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: πουθενα

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 08 Μαρ 2008, 21:58

Δήμο, σορρυ!
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Re: ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ KLR 650 ???

Δημοσίευσηαπό MOROS » 21 Μαρ 2008, 11:10

Τελικα μετα απο 1 μηνα δοκιμης δεν μπορω να πω οτι τα sahara ειναι τα καλυτερα λαστιχα για χωμα ,αλλα ειναι σιγουρα αρκετα καλυτερα απο τα προαναφερθεντα λαστιχα που εχω χρησιμοποιησει ως τωρα. Ειδικα στο δρομο η διαφορα ειναι μεγαλη.Τωρα μενει να δουμε την αντοχη τους στο χρονο και τη φθορα.
Άβαταρ μέλους
MOROS
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 09 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: πουθενα


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 16 επισκέπτες