Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Βοήθεια Παρκαλώ.

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Βοήθεια Παρκαλώ.

Δημοσίευσηαπό hailander » 02 Μάιος 2008, 18:27

Θα ήθελα αν μπορεί να με βοηθισει καποιος,στο παρακάτω πρόβλημα:Γουστάρω πολύ την φύση,εχω 2 παιδιά 3 σκυλιά (τσοπανόσκυλα)και 1 γάτα.Οπως καταλαβενεται,κατι RAV 4 , X-TRAIL κλπ δεν με εξυπηρετουν,διότι ουτε "πάνε" εκεί που θέλω να "πηγαίνω" αλλά ουτε χωράνε αυτά που θέλω να φορτώνω.Ένα NAVARA 'η ΄ένα L 200,θα ήταν ιδανικό για μένα...Θα έκλεινα και απο πάνω την καρότσα,και θα είμουν έτοιμος.Δεν είμαι ομως ουτε αγρότης , ουτε επαγγελματίας.Πως λοιπον μπορώ να το πάρω?Υπάρχει καποιο παραθυράκι?καμία πατέντα?τι γίνετε σινύθως σε περιπτώσεις όπως η δική μου?
Ευχαριστώ προκαταβολικά για τυχον απαντήσεις.
Άβαταρ μέλους
hailander
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 02 Μάιος 2008, 18:12
Τοποθεσία: Σαλαμίνα

Βοήθεια Παρκαλώ.

Δημοσίευσηαπό vagelis » 02 Μάιος 2008, 18:42

Μια λυση ειναι Discovery, η αλλη παιρνεις ενα καλο τετραθυρο τετρακινητο μια μπαγκαζιερα για τα σκυλια που αφηνεις εξω απο τον ξενωνα,κανειςτις βολτες σου και οταν γυρισεις βγαζεις βολτα τα σκυλια τα ταιζεις και ο.κ
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό hailander » 02 Μάιος 2008, 18:52

Κατάλαβα...μάλον δεν υπάρχει τρόπος να πάρω αυτο που σχεδίαζα,αρα θα πρέπει να στραφώ απ΄οτι λες σε κάποια άλλη επιλογή.Απλά αναρωτιόμουν αν θα μπορούσα να εμφάνιζα με κάποιον τρόπο την γυναίκα μου σαν αγρότησα,(διότι δεν εργάζεται)και έτσι να έλυνα το πρόβλημά μου.
Άβαταρ μέλους
hailander
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 02 Μάιος 2008, 18:12
Τοποθεσία: Σαλαμίνα

Δημοσίευσηαπό vagelis » 02 Μάιος 2008, 18:55

hailander έγραψε:Κατάλαβα...μάλον δεν υπάρχει τρόπος να πάρω αυτο που σχεδίαζα,αρα θα πρέπει να στραφώ απ΄οτι λες σε κάποια άλλη επιλογή.Απλά αναρωτιόμουν αν θα μπορούσα να εμφάνιζα με κάποιον τρόπο την γυναίκα μου σαν αγρότησα,(διότι δεν εργάζεται)και έτσι να έλυνα το πρόβλημά μου.

Αυτο γινεται αλλα πρεπει να εχει αγροτικο εισοδημα δηλωμενο στην φορολογικη δηλωση.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό violin » 02 Μάιος 2008, 18:58

γιατι δεν βλεπεις και το NISSAN PATHFINDER?ειναι η πολιτικη εκδοση του NAVARA και ειναι και ευρυχωρο.αλλιως υπαρχει και το LAND ROVER DEFENDER 110.
Άβαταρ μέλους
violin
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 21 Μαρ 2008, 19:32

Δημοσίευσηαπό pitbullakos » 02 Μάιος 2008, 19:46

ψάξε λιγο τους νομους.ειναι νομιζω ενας νομος που επτρεπει αυτοκινητα με καροτσα μικροτερη απο το 1/3 του
μήκους του αυτοκινητου να βγαζουν αδεια ιχ.μου το ειπαν περιση το καλοκαιρι στον θεοχαρακη
Άβαταρ μέλους
pitbullakos
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: 09 Ιαν 2008, 18:59
Τοποθεσία: πολιχνη,θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 02 Μάιος 2008, 20:24

pitbullakos έγραψε:ψάξε λιγο τους νομους.ειναι νομιζω ενας νομος που επτρεπει αυτοκινητα με καροτσα μικροτερη απο το 1/3 του
μήκους του αυτοκινητου να βγαζουν αδεια ιχ.μου το ειπαν περιση το καλοκαιρι στον θεοχαρακη

Δέν θέλεις να ξέρεις πόσο κάνει το διπλοκάμπινο σαν επιβατικό........... :( :( :( :( :( :( :( :( :(
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 55 επισκέπτες